.

.

Одлична цена
GoolRC FF1108-1CT Преносни Риба Пронаоѓач 100m300ft Длабочина Риба Жичен Риба

GoolRC FF1108-1CT Преносни Риба Пронаоѓач 100m300ft Длабочина Риба Жичен Риба

DEN 1599.84

Залиха
Достапно за нарачка

Овој пронаоѓач на риби е дизајниран за лајкер во риболов. Може да ја открие локацијата на рибата и големината на рибата и во свежа и во сол и може да се користи како звучник за длабочина. Карактеристики : . Се напојува со две батерии на полнење 2000m Ah. 2.4 инчен ТФТ боја ЛЦД, пиксели : 240В * 960Ч. Чувствителност, зумирање, единици, длабочина плиток јазик, осветленост, икона за риби, поставки за брзина на риби и графикони. Англиски / руски две јазични опции. Достапни се поставки за чувствителност на 10 нивоа, чувствителноста од повисок степен може да ви помогне да добиете попрецизни шанси за откривање на рибата. Вграден во меморија продавници сонар поставување кога риба пронаоѓач е исклучен. Поставување на контраст на екранот за да се обезбеди добра боја на екранот во различно опкружување или агол на набудување. 100м / 328фт длабочина способност. Прикажи под вода и . Со риба длабочина скала и звучни риби . Иконата за мали, средни или големи риби се прикажува на екранот кога ќе се открие риба. Режимот за симулација ви помага да научите како да управувате со единицата пред риболов. Компактен и лесен дизајн, лесно се вклопува во вашиот џеб. Спецификација : . - Домаќин. Дисплеј : 2.4 инчен ТФТ боја ЛЦД, пиксели : 240В х 960Х. Контраст На Екранот : 1-10 ниво. Задно Осветлување : Бело . Јазик : Англиски / Руски. Моќност : 2 * 2000mah батерија на полнење (вклучена). Извор на енергија : DC 10-18 V.Тежина : 148g / 5.22 мл. Големина : 135 * 70мм / 5.3 * 2.8 во. - Трансдуцер. Длабочина : 100м / 328фт. Покриеност на сонарот : 45° во 200 k Hz. Должина на кабелот : 8м / 26фт. Големина : 47 * 37мм / 1.9 * 1.5 во. Големина на пакетот : 15 *13 * 9.7 цм / 5.8 * 5.1 * 3.8 во. Тежина на пакетот : 613гр / 1,35 фунти. Пакет Листа : . 1 * Рачен Домаќин За Безжично Примање. 1 * Трансдуцер со 26ft / 8 M Жица. 1 * УСБ Кабел За Полнење. 1 * УСБ АДАПТЕР ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА. 1 * Возило . 1 * Ремен За Вратот. 1 * Рачно Напојувано со две батерии на полнење 2000m Ah. 2.4 инчен ТФТ боја ЛЦД, пиксели : 240В * 960Ч. Чувствителност, зумирање, единици, длабочина плиток јазик, осветленост, икона за риби, поставки за брзина на риби и графикони. Англиски / руски две јазични опции. Достапни се поставки за чувствителност на 10 нивоа, чувствителноста од повисок степен може да ви помогне да добиете попрецизни шанси за откривање на рибата.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 315.04

Карактеристики : Материјал : пријателска за кожата и дише, густа ткаенина, преголема, мека и удобна, дише

DEN 239.84

Прилики : Погоден за секакви прилики, како што се канцеларија, свечена, деловна активност, свадба, плажа,

DEN 0.33

●Симпатична Животинска Шема За Декор За Расадник} Шаблони за Скици На Животни ѕидните налепници ги пра�

DEN 0.33

Компатибилен Со случајот На паричникот Samsung Galaxy A04.ЗАБЕЛЕШКА : не ОДГОВАРА на други уреди Овој случај е н�

DEN 159.84

Нашиот Дух смешен стил резервниот капак на гумите е одличен избор за секој што треба да ја надгради зашт

DEN 2.00

Смелите и возбудливи бои и дезени им овозможуваат на клиентите кои се свесни за трендот да ја создадат с

DEN 137.92

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см / 39.37" Рамо : 54см / 21.26" Ракав : 49см / 19.29" Должина : 63см

DEN 3.00

Каролини Богатства BB6074 PW1414 Велигденски Јајца Bouvier des Flandres Ткаенина Декоративна Перница 14 Hx14 W, разнобојн�

DEN 254.24

ИвпфМашка Маица Краток РакавМаица Со Кратки Ракави Од Гватемаламенс 5.3 мл. / yd2 (САД) 8.8 мл. / Лвд( КАЛИФОРНИ

DEN 1.67

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Облека : Редовна Тип На Шема : �

DEN 3.00

Сликарскиот Отпечаток на Месечината мармонт хил инспириран Од вселената На Завиткано Платно е задолжи�

DEN 272.96

Фатуов Дуксери ЗА Тинејџерки Печатат Подароци Со Долги Ракави За Жени Пуловер На Вратот На Екипажот Паѓ

DEN 0.67

Големина : С Биста : 102см / 40,16" ракав За Рамо : 31,5 см / 12,40" Должина : 70см / 27,56" Големина : М Биста : 108см / 42,52" рак�

DEN 639.84

Прекрасно ДедоМашки Темни Пижами Кафепрес ги оживува вашите страсти со совршен предмет за секоја приго

DEN 159.84

Уникатен и Стилски Дизајн : нашата футрола за телефон може да се пофали со уникатна и стилска шема што го

DEN 527.84

Чевлите за Трчање Со Волитација 361 се амортизирани чевли изградени за да го намалат ударот помеѓу стапа�

DEN 2.33

Материјал : Примарна Чистота : 925стоун Тип_1 : Дијамантстоун Тип_2 : Дијамантстон Тип_3 : Дијамантстон Боја_1

DEN 2072.96

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Со Шема На Светло Чеша Сини Површински Килими, 6 'х 9'...

DEN 2926.24

Произведени Со Издржлив Сјај Полипропилен (ДГП) Вбризгување обликувани квалитет за совршен оем тип одг�

DEN 415.84

Куоф Fall Зима Женски Мода Fall Плус Големина Женски Врвови Виолетова 3 XSize : S Биста : 110cm / 43.31" Рамо : 51cm / 20.08" Ра

DEN 319.84

Официјално 100% Автентични Половина Тоа Ексклузивно Брендирани Тимот Team Смешни Канада Ден Канадски Знам�

DEN 479.52

Добредојдовте во нашата продавница Наша цел е да ви служиме со прекрасна стока и да се надеваме дека ќе �

DEN 191.84

https : / / gyanserver1.s3 / слики / примерок imapleimageslb / 1 LBBBROWN.јпг стогодишнина историја На Округот Мејсон, вклучува�

DEN 271.84

Доживејте неспоредлива удобност и разноврсност со овие машки резервоари Дизајнирани за ваше најголемо