.

.

Одлична цена
Машка Кожна Јакна Вистинска Јагнешка Кожа Мотоцикл Бомбардер Моторџија Лесна Надворешна Облека Кафеава

Машка Кожна Јакна Вистинска Јагнешка Кожа Мотоцикл Бомбардер Моторџија Лесна Надворешна Облека Кафеава

DEN 2063.84

Залиха
Достапно за нарачка

Скинутфит Машка Јагнешка Кожа 100% Вистинска Кожна Јакна Беспрекорно прилагодена да оди по линијата помеѓу згодна и цврста. По купувањето, јакната е рачно изработена од најдобрата кожа напа во нашата фабрика и доставена до вашата врата. Забелешка : изборот на Големината е ваша одговорност и ја прикачивме табелата со големини и водичот за големина на сликата за ваша референца бидејќи ова се стандардните големини. При изборот на големина, оставете најмалку 3 до 4 инчи од мерењето на телото бидејќи јакната е направена од 3 до 4 инчи дополнително за удобност и Движење. На пример, ако обемот на градите е 40 инчи, изберете јакна со градите од 44 инчи за да добиете витко вклопување. на пр (40 + 4 ) = 44 инчи во Средна големина. Ако имате постоечка јакна, можете да ја споредите со табелата со големини погоре. Не можам да ја најдам големината што ја сакате, ние исто Така ја прилагодуваме јакната според вашите барања. Можете да ни го дадете вашето старо мерење на јакна или вистинското мерење на телото ќе ви го зашиеме. ● 100% Мека Јагнешка Кожа Вистинска Кожа со многу атрактивен изглед совршен за коктел, вечерни забави, ноќен клуб, клупска облека. ● Внатре во Сатенската Обвивка што го прави помазно за носење. ● Ние работиме со најдобрите занаетчии на пазарот. Сите Наши Производи Се Рачно изработени во нашата фабрика. Секоја Јакна е рачно проверена пред да биде испратена. Ве молиме проверете ги мерењата на табелата со големина за да изберете соодветна големина ако не сте сигурни за големината, ние ќе ви помогнеме да ја изберете вистинската големина ве Молиме контактирајте не. ● Стилот е потполно ист како на сликата. Сепак, варијациите на бојата може да се појават поради различните резолуции на екранот. Патент и додатоци може малку да се разликуваат според достапноста на пазарот.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 303.84

Потресен тромбонски бел текст со слика На Тромбонска Маичка за Мали Деца е уникатен дизајн за подароци �

DEN 615.84

Вилијам Теновер претставува прекрасно Уметничко Парче Од Ѕидот Во Рамка Од 15х15 Бело Модерно Дрво, со на�

DEN 63.68

Вклучен Пакет : 1х памучно Јаже Спецификација : Име на производот : памучно Јаже Материјал : памук...

DEN 1.00

Карактеристики : Материјал : сјајот за усни е изработен од материјал за храна, кој преку безбеден и прија

DEN 550.24

54 "Должина : 53cm / 20 Должина : Редовна, Кратка,Средна Должина, Долга Должина.35 "Должина : 50см / 19...

DEN 1.67

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекцијата на Теписи на челзи, Американска Област, К�

DEN 223.84

Големина : S Биста : 100cm / 39.37" Рамо : 52cm / 20.47" Ракав : 53cm / 20.87" Должина : 82cm / 32.28"Големина : М Биста : 104cm / 40.94" Рамо

DEN 2.00

Трендинг сега : ласкавото пливање со високи половини од времето и TRU, нудејќи целосна покриеност и симпа�

DEN 0.33

Прегрнете се со овој шармантен геометриски прстен за завиткување на миабела сина сафир во тренд што ќе �

DEN 3.33

Рачно изработена Рамка За Слики Од Црно И Калај Од Дрво За Семејни Фотографии, Уметнички Отпечатоци, Пла

DEN 3519.84

Тип на производ : кревет Прекрасната завршница дава елегантен изглед ја прави оваа рамка за кревет одли�

DEN 318.40

Женски Градник Без Прерамки, Летен Градник Со Лента, Градник Без Прерамки Со Плус Големина, Удобен Безжи

DEN 159.68

[Врвен Квалитет] Изработен од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобно држење.Ме�

DEN 671.84

Опис : Со слатки цртани модели, оваа торбичка за деца е многу популарна кај децата и младите и може да се �

DEN 0.67

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава од самопослуга од пазарот На Џојбај.Свадба Бенд В�

DEN 319.20

Воведување бесплатно собрание Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд Оној што е исто толку уба�

DEN 383.84

Опис  Ова се креативни и симпатични кутии за подароци за бонбони Прекрасната Божиќните кутии за бонбон�

DEN 3.33

Џулијана Нан претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 24х18 Врамено Со Уметничко Парче Со Двојно Матир

DEN 0.33

Лево, десно, црно, бело Толку многу причини да го додадете овој пар во вашата постава Добијте зафат без л�

DEN 3.00

Вечера, за еднократна употреба светски центричен плоча Изработено од нечистено растителни влакна...