.

.

Одлична цена
Летни Блузи За Жени Блузи В-Вратот Патент Пуловер Печати Краток Ракав Лабава Маици 3XL

Летни Блузи За Жени Блузи В-Вратот Патент Пуловер Печати Краток Ракав Лабава Маици 3XL

DEN 271.84

Залиха
Достапно за нарачка

Оваа ткаенина за кошула Со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, зимски и пролетен врв. Со тантела исечен трендовски моден дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестерски Стил : мода. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : V-Сезона На Вратот : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 маица големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.22" Должина : 71см/27.95" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см/37.80" Должина : 72см/28.35" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37" Должина : 73см/28.74" големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 еу : 40 биста : 104см/40.94" должина : 74см/29.13" ГОЛЕМИНА : XXL САД : 12 велика Британија : 16 еу : 42 биста : 108см/42.52" должина : 75см/29.53" ГОЛЕМИНА : XXXL сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 112см/44.09" должина : 76СМ/29.92" големина : Ххххл сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 биста : 116см/45.67" ДОЛЖИНА : 77СМ/30.31" големина : хххххл сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 Биста : 120СМ/47.24" должина : 78см/30.71" полиестер . Мека, Лесна, Растеглива. 3xl Црни Полиестерски кошули за женска ткаенина : лесна, Еластична ткаенина, удобна за носење со секојдневен лабав стил. Карактеристики : Женски врвови Со Кратки Ракави Со Дизајн На Јака Со Врат, Блуза за Жени. Појавување : Одлично за спарување со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за пристоен изглед. Одлично за хеланки со шал, и чизми во пролет, fall и зима. Повод : овие женски блузи и блузи можат да бидат и за носење на тренинг, секојдневно, канцеларија, шопинг, забава, Одмор.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 0.33

Здраво Пријатели, ви Благодариме за Посетата НА JGGSPWM Ви Посакувам Пријатно Шопинг Патување.JGGSPWM Е Профес

DEN 0.67

Детали : * Ознака Големина : м2ХЛ ве молиме проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела с

DEN 351.84

Базиреј Блуза За Женски Обични Маица VВратот Пеперутка Печати Прерамки Кратки Ракави Блузи Сина XL...

DEN 0.67

Карактеристики На Производот : Дизајн : Секси V Вратот, Ладно Рамо, Кратки Ракави, Патент, VВратот Големин

DEN 431.84

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жените Паѓаат Туника Блуза, Жени Еднобојни Блузи, Жени Обична Маица, Тип На Т�

DEN 287.84

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Лабави Врвови, Жени Обична Маица, Тип На Тепте�

DEN 2.00

62"Големина : L Биста : 100cm / 39 Тип На Шема : Печатење Роденден Блузи, за Жени,311 Врвот,34b Полица Градник,3d Печа�

DEN 331.04

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 2.00

Пол : Женска Пригода : Дневен,Секојдневен Тип На Шема : стил на печатење : Лежерна должина на Ракавот : Кра�

DEN 2.67

Тип На Ставка : Долг Ракав Пол : Жени / Женски Стил : Мода И Секојдневен Сезона : Пролет / Лето / Fall Повод : По�

DEN 383.84

Ги поздравуваме клиентите да ни дадат предлози.08" услуга за задоволство : задоволството на Клиентот е на

DEN 255.84

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Леопард Печатење Блузи, Жени Обична Маица, Тип

DEN 303.84

Карактеристики На Производот : Главен Материјал : Полиестер И Спандекс Популарен Елемент : Мека и Удобн�

DEN 2.00

Предложете рачно / машинско перење ладна вода, сува рамна, а не белило.Сезона : Летен Пол : женски повод :

DEN 2.67

Женски Врвови Женски Модни Обични Печати Лабава Патент Кратки Ракави Маици Блуза Ве молиме, Не Само Упа�

DEN 223.84

Оваа продавница има добра корпоративна репутација, во духот на првата цел на клиентите, за да им обезбед

DEN 2.67

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

DEN 382.08

Лејлајреј Блуза За Женски Женски Велигденски Џеб За Велигденски Принт Со Кратки ракави Врвот Темно Син�

DEN 431.84

Забелешка : Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изб

DEN 1.67

рашири лабава блуза.Внимание Ако Размислување, Благодарам в вратот блузи мета, ливче краток ракав маици

DEN 0.33

Овој Моден Долг Ракав Врвната ткаенина е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен пад, Летен врв Со

DEN 1.33

Големина.16 "Должина : 69см / 27 Големина Елек Фустан Корсет Корсет Бустиер Тркербек Тенк Топ Панк Гранџ Ули�

DEN 271.68

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

DEN 287.84

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Со Еднобојни Врвови, Жени Обични Плетени Пуло�