.

.

Одлична цена
Соимои Памук Поплин Ткаенина Елен, Слон И Зајак Деца Декор Ткаенина Печатени Дворот Широк

Соимои Памук Поплин Ткаенина Елен, Слон И Зајак Деца Декор Ткаенина Печатени Дворот Широк

DEN 97.92

Залиха
Достапно за нарачка

✤ Соимои претставува широк спектар на печатени ткаенини во 1000-тите години на различни отпечатоци. Сите се дизајни се нови и дизајнирани во нашето студио од специјализирани дизајнери на текстил кои имаат солидно познавање на производството на ткаенини и нивната крајна употреба на производи. Почнувајќи од создавање на дизајн до процес на финално печатење на ткаенини обучената работна сила е усогласена опремена со најнова модна технологија и техники што ја прави ткаенината поживописна и попрецизна како што изгледаат на сликите. Не Се користат Штетни хемикалии во процесот на печатење пред и по печатење на ткаенината .Еко-пријателските мастила на база на вода се користат За Печатење На Природни И Полиестерски влакна. ✤ Материјал : Памук Поплин ✤ Техника : Ткаени ✤ Ткаат : Обичен. ✤ Предиво брои-40-ти*40-ти ✤ Густина : 92*88 ✤ ГСМ : 120 гсм ✤ Единица За Продажба : Покрај Дворот. ✤ Шема : Деца. ✤ Ширина : 42 и 56 Инчи. ✤ Функција : средна тежина, Нетранспарентна. Употреба на мравки : Памучниот Поплин може да се користи за машка Кошула навлаки За Перничиња Курта ,навлаки за Маса за Салфетки итн. ✤ Нега за перење : средно перење во машина, Топло железо, Железо додека е влажно. ➽ ПС : Боите на фотографиите се што е можно поблиску до вистинскиот производ, но ве молиме знајте дека секој монитор и компјутер ги прават боите малку поинаку. Colors ПС : Боите може да варираат според Квалитетот на ткаенината, Гсм и Нишките Исто така. Соимои Деца Печатени Памучна Поплин Ткаенина. Материјал : памук Поплин предиво брои - 40 - ти*40-ти Завиткајте : 40 Ткаенини-40, Густина : 92*88, Тежина : 120 ГСМ. Ткаенината Широка 42 Инчи се продава Покрај Дворот и се сече по нарачка. Оваа Ткаенина е широко користена во текстилната и облеката за кошули, марамчиња, шалови и други тимови. Овој опсег на ткаенини е дизајниран според најновиот моден тренд во истакнати големини, ГСМ, бои и форми со користење на супериорни памучни предива. Нега за перење : средно перење во машина, Топло железо, Железо додека е влажно.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 619.04

Наменети да одговараат и да ја ласкаат секоја големина, овие хеланки на AVIA се ажурираат со контурирање и

DEN 2.67

Во теретана, трчање на работи или 5к, или само опуштање дома, никогаш нема да ги снема причините за да нос�

DEN 3.33

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

DEN 1.00

Уметник : Рон Паркерсубјект : Animalsивотни стилови : Природна модерна Производ Тип : Галерија обвиткано пла

DEN 5039.84

Визија Автомобилство SAE / DOT замена на предните страни на фаровите ги исполнува регулативите SAE / DOT Оваа �

DEN 239.68

Машки плетен сон за спиење и кратки ракави со врвни и удобни комплети од 2 парчиња се совршени за салерир

DEN 143.04

"Hellowater Smile, мешана зачинета од бери, пребиотична вода нанесена вода, нула шеќер, нула нето јаглехидрати, ш

DEN 191.52

Овие загатки со сложувалка од 1000 парчиња се дел од колекцијата „Браќа Хаутман“ од „Бафало игри“...

DEN 1.00

Овој атлетски работи Active Core Active Legging со големина е висококвалитетно, меко и лесно дно што беше направено

DEN 959.84

Овој рамен предниот предниот дел од 30 ”под кабинетот е направен од не'рѓосувачки челик со црна обоена з�