.

.

Одлична цена
Колекцијата Ступел Домашен Декорugsе И Бакнежи Ѕидна Уметност

Колекцијата Ступел Домашен Декорugsе И Бакнежи Ѕидна Уметност

DEN 478.40

Залиха
Достапно за нарачка

Колекцијата За Декор На Домот Ступелugsе И Бакнежи Ѕидна Уметност е симпатична ѕидна плоча која сигурно ќе воодушеви. Тоа е литографски принт монтиран на инженерско дрво и рачно завршен со слој фолија на страните за паметен изглед. Пристигнува подготвен за закачување и се нуди во избор на достапни големини.Забелешка за композитно дрво од дрво или инженерско дрво : Често се нарекува МДФ, што значи лесонит со средна густина, овој тип на композит од дрво е направен од компресирани дрвени влакна и има неколку придобивки, вклучувајќи достапност, конзистентност и отпорност на искривување или гниење со текот на времето. Изберете од достапните опции за големина. За внатрешна употреба. Симпатиченed од оригинално сликарство. Квалитетно литографско печатење на инженерско дрво. Страни од фолија за јасен, чист изглед. Гордо . Дизајн На Елис Денејџ.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 303.84

Спецификации : Совршен За свадби, забава, фестивал, цветни аранжмани итн.Прекрасен дизајн, особено како �

DEN 403.36

Добијте две нивоа на задоволство од овие килими За капење Хеик со антимикробна безбедност и удобност од

DEN 399.20

Опис : * сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив*Лесна и удобна и�

DEN 3.00

Лето Плус Големина V Вратот Без Ракави Џеб Колено Џеб Повик Вратоврска Боја Печатење Комбинезон За Жени

DEN 7247.68

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

DEN 3.00

Боите може да бидат малку различни во зависност од компјутерот и поставките прилика : Лежерна Дебелина :

DEN 383.84

Комплетот вклучува 1 Литар премиум уретанско основно палто ова е вистинска уретанска подлога исто како

DEN 3.33

Ве молиме, љубезно забележавте дека Оваа ставка Ја продава Луетбиекс од пазарот Џојбај.Здраво! Добредој

DEN 0.33

Женска Мода Лето Цврст Обичен Џеб Со Копчиња Еластични Панталони Долги Половинакарактеристики : 1.Карак

DEN 2.67

Ја елиминира потребата ЗА автопатската лента ОЕМ Ги користи сите залихи за лесна и чиста инсталација.Ов