.

.

Одлична цена
Дуслогис Акрилен Приврзок За Клучеви Празно Со Прстени За Клучеви: Синџир За Клучеви За Реси За Занает,Рефус Прстени За Приврзоци,Прстени За Празни Клучеви За Акри?

Дуслогис Акрилен Приврзок За Клучеви Празно Со Прстени За Клучеви: Синџир За Клучеви За Реси За Занает,Рефус Прстени За Приврзоци,Прстени

DEN 255.84

Залиха
Достапно за нарачка

Акрилни Празни Места : . Материјал : акрилик. Боја : јасно. Облик : круг. Големина : 2 инчи во дијаметар,. Количина : 30 парчиња. Клучеви Ресни : . Материјал : кожен велур. Количина : 30 парчиња. Боја : Случајни бои,. Големина : 1 1/2 инчи. Сплит Клуч Синџир Прстени : . Материјал : метал. Боја : сребрена. Облик : круг со продолжен синџир. Големина : 1 инч. Количина : 30 парчиња. Ве молиме имајте предвид дека : сите акрилни дискови се покриени со заштитна фолија од двете страни што треба да се излупат кога сте подготвени да го користите празното. Овој заштитен слој го спречува акрилното празно од гребење или валкање. Пакетот Вклучува : . - 30 парчиња акрилни клучеви. - 30 парчиња ресни за приврзоци. - 30 парчиња прстени за приврзоци комплет За Приврзоци за Клучеви : 90 парчиња најголемиот дел од синџирот на клучеви, поставување со 30 парчиња Акрилни Празни Места за Приврзоци,30 парчиња Прстени За Приврзоци за Клучеви, 30 парчиња ресни за занаетчиски САМОСТОЈНИ. Акрилен Приврзок За Клучеви Празно : 2 * 0,1 инчен Акрилен Приврзок За Клучеви, Јасен и Мазен,Лесен за резба,цртање или САМ занаети со смола на празнините на синџирот на клучеви, Одличен за Изработка На Накит. Прстени Со синџир на клучеви : метални прстени со висок сјај и прстени за скокање,со овие полирани тркалезни прстени можете да ги поврзете ресните и акрилните празни места со клучот. Ресни за приврзоци за клучеви : ресни за клучеви дизајнирани со мал акрилен прстен на капачето, лесни за закачување или соблекување на други предмети,реси со случајни бои корисни за изработка на накит. Широки Апликации : акрилни клучеви празни ресни масовниот сет може да се користи за синџир на клучеви,украси за ранци, декорација на завеси, куќиште за телефон, исто така може да НАПРАВИ САМ додатоци за сите видови шарм од смола и други занаети.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1.67

"Променете го вашиот дом за украси за сезоната на есен со едноставно Daisy 26 " x 26 "Сиена поле на дрвја Акцент

DEN 543.84

Ова парче ги има сите елементи што веќе ги сакаме како ласкаво вклопување и силуета без расправија и фус

DEN 0.33

Овие тешки тарпи од KOTAP се идеални за проширена и повторна употреба и тешки работни места како градежниш

DEN 2431.68

Направено од премиум MDF табли и тешка рамка од не'рѓосувачки челик, компјутерската биро е стабилна и изд�

DEN 2.00

Оваа прекрасна апстрактна транзициска модерна форма на IV платно уметност се печати со употреба на најв�

DEN 0.33

Поминете го денот лежејќи во удобен пуловер на вратот на екипажот Ова е она што треба да го носите ако са

DEN 415.84

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

DEN 2.00

Артехаус Декоративно Дрво Знак "Запознајте Ги Битлси" Од Уметникот Erк Фан, 12" х 16", штица Дрво артехаус др�

DEN 768.00

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

DEN 399.04

●Оригинален Дизајн● Нашата мисија е да ви донесеме специјална футрола за телефон.Дизајнерите комбини�

DEN 367.20

Машки Маскирни Шевови Лабав Обичен Џемпер Со Качулка + Панталони Дводелна Качулка Дводелен Спортски Ду�

DEN 1.67

BEBUTTON е посветен на обезбедување квалитетни производи Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои, изб�

DEN 3.33

Црна Злато Вдовица Творецот Поглед Црна 5 Пински .019 RH Ви Дава инчен тркало микро хоризонтална и вертикал

DEN 574.40

Огледалополирано Направено од челик од хром ванадиум Лобуларен дизајн кој овозможува да се има добар к�

DEN 1.00

Уметник : elleенел Николсубјект : People Style : Eclectic Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова е подготве�

DEN 1.00

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

DEN 0.33

Големина : М Биста : 96см / 37,80" Рамо : 40,5 см / 15,94" Ракав : 55см / 21,65" Должина : 59,5 см / 23,43" Големина : Л Биста : 100см /

DEN 1.00

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Фалмут, без напор служат како примерна претстава на

DEN 2.00

Уметник : Pris Arts Subject : Figutativestyle : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено з�

DEN 93.28

Ова е Претходна книга Сите наши книги се Во Добра или подобра состојба.Формат : Maperbackauthor : Даниел Magariel ISBN10

DEN 2.67

Издржливиот градежен и класичен дизајн на сериите NPS Black 6200 серии со тешки столици се идеални за практич�