.

.

Одлична цена
Ротосв Дами Градина Чевли Лизга На Работа Чевли Рамен Дожд Чизми Нелизгање Глуждот Чизми Кујна Водоотпорен Виолетова-6

Ротосв Дами Градина Чевли Лизга На Работа Чевли Рамен Дожд Чизми Нелизгање Глуждот Чизми Кујна Водоотпорен Виолетова-6

DEN 2.67

Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Пол : Жени, Жени, Дами, Дама, Женски Стил : Чизми За Дожд, Чевли За Дожд, Градинарски Чевли, Работни Чизми, Работни Чевли, Заштитни Чевли Тип На Шема : Еднобојна : Каки-1, Каки-2, Сива-1, Сива-2, Виолетова-1, Виолетова-2, Црвена-1, Црвена-2, Црна-1, Црна-2 (По Избор)Големина : САД 5, САД 5.5, САД 6, САД 7, САД 7.5 (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Пвцоутсол Материјал : Пвцхеел Тип : Израмнување : Лизгање На Типот На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Дневни, Надворешни, Работни Карактеристики : 1. Едноставен, стилски изглед. Достапен во памучни и не-памучни стилови, погоден за сите сезони, удобен и дише, плус руно за да се загрее.2. Проширениот дизајн на тркалезна глава овозможува повеќе простор за нозете да се протегаат и удобно да се вклопат.3. Изработен од еколошка пвц пластика, издржлив.4. Надворешниот ѓон на текстурата го зголемува триењето и не се плаши од лоши временски услови во дождливи и снежни денови.5. Удобна постава, поставата е изработена од мек и удобен материјал погоден за стапалата, кој не е затнат во лето.Содржина на пакетот : 1 Пар Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ВОДООТПОРЕН : имајќи ги овие чевли направени од премиум ПВЦ, дождот и водата нема лесно да навлезат во чизмите. Нечистотијата, калта и влажната почва или песок само ќе се лизгаат од површината. НОНСЛИП : Освен што им обезбедува дополнителна удобност на вашите стапала во дождливите денови, надворешниот ѓон против лизгање им дава одличен стисок или влечење на овие чизми за да можете да одите без грижи на влажни и калливи терени или нерамни области. ЛЕСНО НОСЕЊЕ : Наменето За дами во движење, лесно можете да се лизнете внатре и надвор од овие чизми. Лесен и пренослив, можете погодно да ги носите секогаш кога, каде и да се подготвите кога ќе се појави лошо време. Идеален е и за кампување, одење на плажа, лесно пешачење, градинарство и сите други активности на кои можете да помислите. ИЗДРЖЛИВ КВАЛИТЕТ : Конструиран со цврсти, еластични материјали, овие лесни, но издржливи дождовни чизми нема лесно да пукнат што го прави ваш долготраен придружник за сите сезони. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : Сјајната пластична обвивка ги штити чизмите од дамки и нечистотија, само исчистете ги со чистење на цревото или бришење со влажна крпа.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.67

Ја елиминира потребата ЗА автопатската лента ОЕМ Ги користи сите залихи за лесна и чиста инсталација.Ов

DEN 2.67

Каролини Богатства CK5460 JMAT Fuzz Стаорец Љубов Вратата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 24x36 Do

DEN 1.67

Спецификација : Материјал : Најлонзиза : 500М / 547идбојка : Бела, Жолта, Сина, Зелена, Розова, Кафеава каракт

DEN 303.20

Опис : [ИЗДРЖЛИВ] чекан чекан за резба на Кожа изработен од висококвалитетен најлонски гумен чекан, рачк�

DEN 1.33

Сезона : Есенска Зима Пол : Жени Повод : Повик Материјал : Полиестер Тип На Шема : Цврст Должина На Ракавот

DEN 1.00

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Небесно Сина Површина Килими, 6 "х 9"...

DEN 11647.68

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

DEN 54.72

Панелот За Ткаенина Од Црвено И Виолетови Педикели од Грозје е дел од Колекцијата Ткаенини од Грозје од

DEN 403.36

Добијте две нивоа на задоволство од овие килими За капење Хеик со антимикробна безбедност и удобност од

DEN 239.84

При изборот на една од нашите висококвалитетни слики од постери, стекнувате дел од историјата од светот

DEN 2.00

Нова Замена / Модел Бр Животот ФИТНЕС TR9000 Класичен Сериски 344637344672 Име На Дел : Појас За Одење – Појас За

DEN 239.84

Големина : XL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 46 Биста : 106cm / 41.73" Ракав : 26cm / 10.24" Должина : 71cm / 27.95" Големина : XXL

DEN 319.84

"Следи го носот 10" Од Лусија Хефернан Лусија е графички дизајнер по трговија и сликар на нафта по дизајн �

DEN 243.04

Слатка Пита Бебе И Мало Девојче Пиле Грашок 4 Парче Тесна Облека за спиење Измешајте и совпаѓајте за раз�

DEN 0.33

Женска Мода Лето Цврст Обичен Џеб Со Копчиња Еластични Панталони Долги Половинакарактеристики : 1.Карак

DEN 1.33

Женски Памук Лен Без Ракави Широка Маица Елек Маица Блуза Блуза Блузи Плус Големина Карактеристики :...

DEN 1.00

Чоколаден Фондан Гипс Епоксиден Силиконски Печење Креативна Торта Мувла Сунѓер Торта Гел За Печењебој�

DEN 175.84

Џеб Козметичка Торба Козметичка торба торба автоматско затворање складирање мала торба паричка чанта �

DEN 3.00

11 пресврт : t17 Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете

DEN 3.00

Опис : Во Споредба со вистински цвет, оваа лажна цветна гранка нема да венее и може да трае подолго Бојат�

DEN 1.67

Големина на производот должина на Ридот 7,5 см капа 54см60см капа 12см, материјал на производот : памук.Исклу