.

.

Одлична цена
Кожен Резбарски Чекан Маул Професионална Удобна Рачка Рачно Изработена Рачна Изработка На Кожна Алатка За Сечење На Кожа Најлон Чекан Додаток Б

Кожен Резбарски Чекан Маул Професионална Удобна Рачка Рачно Изработена Рачна Изработка На Кожна Алатка За Сечење На Кожа Најлон

DEN 303.20

Залиха
Достапно за нарачка

Опис : [ИЗДРЖЛИВ] чекан чекан за резба на Кожа изработен од висококвалитетен најлонски гумен чекан, рачка од цврсто дрво и дел од челик, издржлив за употреба.[ЛЕСНА ЗА УПОТРЕБА] Удобната дрвена рачка ве тера лесно да ја направите резбата на кожата. Ударен чекан за печатење кожа, помошна алатка за печатење кожа.[РАЗНОВИДЕН] Чеканот За Резба На Кожа е совршен за изработка на кожа, обработка на кожа, рачно изработени проекти и многу повеќе.[ERGОНОМСКИ ДИЗАЈН] дрвената рачка е удобна за држење и обезбедува сигурно држење, што го прави лесен за употреба дури и за почетници. Одлично за употреба со кожни печати, дупчење дупки итн.[ФУНКЦИОНАЛЕН] Кожен Чекан е доволно цврст за печатење на печатењето на кожното летало.Спецификација : Материјал За Рачка : Материјал За Чекан Од Дрво : Табела Со Најлонска Гума : Должина На Рачката : 22см/8,66 инчен Дијаметар На чекан : 4,9 см/1,93 инчи Должина на чекан : 5,8 см/2,28 инчен пакет Вклучува : 1 Парче Кожа Резба Чекан Печат ПЕЧАТ САМ кожа дрвена рачка. Најлон чекан Работа Маулс Удирање Алатка. Кожа резба чекан Кожа Работа Чекан Чекан.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 479.84

Менхетен Прозорец Кора И Стап Винил Ѕид Налепница доаѓа во жив квалитет Дигитално печатено и контурно с

DEN 3.00

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Врвови За Облека Со Долги Ракави, Женска Сомотска Есенска Зимска Бл

DEN 1695.84

Додадете боја на вашиот традиционален простор со Комплетот Ватиран Прекривка ботуивенија Меката боја �

DEN 2.67

Ја елиминира потребата ЗА автопатската лента ОЕМ Ги користи сите залихи за лесна и чиста инсталација.Ов

DEN 239.84

При изборот на една од нашите висококвалитетни слики од постери, стекнувате дел од историјата од светот

DEN 1.00

Кошула што можете да ја носите или свечена или секојдневна пригода Донесете привлечна привлечност за в�

DEN 473.28

Тим Отул претставува прекрасно Златно Украсено Дрво од 15х15 Врамено со Двојно Уметничко Парче Со Ѕидови,

DEN 319.84

"Следи го носот 10" Од Лусија Хефернан Лусија е графички дизајнер по трговија и сликар на нафта по дизајн �

DEN 127.20

Еднакви делови лесен и шик Зората е стилизирана со ремени и хардвер Дизајниран со заоблен прст Носете г�

DEN 243.04

Слатка Пита Бебе И Мало Девојче Пиле Грашок 4 Парче Тесна Облека за спиење Измешајте и совпаѓајте за раз�

DEN 223.84

Папучи За духови на земјата За Жени Папучи Домашни Сандали Ткаат Рамни Цвеќиња На Плажа Влечки За Дишењ�

DEN 2.33

Оваа предсопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба Нежно Се Користи Мало Носење На Ткае�