.

.

Одлична цена
Рокоми Жени Удобни Флип Апостолки Летни Чевли За Ремени За Глуждот Патуваат Против Лизгање Станови Со Отворени Прсти Сандали

Рокоми Жени Удобни Флип Апостолки Летни Чевли За Ремени За Глуждот Патуваат Против Лизгање Станови Со Отворени Прсти Сандали

DEN 239.84

Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Ортопедски Сандали Пол : Жена, Жени, Дама, Дами, Женски Стил : Флип Флоп Сандали, Летни Сандали, Клин Сандали, Танга Сандалисортотични Сандали Тип На Шема : Сандали За Поддршка На Цврста Боја : Бронза, Кафеава, Бела, Црвена, Сина, Серпентина, Златна, Црна (По Избор)Танга Големина : САД 5, САД 5.5, САД 6, САД 7, САД 7.5, Сад 8.5, Сад 9, Сад 9.5, Сад 10 (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Флип Апостолки Горен Материјал : Вештачки Материјал За Пуутсол : Tprflats Сандали Тип На Пета : Рамно Прицврстување : Тип На Кофа : Отворена Висина На Цевката : Ниска Топсезона : Лето Прилики : Секојдневно, Патување, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, ФИЛМОВИ, ШОПИНГ, ОДМОР, ДНЕВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Жените флип флоп сандали со мек материјал : удобна влошка и нелизгачки надворешен ѓон, тока за ремен за глуждот за лесно вклучување/исклучување. Мек стп горен, мек на допир.2. Уникатниот дизајн на т-ременот и клиновиот ѓон ви носи поддршка за стабилност, удобна за носење, не уморна од долго стоење.3. Класичен Моден Стил : Стилските клинови сандали ги фаворизираат девојките и дамите. Тоа може да се носат заедно со вашите пријатели, уживајте во вашето лето.4. Овие ретро сандали може да се користат за секој обичен состанок, шопинг, работа, плажа, одмор, возење, пешачење и така натаму.Содржина на пакетот : 1 Пар Летни Сандали (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Материјал : СТП+ТПР. Прилагодливи Ремени за Глуждот : Прилагодливи ремени за тока што лесно се ставаат/исклучуваат. Дизајн За Поддршка на лакот : контурното подножје на ортопедската сандала одговара на лакот за супериорна удобност, поддршка и апсорпција на удари, намалувајќи ја болката во стапалото и правејќи го идеален за плантарен фасцитис. Флип-флоп Сандали : Кога ќе ги облечете овие лесни сандали, вашите есенски облеки се опуштени и удобни. Сандалите се дизајнирани со подножје за поддршка на лак и ремен што не се лизга за да обезбедат максимална поддршка и удобност. Од фармерки до шорцеви, фустани и здолништа од која било должина,сандалите за поддршка на лакот се сигурен начин да ја надополните секоја облека и беспрекорно да одите од бранч на прошетка на плажа.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1.67

Подобрете го вашиот влез или внатрешен двор со нов доормат што одговара на вашиот декор и личност...

DEN 303.84

ИВПФ Големи Девојки Маици и Тенкови Блузи Сакраментонисекс Младинска Маица 100% памук однапред за прекр

DEN 303.84

Спецификации : Совршен За свадби, забава, фестивал, цветни аранжмани итн.Прекрасен дизајн, особено како �

DEN 3.00

За колекцијата за шминка што е уникатна бидејќи не изгледате подалеку од оваа луксузна палета за палета

DEN 1.00

Ново и сега Наутички инспирирани високи фармерки од фармерки на Софија Исклучиво на Para nuestra Comunidad de Habla His

DEN 2.67

Спецификација : ● Модерен стил со а и линеарна форма што е лесно да се совпадне● Изберете го најдоброто

DEN 3.00

Стабилен стил Zформа во форма направен со силна метална структура 【Трајни метални рамка】 Стабилен сти�

DEN 3.00

Паначе Маријана Балконет Долна Жица Едноделен Костим за Капење (SW1590) е елегантен костим за капење, со ше�

DEN 3.00

Оваа исклучителна уметност на платно на фармата куќа носи убавина во вашиот дом и канцеларија...

DEN 1071.84

Уметник : Харен Арулананхамсубјект : животни Стил : Модерни многу фотографи чии дела сега висат во уметн�

DEN 3.00

Боите може да бидат малку различни во зависност од компјутерот и поставките прилика : Лежерна Дебелина :

DEN 3.00

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Врвови За Облека Со Долги Ракави, Женска Сомотска Есенска Зимска Бл

DEN 399.84

Јуни Ericка Вес претставува прекрасно Уметничко Парче Од Ѕидот Од 15х18 Бели Модерни Дрвени Рамки, насловен

DEN 2.33

Активното вклопување им дава вечно чувство на овие врвови на резервоарот од Wonder Nation, одржувајќи го кул и

DEN 2.67

Во теретана, трчање на работи или 5к, или само опуштање дома, никогаш нема да ги снема причините за да нос�

DEN 959.84

Овој рамен предниот предниот дел од 30 ”под кабинетот е направен од не'рѓосувачки челик со црна обоена з�

DEN 239.84

Женски Римски Стил Дијамантски Лизгачки Рамни Сандали Обични Влечки Чевли За Свадба На Плажа ЗАБЕЛЕШКА

DEN 159.84

Направете креветче на вашето бебе заспаниот рај со плетениот лист за креветчето на нашиот родител Изгр�

DEN 799.84

Женски Бомбардери Јакни со Џебови Крпеница Лесна Бејзбол Јакна Обичен Капут Патент Ветробранска Облек�

DEN 207.84

Заштедете уште повеќе со нашите компатибилни касети со лента Оваа листа содржи 2 45010 црни на касети со ја

DEN 3.33

Организаторот за накит на фиоки за Idesign Two е совршен за чување додатоци погодно складирани Се одликува с�

DEN 319.68

Мода Женски Обичен Половина Ракав VВратот Печатени Дами Лабава Долга Облека информации За Производот : �

DEN 399.68

Hanes Mens 2 пакет мешавина од памук ткаени карирани салони пижами спиење кратка, лесна ткаенина за удобност

DEN 3.33

Уметник : Ричард Бересфорд Харисјубјект : Пејзаж апестит : Модерни многу фотографи чии дела сега висат в�

DEN 638.72

Запознајте го домашот нов изглед предиво! Home Spun® е сакан Lion Brand® предиво повеќе од дваесет години Ова аме

DEN 1695.84

Додадете боја на вашиот традиционален простор со Комплетот Ватиран Прекривка ботуивенија...

DEN 3.00

11 пресврт : t17 Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете