.

.

Одлична цена
Allytech Galaxy Z Flip 5g Случај Со Заштитник На Екранот, Сјај Прстен Држач Стојат Анти-Лизга Шок-Отпорен Браник Кожата-Пријателски Тенок Школка Покритие Случај За Samsung Galaxy Z Fli

Allytech Galaxy Z Flip 5g Случај Со Заштитник На Екранот, Сјај Прстен Држач Стојат Анти-Лизга Шок-Отпорен Браник Кожата-Пријателски

DEN 1.67

Залиха
Достапно за нарачка

Совршен телефон случај За Samsung Galaxy Z Flip 5 - апсолутно задолжително за сите ентузијасти во стилот! Овој исклучителен случај е специјално дизајниран да ги задоволи вашите потреби додека го одржува вашиот телефон безбеден и здрав. Направен со висококвалитетен силикон, нуди оптимална заштита отпорна на удари, заштитувајќи го вашиот скапоцен уред од несакани удари и несреќи. Куќиштето доаѓа со гламурозен држач за прстен за сјај, додавајќи елеганција на вашиот телефон. Ротирачкиот прстен од 360 степени не само што го подобрува вашиот стисок, туку и се удвојува како удобен држач за гледање без раце. Дополнително, овој извонреден случај вклучува бесплатен заштитник на надворешниот екран, обезбедувајќи сеопфатна заштита за вашиот телефон. Бидете лесни знаејќи дека Вашиот Samsung Galaxy Z Flip 5 е заштитен од гребнатини, дамки и пукнатини. Надградете го стилот и одбраната на вашиот телефон со овој исклучителен случај! Стилски и издржлив : нашиот случај За Samsung Galaxy Z Flip 5 не само што е практичен, туку додава и елеганција на вашиот телефон. Држачот за држач за прстен за сјај го подобрува вашиот стисок и се удвојува како пригоден држач за гледање без раце. Крајна заштита : Изработен од висококвалитетен силиконски материјал, нашиот случај нуди сеопфатна заштита од гребнатини, капки и прашина. Дизајнот отпорен на удари гарантира дека вашиот телефон останува недопрен дури и при случајни удари. Кристално чист надворешен заштитник на екранот : со вклучениот надворешен заштитник од 1 еез, Вашиот Samsung Galaxy Z Flip 5 ќе остане безбеден од гребнатини и пукнатини. Транспарентниот дизајн го одржува оригиналниот визуелен квалитет на екранот на вашиот телефон. Прецизни исечоци и лесен пристап : нашиот случај е специјално дизајниран да обезбеди лесен пристап до сите копчиња, порти и карактеристики На Samsung Galaxy Z Flip 5. Можете да го полните телефонот, да ја користите камерата и да поврзете слушалки без да го отстраните куќиштето. Инсталација без напор : случајот За Samsung Galaxy Z Flip 5 е лесен за инсталирање и отстранување, што ви овозможува да ги менувате случаите кога сакате. Цврсто се вклопува околу вашиот телефон, обезбедувајќи тенок, лесен профил кој не додава непотребен рефус во вашиот џеб или чанта.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1199.20

Колекцијата Анкара е изработена од тежок олефин поставен на топлина и има изглед и чувство на автентиче

DEN 1.67

Спецификација : Материјал : Најлонзиза : 500М / 547идбојка : Бела, Жолта, Сина, Зелена, Розова, Кафеава каракт

DEN 143.84

Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 100см / 39.37" Рамо : 43см / 16.93" Ракав : 46см / 18.11" Должина : 64см /

DEN 303.20

Опис : [ИЗДРЖЛИВ] чекан чекан за резба на Кожа изработен од висококвалитетен најлонски гумен чекан, рачк�

DEN 528.00

Женски Дуксер Со Долги Ракави Моден Кружен Врат Печатени Врвови Дуксер Лабава Секојдневна Пуловер Fall З�

DEN 0.67

✤ Соимои претставува широк спектар на печатени ткаенини во 1000тите години на различни отпечатоци Сите с

DEN 1.33

Женски Памук Лен Без Ракави Широка Маица Елек Маица Блуза Блуза Блузи Плус Големина Карактеристики :...

DEN 3.33

Ве молиме, љубезно забележавте дека Оваа ставка Ја продава Луетбиекс од пазарот Џојбај.Здраво! Добредој

DEN 1469.44

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 2.67

апсуј Машки Дуксери Царинење Врвка За Влечење Полн Патент Со Качулки Графички Отпечатоци F И Зима Фитне�

DEN 175.84

Џеб Козметичка Торба Козметичка торба торба автоматско затворање складирање мала торба паричка чанта �

DEN 175.68

Овој Промаркер е маркер со постојано мастило на база на алкохол со дизајн со двоен врв; фина врвка за пре

DEN 3.00

Нормално Е ЗдодевноМашка Графичка Маица Без Ракави, До Машка Големина 3 XL Остинменс Ултра Памучна Маица

DEN 3.00

Повод : Секоја пригода Пол : Девојки Тип на шема : Печатење Тип на ракав : Краток Ракав Ако имате било какв�

DEN 7247.68

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

DEN 3.00

Опис : Во Споредба со вистински цвет, оваа лажна цветна гранка нема да венее и може да трае подолго Бојат�

DEN 2.67

Подарокпрекрасен додаток кој може да ја разубави вашата градина, тревник, езерце или базен или на прозо�

DEN 2.33

Подгответе се за денот на играта со Ова Лого На Шлемот На Балтимор Равенс Траверс Камо Принт Рашири Четв

DEN 54.72

Панелот За Ткаенина Од Црвено И Виолетови Педикели од Грозје е дел од Колекцијата Ткаенини од Грозје од

DEN 2.33

Оваа предсопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба Нежно Се Користи Мало Носење На Ткае�

DEN 3.00

Женски обичен печатен двоен џебен кардиган со средна должина темно зелен Ххххххлдескрипише : Материјал

DEN 0.33

* Материјал : Вискоза * Техника : Ткаени.* Ткаат : Обичен Брои предиво : 30сф 30сф. Густина : 6864. ГСМ : 115 гсм Шир

DEN 438.72

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Есенски Фустан, Краток Фустан Со Долги Ракави, Женск

DEN 2.67

Опис : Пол : Жени, Жени, Дами, Дама, Женски Стил : Чизми За Дожд, Чевли За Дожд, Градинарски Чевли, Работни Чи