.

.

Одлична цена
6 Gimbal LED вдлабнато светло со затегнување на воздухот J-BO, 2700K 3000K 3500K 4000K 5000K Температура на бојата што може да се избере

6 Gimbal LED вдлабнато светло со затегнување на воздухот J-BO, 2700K 3000K 3500K 4000K 5000K Температура на бојата што може

DEN 0.67

Залиха
Достапно за нарачка

5 Избор на температура во боја. Оваа светлина може да ги префрли температурите во боја помеѓу 2700 K, 3000 K, 3500 K, 4000 K и 5000 K. Компатибилен со повеќето триак затемнувачи, може да се постигне 5% до 100% мазно затемнување. Живописно прикажување на природна боја благодарение на CRI80+, ова LED светло од 12 W е совршено за замена на светлосни светла од 100 W .. Совршено осветлување. Интегрираниот LED дизајн испорачува 1000lm за да го осветли вашиот ентериер. Овој 6-инчен тенок LED светло работи со напон на AC 100-130 .. Широко употреба. Само што треба 1,6 инчи на дозвола, ултра-тенкиот дизајн на светлината и металните пролетни клипови го прават тоа супер лесен за инсталирање, дури и во тесни тавани. Оценето со влажна локација, овој светло е одлично за дневни соби, спални соби, трпезарии, кујни, бањи, хотели и многу повеќе .. Безбеден за употреба. ЕТЛ, Ли наведена Енерџи Starвезда, оваа вдлабнатина светлина има животен век од 54.000 часа и 3-годишна гаранција што доаѓа вклучена. Оценето со IC, оваа херметичка тела може да биде во контакт со изолацијата на таванот. Конекторот со ул-список ја гарантира безбедноста .. Спецификации : . Wattage : 12 W. Напон : 100-130 V. Еквивалент : 100 W. Светлен флукс : 1000lm. Cri> 80. Животен век : 54.000 часа. Агол на зрак : 110 °. CCT : 2700 K/3000 K/3500 K/4000 K/5000 K. Опсег на затемнување : 5%-100% . Водоотпорен рејтинг : влажна локација. Работна температура : -13 ° F -113 ° F. Материјал : Алуминиумски ултра-тенок дизајн на кабини. 50.000 часа животен век и 3-годишна гаранција. Термички заштитено со IC-оценет. 10% -100% затемнета осветленост. 5 Температури во боја што може да се изберат.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 639.84

Снус во стил со жанжери на тајно богатство Класичен изглед со удобни детали, овие џогери имаат еластичн�

DEN 239.52

Купете 3 Добијте 1 бесплатна Skylanders Loose Figure Giants Item Background : Пред сопственост на услови : Great Check Out Out Skylander Area в

DEN 319.84

Забелешка : 1.Пакет : 1 Врвови 2.Ве молиме Дозволете 23 См Разлика Поради Рачно Мерење 3.Покрај Различни Ком�

DEN 2.33

Бесплатното склопување зема класични фармерки со пет џеб и додава освежувачки разнобојни опции за сезо

DEN 442.40

Безвременски стил од Ли Рајдер е тука Суштинската плетена поло маица има обична, секојдневна привлечно�

DEN 799.84

Придружете се на тимот на Олстар и украсете го вашиот дом или канцеларија со олстар мат од решенија за л�

DEN 1.33

Заштита од преполнување и празнење за да се спречи преполнување и празнење на батеријата Заштита од пре

DEN 2.00

Сèвоедно изведба долна облека што ја чекавте; И 1 машки боксерски перформанси на проплатинум...

DEN 719.84

Од нашата колекција на ботанички градини, оваа беспрекорна цветна Шиневил додава живот на кој било изгл

DEN 367.84

Жените Мода Лето Повик Секси Печатени Ладно Рамо Слаби Резервоарот Тенок Фит Фустан Жените Мода Лето По

DEN 2.00

Материјал : Неопренови, Полиестер Ве Молиме Запомнете : Проверете Кај Лекар Пред Да Започнете Нов Режим �

DEN 271.84

Големина : 80 Препорачана возраст : 1218 Месеци Биста : 62см / 24,41" Ракав : 29см / 11,42" Должина : 48см / 18,90" Големина :

DEN 636.32

Нашите производи се обезбедени за сигурност и издржливост која има висок квалитет и стандард Нашите пр�

DEN 159.84

Прекрасната рустикална дрва спарена со рачно фалсификувано железо ги прави нашите загради за железо, к�

DEN 1.67

Постигнувајќи безвременски тренд што ќе одговара и на вашите простории во затворен и на отворено, колек

DEN 2.00

Плажа Бои Постер Печатење Од Џон Росини (36 х 24) ќе го направи совршен додаток на вашиот дом или канцелари�