.

.

Одлична цена
Activeенска активна целосна јакна со долг патент со целосна патент со пилиња и отворање на спортски часовник

Activeенска активна целосна јакна со долг патент со целосна патент со пилиња и отворање на спортски часовник

DEN 400.00

Залиха
Достапно за нарачка

Јакната со целосна зип на Avia е ново преземање на стар класик-совршен слој во врска со вашата облека за вежбање без разлика дали се упатувате кон салата или надвор за бегство. Изработена во ткаенина за брзо сушење за да се задржи кул и удобно, оваа активна јакна на жените е обележана со пиштоли и прозорец за спортски часовник за да ја проверите статистиката. Материјал : 88% полиестер/12% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Fit : Active. Тежина : лесна. Должина : хитови на колковите. Јака : висок врат. Затворање : Затворање на предниот патент. Ракави : Долго. Ockебови : 2 предни џебови. Карактеристики : текстурирана ткаенина; женски детали; заоблени линии; вградени пилиња; ткаенина за брзо сушење; без ознака за дополнителна удобност. Активна јакна за жени со целосна зип од Авиа. Материјал : 88% полиестер/12% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Fit : Active. Тежина : лесна. Должина : хитови на колковите. Јака : висок врат. Затворање : Затворање на предниот патент. Ракави : Долго. Ockебови : 2 предни џебови. Карактеристики : текстурирана ткаенина; женски детали; заоблени линии; вградени пилиња; ткаенина за брзо сушење; без ознака за дополнителна удобност. Активна јакна за жени со целосна зип од Авиа. Материјал : 88% полиестер/12% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Fit : Active. Тежина : лесна. Должина : хитови на колковите. Јака : висок врат. Затворање : Затворање на предниот патент. Ракави : Долго. Ockебови : 2 предни џебови. Карактеристики : текстурирана ткаенина; женски детали; заоблени линии; вградени пилиња; ткаенина за брзо сушење; без ознака за дополнителна удобност. Активна јакна за жени со целосна зип од Авиа.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1.00

Чоколаден Фондан Гипс Епоксиден Силиконски Печење Креативна Торта Мувла Сунѓер Торта Гел За Печењебој�

DEN 1.00

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Небесно Сина Површина Килими, 6 "х 9" Дизајнир�

DEN 2.33

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс Екипаж Вратот Бела П

DEN 3.00

Боите може да бидат малку различни во зависност од компјутерот и поставките прилика : Лежерна Дебелина :

DEN 239.84

Женски Римски Стил Дијамантски Лизгачки Рамни Сандали Обични Влечки Чевли За Свадба На Плажа ЗАБЕЛЕШКА

DEN 2.33

Оваа предсопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба Нежно Се Користи Мало Носење На Ткае�

DEN 3072.00

Осветлувањето додава елеганција, стил, софистицираност и ги разубавува вашите домашни или канцелариск�

DEN 2.33

Подгответе се за денот на играта со Ова Лого На Шлемот На Балтимор Равенс Траверс Камо Принт Рашири Четв

DEN 11647.68

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

DEN 1.33

Сезона : Есенска Зима Пол : Жени Повод : Повик Материјал : Полиестер Тип На Шема : Цврст Должина На Ракавот

DEN 479.84

Менхетен Прозорец Кора И Стап Винил Ѕид Налепница доаѓа во жив квалитет Дигитално печатено и контурно с

DEN 1.67

Спецификација : Материјал : Најлонзиза : 500М / 547идбојка : Бела, Жолта, Сина, Зелена, Розова, Кафеава каракт

DEN 143.84

Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 100см / 39.37" Рамо : 43см / 16.93" Ракав : 46см / 18.11" Должина : 64см /

DEN 2.67

Опис : Пол : Жени, Жени, Дами, Дама, Женски Стил : Чизми За Дожд, Чевли За Дожд, Градинарски Чевли, Работни Чи

DEN 528.00

Женски Дуксер Со Долги Ракави Моден Кружен Врат Печатени Врвови Дуксер Лабава Секојдневна Пуловер Fall З�

DEN 3.33

Ве молиме, љубезно забележавте дека Оваа ставка Ја продава Луетбиекс од пазарот Џојбај.Здраво! Добредој

DEN 2.67

Каролини Богатства CK5460 JMAT Fuzz Стаорец Љубов Вратата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 24x36 Do

DEN 2.67

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс Маица во Стилот На Б�

DEN 2.67

Ја елиминира потребата ЗА автопатската лента ОЕМ Ги користи сите залихи за лесна и чиста инсталација.Ов

DEN 3.00

Лето Плус Големина V Вратот Без Ракави Џеб Колено Џеб Повик Вратоврска Боја Печатење Комбинезон За Жени