.

.

Одлична цена
Предна Прошетка Мажи Обични Чевли Плажа Сандали Лизга На Возење Сандала Работа Масажа Слајдови Чевли Машки Без Грб Летни Папучи Црна 8.5

Предна Прошетка Мажи Обични Чевли Плажа Сандали Лизга На Возење Сандала Работа Масажа Слајдови Чевли Машки Без Грб Летни Папучи

DEN 2.67

Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Пол : Мажи, Маж, Малестил : Рамни Сандали, Сандали На Плажа, Летни Сандали, Секојдневни Сандали, Кожни Сандали Тип На Шема : Цврста Боја : Кафеава, Црна (По Избор)Големина : САД 5.5, САД 6, САД 6.5, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, сад 9 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Материјал Од Кожен Ѓон : Тип На Полиуретанска Пета : рамно Прицврстување : Лизгајте На Типот На Прсти : Отворена Висина На Цевката : Ниска Сезона : Летна Пригода : Секојдневна, Дневна, Внатрешна, Надворешна, Одмор, Плажа, Пешачење, Спорт, возење карактеристики : 1. Лесно се лизга и исклучува. Овој пар чевли за плажа може лесно да се префрли на лизгачки влечки и сандали за лизгање преку прилагодување на задниот ремен.2. Горниот дел од сандалите на плажа е изработен од кожен материјал кој е издржлив и удобен за вечера и нема да ви ги трие стапалата.3. Удобно подножје за масажа и мек ѓон за удобност.4. Ѓонот не се лизга и отпорен на абење, во комбинација со текстурираниот дизајн, може да обезбеди доволно тампон помеѓу стапалата и земјата.5. Модните внатрешни рамни сандали на отворено се разноврсни во лето. Совршено е да ги носите на пешачење, на патувања со брод, пешачење по плажи, а исто така погодни за во затворени простории.Содржина на пакетот : 1 Пар Машки Сандали (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ДИЗАЈН СО ДВОЈНА УПОТРЕБА : со ротирачки ремен за грб, овие машки сандали на плажа можат лесно да се претворат помеѓу сандали и лизгачки влечки според вашите желби и пригода. МЕКА И УДОБНА : Конструкцијата Со Отворени прсти со мек горен дел ги прави овие мажи рамни сандали удобни и издржливи, им обезбедува на вашите стапала удобност без да ја иритираат или тријат вашата кожа. АНТИ-ЛИЗГАЊЕ : Заврши мек и издржлив полиуретански надворешен ѓон со конкавно-конвексна јасна текстура, машките сандали чевли имаат добри перформанси против лизгање, обезбедуваат стабилност. ПОВОД : модерен и двонаменски дизајн машките сандали на плажа ги исполнуваат различните стилови на летна облека. Доволно удобно за истражување на локалните градови, мрзеливост на плажа, релаксирање покрај базен. ПОТСЕТНИК : внимателно Измерете ја должината на стапалото и во споредба со нашата табела со големини пред да купите за да добиете пар совршени чевли за себе.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 3.00

11 пресврт : t17 Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете

DEN 1.33

е инчи во големина и Овој Отпечаток Од Постер ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцеларија и

DEN 2.33

Оваа предсопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба Нежно Се Користи Мало Носење На Ткае�

DEN 1.00

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Небесно Сина Површина Килими, 6 "х 9"...

DEN 3.00

Лето Плус Големина V Вратот Без Ракави Џеб Колено Џеб Повик Вратоврска Боја Печатење Комбинезон За Жени

DEN 528.00

Женски Дуксер Со Долги Ракави Моден Кружен Врат Печатени Врвови Дуксер Лабава Секојдневна Пуловер Fall З�

DEN 2.67

Ја елиминира потребата ЗА автопатската лента ОЕМ Ги користи сите залихи за лесна и чиста инсталација.Ов

DEN 403.36

Добијте две нивоа на задоволство од овие килими За капење Хеик со антимикробна безбедност и удобност од

DEN 1695.84

Додадете боја на вашиот традиционален простор со Комплетот Ватиран Прекривка ботуивенија...

DEN 0.67

Денот на вљубените Дете Фустан со бонбони разговор срца вели ДЕКА СЕТО тоа Е ЗА БОНБОНИ СРЦА...

DEN 399.84

Јуни Ericка Вес претставува прекрасно Уметничко Парче Од Ѕидот Од 15х18 Бели Модерни Дрвени Рамки, насловен

DEN 438.72

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Есенски Фустан, Краток Фустан Со Долги Ракави, Женск

DEN 3.00

Паначе Маријана Балконет Долна Жица Едноделен Костим за Капење (SW1590) е елегантен костим за капење, со ше�

DEN 303.84

Спецификации : Совршен За свадби, забава, фестивал, цветни аранжмани итн.Прекрасен дизајн, особено како �

DEN 243.04

Слатка Пита Бебе И Мало Девојче Пиле Грашок 4 Парче Тесна Облека за спиење Измешајте и совпаѓајте за раз�

DEN 239.84

Големина : XL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 46 Биста : 106cm / 41.73" Ракав : 26cm / 10.24" Должина : 71cm / 27.95" Големина : XXL