.

.

Одлична цена
ајук.у женски костими за капење градник сет костим за капење притисни нагоре бикини обложена облека за плажа костими за капење танкини сет

ајук.у женски костими за капење градник сет костим за капење притисни нагоре бикини обложена облека за плажа костими за капење

DEN 415.04

Залиха
Достапно за нарачка

Жените Костими За Капење Градник Во Собата Костим За Капење Склекови Бикини Поместена Облека За Плажа Костими За Капење Танкини Во Собата. Материјал : Најлон, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 140гр. големина На Пакетот : 15х10х8см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Симпатични Костими За Капење За Жени Со Плус Големина Женски Бикини Костими За Капење Женски Костими за Пливање табела Со Големини : . Големина : S Под Биста : 76cm/29.92" Половината : 63cm/24.80" : 82cm/32.28"Големина : M Под Биста : 80cm/31.50" Половината : 67cm/26.38" : 88cm/34.65"Големина : L Под Биста : 84cm/33.07" Половината : 71cm/27.95" : 94cm/37.01"големина : xl под биста : 88cm/34.65" половината : 75cm/29.53" : 100cm/39.37" топла пролет" подразбира дека Костимот за капење е погоден за носење во топли извори, кои се популарни поради нивните терапевтски придобивки. Значи Дека Овој Костим За Капење Е Популарен И Многу Баран Кај Клиентите. Правоаголен Европски И Американски Стил " Покажува дека Костимот за Капење е Дизајниран со Квадратна нога и Европски и Американски Стил . Цврста Боја " Значи Дека Костимот За Капење Е Направен Со Еднобојна Ткаенина Која Помага Да Се Создаде Ефект Врз Телото.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 3.00

11 пресврт : t17 Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете

DEN 3072.00

Осветлувањето додава елеганција, стил, софистицираност и ги разубавува вашите домашни или канцелариск�

DEN 2.67

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 143.84

Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 100см / 39.37" Рамо : 43см / 16.93" Ракав : 46см / 18.11" Должина : 64см /

DEN 3.00

Женски обичен печатен двоен џебен кардиган со средна должина темно зелен Ххххххлдескрипише : Материјал

DEN 0.33

* Материјал : Вискоза * Техника : Ткаени.* Ткаат : Обичен Брои предиво : 30сф 30сф. Густина : 6864. ГСМ : 115 гсм...

DEN 239.84

Големина : XL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 46 Биста : 106cm / 41.73" Ракав : 26cm / 10.24" Должина : 71cm / 27.95" Големина : XXL

DEN 438.72

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Есенски Фустан, Краток Фустан Со Долги Ракави, Женск

DEN 239.84

Опис : Ортопедски Сандали Пол : Жена, Жени, Дама, Дами, Женски Стил : Флип Флоп Сандали, Летни Сандали, Клин

DEN 0.33

Женска Мода Лето Цврст Обичен Џеб Со Копчиња Еластични Панталони Долги Половинакарактеристики : 1.Карак