.

.

Одлична цена
Женски Фустани Солидна V - Вратот А-Линија Макси Мода Без Ракави Летен Фустан Греј XL

Женски Фустани Солидна V - Вратот А-Линија Макси Мода Без Ракави Летен Фустан Греј XL

DEN 431.84

Залиха
Достапно за нарачка

Оваа Ткаенина За Фустан Со Средна Должина без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со V-Вратот трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : 100% Полиестер. Должина На Ракавот Во Стил : Должина На Облека Во Стил Без Ракави : Средна Должина-Стил На Врат На Облека : Стил На Фустан Со Врат : А-Линија-Шема : Цврста Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Фустан Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 104см/40.94" Половината : 117см/46.06" Колк : 121см/47.64" Должина : 122-127см/48.03-50.00" Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 109см/42.91" Половината : 122см/48.03" КОЛК : 126СМ/49.61" должина : 123-128см/48.43-50.39" големина : л Сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 110см/43.31" половината : 127см/50.00" КОЛК : 131см/51.57" должина : 125-130см/49.21-51.18" ГОЛЕМИНА : XL САД : 12 велика британија : 16 Еу : 42 биста : 116cm/45.67" половината : 132cm/51.97" хип : 136cm/53.54" должина : 126-131cm/49.61-53.54" ГОЛЕМИНА : XXL САД : 14 Велика Британија : 18 еу : 44 биста : 122cm/48.03" Половината : 137см/53.94" колк : 141см/55.51" должина : 128-133см/50.39-52.36" големина : хххл сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 биста : 128см/50.39" ПОЛОВИНАТА : 142СМ/55.91" колк : 145см/57.09" Должина : 129-134см/50,79-52,76" фустани За Жени 2023. Материјали : Изработени Од Полиестер.Обезбедува управување со топлина и влага преку вентилација. Најдобро од с, ве одржува ладни и удобни дури и во најжешките временски услови. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате. Мекиот и лесен материјал го прави овој убав секојдневен лабав женски фустан, исто така, удобност за лежење и одмор. Карактеристика : Женски Моден Фустан Со Прашка Без Ракави.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1034.72

Kenda Karrier St Radial е една од најдобрите приколки на пазарот денес Кариер нуди двојни челични ремени со целосн

DEN 223.68

Рамните постери имаат прифатлив, модерен пристап кон украсување, овозможувајќи ви лесно да ги засилите

DEN 448.00

Марк Еко Кода01м Машки Таупе патики 13 Пол : Машки Големина : 13 Одговара : Редовно Боја : Таупе Материјал : Ко

DEN 623.84

Тоа е ретроспектива на 90 тите, направен трендовски за сè што правите Овие товарни панталони од бесплатн�

DEN 1.67

Уметник : anоан Портсубјект : Флоралстил : Модерен проток Тип на модерни производи : Галеријаобвиткано пл�

DEN 3.00

Уметник : Едгар Дегасјубјект : People Style : Trational Product Type : Galleryзавиткано платно Artthis подготвено за обесеност, у

DEN 640.00

Обвинувања на седиштата за автомобили целосен сет за автоматско со 4 потпирачи за одмор на главата : 1 На�

DEN 2.33

Овој безвременски рамки воз со рамки на уметноста прави соодветен додаток во секоја просторија...

DEN 271.52

Shopефери чорапи девојки хулахопки 2 пакувања вратоврска боја чипка без чипка се совршени за мали девојчи

DEN 3.00

Искористете во стил со кошула за спиење на тајно богатство Класичен изглед со удобни детали, оваа супер�

DEN 2739.68

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

DEN 3.33

Време е да ги облечете дамите! Паметниот ексклузив на декорацијата Центар Крискрос Страплив детали...

DEN 2.67

Уметник : BonifasiWahyu Adisubject : Architecture Style : Modern & Modernural Product Type : Galleryзавиткан платно Арта Ова подготвено за виси, �

DEN 207.84

Атлетик работи кратко печатено од женска мала тежина е симпатична, удобна и разноврсна Совршено е да се

DEN 155.04

Целокупната забава на факлите, безмилотни декорации за лице, сега во сјај! Тие се лесни за примена и отст

DEN 2.00

Лесно за носење, лесен за убов Овој резервоар од Real Size е крајното парче топло време за додавање во вашата