.

.

Одлична цена
Wazshop Жени Мажи Атлетски Чевли Фитнес Тренингот Патики Плете Горниот Трчање Дише Спортски Тренери Унисе Чипка Удобност Црна 5.5

Wazshop Жени Мажи Атлетски Чевли Фитнес Тренингот Патики Плете Горниот Трчање Дише Спортски Тренери Унисе Чипка Удобност Црна

DEN 335.84

Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Пол : Унисекс, Жени, Менстајл : Патики, Тренери, Атлетски Чевли, Чевли За Трчање, Чевли За Пешачење, Обични Патики Тип На Шема : Цврста Боја : црна, бела, црна и бела, виолетова, розова, светло Сива (По Избор)Големина : САД 4.5, САД 5.5, САД 6, САД 7, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, САД 9, САД 9.5, САД 10 (Следете ја големината табела За Избор Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал За Ткаење На Мува : Тип На Евахел : Рамно Прицврстување : Тип На Чипка На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, лето, fall, зимска пригода : секојдневна, дневна, внатрешна, Надворешна, ОДМОР, РАБОТА, СПОРТСКИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Чевлите за трчање користат мрежест горен дел, а јазот помеѓу мрежестите влакна се формира. Мрежест вамп спречете ги стапалата да бидат прегреани, поудобни и дишат.2. Обичните патики обезбедуваат амортизирање и потпорен ефект за стапалата, и со висока флексибилност и лесна тежина, ослободувајќи го притисокот при одење и трчање.3. Атлетските чевли се изработени од ѓон со мек материјал ЕВА, кој има добри перформанси против извртување, отпорни на триење и против лизгање, ја подобруваат безбедноста додека вашите активности.Овие чевли за трчање се компатибилни со мекост и цврстина.4. Погоден за пешачење, трчање, пешачење, теретана, џогирање, патување, возење, кампување, секојдневно, шопинг, патување, вежбање, кошарка, тенис, бадминтон и друг секојдневен внатрешен живот на отворено. Издвојте се со овие удобни модни патики.Содржина на пакетот : 1 Пар Патики (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Патики За Дишење : дишат, издржливи, лесни, меки, дезодоранси. Откако ќе ја поминете дневната работа со овие чевли, можете да ги одржувате чевлите суви и удобни. Ова е одлично чувство. Лесно Се Лизга : Силуета Со Низок врв, лесна за ставање и полетување, ве тера да се движите многу слободно. Дизајн на чипка за прилагодување на совршено вклопување. Издржливи и Удобни Внатре : Патиките За Трчање со мека постава што ја отстранува влагата ги одржуваат вашите стапала свежи при одење. Нелизгачки Ѓон : чевлите за Одење ефикасно обезбедуваат доволно триење.Ќе имаат доволно тампон помеѓу нозете и земјата, нека секој чекор сите опуштено. Прилика : овие чевли за трчање се совршени за пешачење, пешачење, тенис, трчање, секојдневно, спорт, теретана, атлетика, патување, вежбање, тренинг, одмор, забава, шопинг, возење и какви било активности.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 0.33

Женска Мода Лето Цврст Обичен Џеб Со Копчиња Еластични Панталони Долги Половинакарактеристики : 1.Карак

DEN 2.00

Нова Замена / Модел Бр Животот ФИТНЕС TR9000 Класичен Сериски 344637344672 Име На Дел : Појас За Одење – Појас За

DEN 319.84

"Следи го носот 10" Од Лусија Хефернан Лусија е графички дизајнер по трговија и сликар на нафта по дизајн..

DEN 2.00

Машка Унисекс Секојдневна Маица ДЕНОТ НА СВЕТИ Патрик 3д Печатење Графички Принт Со Долг Ракав Врвна Се�

DEN 0.67

✤ Соимои претставува широк спектар на печатени ткаенини во 1000тите години на различни отпечатоци Сите с

DEN 2.33

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс Екипаж Вратот Бела П

DEN 3.00

Лето Плус Големина V Вратот Без Ракави Џеб Колено Џеб Повик Вратоврска Боја Печатење Комбинезон За Жени

DEN 3.33

Ве молиме, љубезно забележавте дека Оваа ставка Ја продава Луетбиекс од пазарот Џојбај.Здраво! Добредој

DEN 2.33

Блин Колеџ Buckaneers Сопственост На Crewneck Sweatshirt W Република Облека разбира само колку неверојатно страстни к

DEN 1.00

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Небесно Сина Површина Килими, 6 "х 9" Дизајнир�

DEN 2.67

Ја елиминира потребата ЗА автопатската лента ОЕМ Ги користи сите залихи за лесна и чиста инсталација.Ов

DEN 2.67

Оваа супер удобна маичка е направена од 6 мл 100% памук Сивата пепел, спортската сива и сите други бои на хе

DEN 243.04

Слатка Пита Бебе И Мало Девојче Пиле Грашок 4 Парче Тесна Облека за спиење Измешајте и совпаѓајте за раз�

DEN 2.67

апсуј Машки Дуксери Царинење Врвка За Влечење Полн Патент Со Качулки Графички Отпечатоци F И Зима Фитне�

DEN 479.84

Менхетен Прозорец Кора И Стап Винил Ѕид Налепница доаѓа во жив квалитет Дигитално печатено и контурно с

DEN 239.84

При изборот на една од нашите висококвалитетни слики од постери, стекнувате дел од историјата од светот

DEN 2.67

Каролини Богатства CK5460 JMAT Fuzz Стаорец Љубов Вратата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 24x36 Do