.

.

Одлична цена
Агол Мелница Мелење Тркало Полирање Железо Сечење Видов Сечење Лемење Мелење Диск Полирање Лист Сечење Дискови

Агол Мелница Мелење Тркало Полирање Железо Сечење Видов Сечење Лемење Мелење Диск Полирање Лист Сечење Дискови

DEN 1.00

Залиха
Достапно за нарачка

Сечилото за сечење е отпорно на висока температура, што може да ги намали вибрациите и да сече исправено и побрзо. Дизајниран за аголна мелница 100/115, лесен е за инсталирање и употреба и издржува на суво /влажно сечење и долгогодишно континуирано сечење. Усвојува дијамантска висока манганска челична матрица, нов процес на лемење, надградено и подобрено сечило, удобен, безбеден и долг век на траење. Тој е повеќенаменски, со мал засек и е отпорен на сечење и абење. Тенкото сечило за пила од 1 мм не ја оштетува површината на објектот, со униформа сила на мелење и добра плошност. . За непречено сечење, заоблување и мелење на железо, смола, нерѓосувачки челик, кристал, шише со вино, керамика, керамички плочки и други материјали. Име на производот : мелење тркало. Материјал на производот : Дијамант. Големина : дијаметар 10см / 11,5 см. . Содржина на пакетот : . 1* мелење тркало. Агол Мелница Мелење Тркало Полирање Железо Сечење Сечилото Сечење Лемење Мелење Диск Полирање Лист Сечење ДИСКОВИ 115ММ.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 574.40

Огледалополирано Направено од челик од хром ванадиум Лобуларен дизајн кој овозможува да се има добар к�

DEN 1247.84

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

DEN 127.68

Ова супер меко овошје на мека и дише кошула за спиење на жените, ќе ве подготви да се опуштите и да се раз�

DEN 0.33

Овие тешки тарпи од KOTAP се идеални за проширена и повторна употреба и тешки работни места како градежниш

DEN 151.04

Вебер лук Срирача е вкусен додаток на вашиот комплет за печење Можете да го користите за подобрување на

DEN 399.20

Направено од 12 мерач дијамантска плоча со сјајна црна завршница во прав Контурирана за да го заштити ра�

DEN 1.00

Уметник : elleенел Николсубјект : People Style : Eclectic Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова е подготве�

DEN 1076.96

Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња Харли може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди при

DEN 1.67

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, оваа метална wallидна уметност од виоле

DEN 367.20

Машки Маскирни Шевови Лабав Обичен Џемпер Со Качулка + Панталони Дводелна Качулка Дводелен Спортски Ду�

DEN 2.67

Нека децата да бидат што сакаат да бидат! Snazaroo ви помага да ја претворите секојдневната игра во магичен �

DEN 3.00

Чувајте го вашиот крзнен пријател помирен со системот за обука на мултикучиња Aleko TSTC12...