.

.

Одлична цена
Глонме Жени Со Цврста Боја Преголем Краток Мини Фустан Плус Големина Фустани Со Пуловер Дуксер Работен Фустан Портокал 3XL

Глонме Жени Со Цврста Боја Преголем Краток Мини Фустан Плус Големина Фустани Со Пуловер Дуксер Работен Фустан Портокал 3XL

DEN 438.72

Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Есенски Фустан, Краток Фустан Со Долги Ракави, Женски Бохо Кафтан Плажа Сарафан Тип На Шема : Цврста Боја : Зелена, Сина, Црвена, Црна, Портокалова, Жолта, Кафе (По Избор)Големина : XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер Спандекснеклин : Должина На Вратот На Екипажот : Должина на кратки Ракави : Долги Ракави Сезона : Пролет, Лето, Есенски Прилики : Секојдневно, Патување, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Материјал : краткиот фустан е направен од лесна ткаенина, и е толку пријателски за кожата и дише, лабавиот дизајн ви носи удобно искуство при носење.2. Натпревар : одлично е и да го спарите овој модерен фустан со висока пета, сандали, капи, ѓердан и обетки за шик изглед.3. Дизајн : женски долги ракави екипажот вратот плажа сарафан, боемски одмор партија кафтан краток фустан, мода плус големина маица фустани со џебови .Може да изгледате потенок со носење лабав фустан со v вратот. 4. Повод : Совршен за фустан за носење на работа, забава, коктел, семеен собир, состанок или само за секојдневно облекување.Содржина на пакетот : 1 х Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Боемски Фустан Во Цврста Боја, Жени Фустан Со Долги Ракави, Жени Есенски Фустани на Плажа, Женски Краток Фустан. Материјал-95%Полиестер 5%Спандекс. Ткаенината е Мека И Пријателска За Кожата, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Женски Краток Фустан На Вратот На Екипажот, Фустани За Кошули Со Жени Плус Големина, Женски Преголем Есенски Сарафан, Кратки Фустани За Одмор На Плажа, Дамски Фустан Од Бохо Кафтан, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празник, Забава, Одмор, Секојдневно Носење. Натпревар Стил Овој Краток Фустан Со Потпетици Или Сандали За Секојдневен Изглед Во Aut, ќе Ви се допадне. Можете Исто така Да Се Спарите Со Чизми Во Пролет, Лето и Fall.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 399.20

Опис : * сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив*Лесна и удобна и�

DEN 243.04

Слатка Пита Бебе И Мало Девојче Пиле Грашок 4 Парче Тесна Облека за спиење Измешајте и совпаѓајте за раз�

DEN 1.00

Чоколаден Фондан Гипс Епоксиден Силиконски Печење Креативна Торта Мувла Сунѓер Торта Гел За Печењебој�

DEN 143.84

Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 100см / 39.37" Рамо : 43см / 16.93" Ракав : 46см / 18.11" Должина : 64см /

DEN 473.28

Тим Отул претставува прекрасно Златно Украсено Дрво од 15х15 Врамено со Двојно Уметничко Парче Со Ѕидови,

DEN 399.84

Жени Мек Шифон Отворени Предни Проѕирни Кардигани Со Долги Ракави За Вечерен Фустанкарактеристики : Ка�

DEN 3.00

Паначе Маријана Балконет Долна Жица Едноделен Костим за Капење (SW1590) е елегантен костим за капење, со ше�

DEN 303.84

Спецификации : Совршен За свадби, забава, фестивал, цветни аранжмани итн.Прекрасен дизајн, особено како �

DEN 2.33

ЛЕТОТ DUC323 е укулеле со големина на концерт Има врв од махагони, поврзан со махагони назад и страни, давај

DEN 0.67

Денот на вљубените Дете Фустан со бонбони разговор срца вели ДЕКА СЕТО тоа Е ЗА БОНБОНИ СРЦА...

DEN 3072.00

Осветлувањето додава елеганција, стил, софистицираност и ги разубавува вашите домашни или канцелариск�

DEN 0.33

* Материјал : Вискоза * Техника : Ткаени.* Ткаат : Обичен Брои предиво : 30сф 30сф. Густина : 6864. ГСМ : 115 гсм...

DEN 2.67

Опис : Пол : Мажи, Маж, Малестил : Рамни Сандали, Сандали На Плажа, Летни Сандали, Секојдневни Сандали, Кожн

DEN 766.08

Уметничкото Студио Bје Б претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 15х15 Врамено со Уметничко Дело Со Дв

DEN 1695.84

Додадете боја на вашиот традиционален простор со Комплетот Ватиран Прекривка ботуивенија...