.

.

Одлична цена
Внатрешен Надворешен Божиќен Декор Батерија УПРАВУВАНА ЛЕД Стринг Самовила Светлина

Внатрешен Надворешен Божиќен Декор Батерија УПРАВУВАНА ЛЕД Стринг Самовила Светлина

DEN 303.84

Залиха
Достапно за нарачка

Спецификации : Совршен За свадби, забава, фестивал, цветни аранжмани итн.Прекрасен дизајн, особено како декорација На Новогодишна елка, создавајќи топла и романтична атмосфера.Светла и убава. Тип : Лед Стринг Лајтшел Материјал : Пвцмодес : Стабилен Извор На Светлина : 10/20/30/40/50/80 Лед (Опционално)Напојување : 2 xa Батерии или 3 xter Батерии(Не Се Вклучени)Прилики : Нова Година, Сцена, Перформанси, Забава, Божиќни Карактеристики : Светла, Декоративна Светлина, Мала Потрошувачка На Енергија Детали за Големината[10 LED] Должина : 1m/3.28 ft/39.37" (прибл.Должина : 2м/6,56 стапки/78,74 " (Прибл.[30 LED] Должина : 3m/9.84 ft/118.11" (Прибл.[40 LED] Должина : 4m/13.12 ft/157.48 " (Прибл.[50 LED] Должина : 5m/16.40 ft/196.75 " (Прибл.[80 LED] Должина : 10m/32.81 ft/393.70 " (Приближно.) Забелешки : Ова не е целосно водоотпорно, за да го одржите долгиот животен век, ќе го чувате од дожд или влажна средина.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : 1 x LED Стринг Светлина Совршен За свадби, забава, фестивал, цветни аранжмани итн. Прекрасен дизајн, особено како декорација На Новогодишна елка, создавајќи топла и романтична атмосфера. Светла и убава.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 799.84

Женски Бомбардери Јакни со Џебови Крпеница Лесна Бејзбол Јакна Обичен Капут Патент Ветробранска Облек�

DEN 191.52

Овие загатки со сложувалка од 1000 парчиња се дел од колекцијата „Браќа Хаутман“ од „Бафало игри“ Секој

DEN 447.84

Внтуб Алатки Гледајте Назад Покритие Случај Отстранувач На Случај Батерија Часовници Прачка Стап Попр�

DEN 303.84

ИВПФ Големи Девојки Маици и Тенкови Блузи Сакраментонисекс Младинска Маица 100% памук однапред за прекр

DEN 3.00

За колекцијата за шминка што е уникатна бидејќи не изгледате подалеку од оваа луксузна палета за палета

DEN 3.00

Со својот ултра лесен пловечки енергетски среден ѓон, Тактичката Серија Floatride Energy обезбедува амортизир�

DEN 1695.84

Додадете боја на вашиот традиционален простор со Комплетот Ватиран Прекривка ботуивенија Меката боја �

DEN 0.67

Ноар песок и бранови, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна бела �

DEN 239.68

Машки плетен сон за спиење и кратки ракави со врвни и удобни комплети од 2 парчиња се совршени за салерир

DEN 239.84

Опис : Ортопедски Сандали Пол : Жена, Жени, Дама, Дами, Женски Стил : Флип Флоп Сандали, Летни Сандали, Клин

DEN 1.00

Овој атлетски работи Active Core Active Legging со големина е висококвалитетно, меко и лесно дно што беше направено

DEN 1.67

Совршен телефон случај За Samsung Galaxy Z Flip 5 апсолутно задолжително за сите ентузијасти во стилот! Овој искл

DEN 1002.56

Flirty и ласкаво пливање здолниште од Дел Раја нуди шик стил и целосна покриеност . тоа е тотална победа за �

DEN 110.40

Супер мазно пире, кутија 1 КТ УСДА органски Добро во секоја смисла Јас сум направен од шуми кои внимателн

DEN 1.00

Ново и сега Наутички инспирирани високи фармерки од фармерки на Софија Исклучиво на Para nuestra Comunidad de Habla His

DEN 1.33

Оваа фантастична четири пакувања на лагерните чорапи од Никол Милер има дизајн на Ченил за да ги задржи

DEN 454.24

Големина : 3,6 инчи*3 инчи*4,3 инчи (L*W*H)Класификација : Penholders Feature : Лесно организирање : десктоп пенкало и држ

DEN 638.40

Оваа прекрасна штала во пролетта VIII платно уметност е отпечатена со употреба на највисок квалитет на ма

DEN 3.00

Куеконди Фустани За Жени 2023 Пролет И Еднобојна V Вратот Лабава Везена Шуплива Чипка Цвет Секси Летен Фус

DEN 3.00

Боите може да бидат малку различни во зависност од компјутерот и поставките прилика : Лежерна Дебелина :

DEN 3.33

Организаторот за накит на фиоки за Idesign Two е совршен за чување додатоци погодно складирани Се одликува с�

DEN 223.84

Ова Е Азиска големина, предлагам да купите поголема големина,ве Молиме проверете ја табелата со големин

DEN 1.33

Pioneer Woman NonStick 11 "& 9 " Teal Fry Twin Twin Pack, 2 Piec The Pioneer Woman Frontier Specle Teal Aluminum Non Stick Twn 11 / 9 Inch Fry Pan Teal : 11 "Fry Pan 9" Fry Pan Направ�

DEN 3.00

Оваа исклучителна уметност на платно на фармата куќа носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа сива

DEN 399.68

Сребрени фармерки копродукции Суки средно издигнување на фармерки со права нозе плус големина Суки е н

DEN 399.68

Hanes Mens 2 пакет мешавина од памук ткаени карирани салони пижами спиење кратка, лесна ткаенина за удобност

DEN 959.84

Овој рамен предниот предниот дел од 30 ”под кабинетот е направен од не'рѓосувачки челик со црна обоена з�