.

.

Одлична цена
RH 30 под кабинетот Црн аспиратор од не'рѓосувачки челик

RH 30 под кабинетот Црн аспиратор од не'рѓосувачки челик

DEN 959.84

Залиха
Достапно за нарачка

Овој рамен предниот предниот дел од 30 ”под кабинетот е направен од не'рѓосувачки челик со црна обоена завршница. Неговата посебна форма и убавите филтри за мрежи го прават ова привлечен и елегантен аспиратор. Гледајќи во предниот дел на аспираторот, ќе видите панел за копче за притискање со повеќе опции, како тристепен вентилатор кој достигнува до 58 CFM. Ова помага да го одржите вашиот воздух чист од кој било чад што може да произлезе од готвење. Светлото на шипката го осветлува врвот на готвачот за моменти кога готвите во темни услови. На дното на аспираторот се наоѓаат две филтри за алуминиумска мрежа за да ги задржат несаканите честички на маслото да не оставаат мириси и да ја одржуваат вашата кујна свежа. Тие можат лесно да се исчистат преку вашата машина за миење садови и да се вратат без проблеми. Изберете од две опции на портата за отвор и опција без проветрување за инсталација без бујно рециклирање врз основа на потребите на вашата кујна. Кабелот за напојување не е вклучен во овој аспиратор. Големина на аспираторот : 30-инчи. Димензија : 29,5 "W x 18,75" L x 4 "H. Минимална паѓачка висина : 4". Големина на каналот : 9,75 "x 3,25". Воздушен проток : 58 cfm. Ниво на брзина : 3. Контролен тип : Push Panel. Ниво на бучава : Помалку од 55d B на 58 cfm. Осветлување : халоген. Број на светилки : 1. Wattage на сијалица : 40 W . : Филтер за алуминиумски мрежи. Број на филтри : 2. Далечински управувач : Бр. Локација на отворот : Топ. Опција Локација (и) : Назад. Опционална рециркулација на отворот : Предниот дел. Безбедносни стандарди. Гаранција : 3 години гаранција за делови.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 399.84

Јуни Ericка Вес претставува прекрасно Уметничко Парче Од Ѕидот Од 15х18 Бели Модерни Дрвени Рамки, насловен

DEN 207.84

Заштедете уште повеќе со нашите компатибилни касети со лента Оваа листа содржи 2 45010 црни на касети со ја

DEN 3.00

Лето Плус Големина V Вратот Без Ракави Џеб Колено Џеб Повик Вратоврска Боја Печатење Комбинезон За Жени

DEN 3.00

Стабилен стил Zформа во форма направен со силна метална структура 【Трајни метални рамка】 Стабилен сти�

DEN 1.33

Сезона : Есенска Зима Пол : Жени Повод : Повик Материјал : Полиестер Тип На Шема : Цврст Должина На Ракавот

DEN 239.84

Големина : XL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 46 Биста : 106cm / 41.73" Ракав : 26cm / 10.24" Должина : 71cm / 27.95" Големина : XXL

DEN 223.84

Папучи За духови на земјата За Жени Папучи Домашни Сандали Ткаат Рамни Цвеќиња На Плажа Влечки За Дишењ�

DEN 2.00

Совет : оваа облека е помала од нормалната големина, се препорачува да изберете поголема големина!Голем�

DEN 239.84

Женски Римски Стил Дијамантски Лизгачки Рамни Сандали Обични Влечки Чевли За Свадба На Плажа ЗАБЕЛЕШКА

DEN 2.67

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс Маица во Стилот На Б�

DEN 1.00

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Небесно Сина Површина Килими, 6 "х 9" Дизајнир�

DEN 2.33

Оваа предсопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба Нежно Се Користи Мало Носење На Ткае�

DEN 422.72

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Розова Меур Гума За Џвакање Розова Површина

DEN 3.33

(1) Машинско Перење (2)Двојно Зашиени И Вез Лого, Букви И Броеви (3) 100% Висококвалитетен Полиестер и Ткаенин

DEN 2.67

Каролини Богатства CK5460 JMAT Fuzz Стаорец Љубов Вратата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 24x36 Do

DEN 1.33

Женски Памук Лен Без Ракави Широка Маица Елек Маица Блуза Блуза Блузи Плус Големина Карактеристики :...

DEN 3.33

Уметник : Ричард Бересфорд Харисјубјект : Пејзаж апестит : Модерни многу фотографи чии дела сега висат в�

DEN 0.67

✤ Соимои претставува широк спектар на печатени ткаенини во 1000тите години на различни отпечатоци...

DEN 303.84

ИВПФ Големи Девојки Маици и Тенкови Блузи Сакраментонисекс Младинска Маица 100% памук однапред за прекр

DEN 3072.00

Осветлувањето додава елеганција, стил, софистицираност и ги разубавува вашите домашни или канцелариск�

DEN 127.20

Еднакви делови лесен и шик Зората е стилизирана со ремени и хардвер Дизајниран со заоблен прст Носете г�

DEN 1695.84

Додадете боја на вашиот традиционален простор со Комплетот Ватиран Прекривка ботуивенија Меката боја �

DEN 0.33

* Материјал : Вискоза * Техника : Ткаени.* Ткаат : Обичен Брои предиво : 30сф 30сф. Густина : 6864. ГСМ : 115 гсм Шир

DEN 3.33

Организаторот за накит на фиоки за Idesign Two е совршен за чување додатоци погодно складирани...

DEN 2.33

Блин Колеџ Buckaneers Сопственост На Crewneck Sweatshirt W Република Облека разбира само колку неверојатно страстни к

DEN 3.00

Со својот ултра лесен пловечки енергетски среден ѓон, Тактичката Серија Floatride Energy обезбедува амортизир�

DEN 3.00

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Врвови За Облека Со Долги Ракави, Женска Сомотска Есенска Зимска Бл

DEN 0.33

Дури и најудобната перница нема да се чувствува правилно без мека навлака за перници што дише околу неа.