.

.

Одлична цена
Нов 82-Моќ Прозорец Мотор Задниот Десен, Предниот Десен, Предниот Лев одговара 1998-Сааб, Субару

Нов 82-Моќ Прозорец Мотор Задниот Десен, Предниот Десен, Предниот Лев одговара 1998-Сааб, Субару

DEN 2.67

Залиха
Достапно за нарачка

Градејќи се на децениско искуство користејќи обратен инженеринг за преработка на мотори за автомобилски бришачи, инженерите НА КАРДОН прецизно ги дизајнираа Нашите Мотори За Подигнување На Нови Прозорци Како подобрување во однос на оригиналниот дизајн. Нашите моторни запчаници се дизајнирани со посилен, помалку кршлив материјал за да спречат предвремено абење, ленти и кршење – што резултира со производ на кој можете да му верувате на долги релации. Апликација за возило : Сааб 9-2Х 2006-05; Субару Баја 2006-03, Форестер 2008-98, Импреза 2007-02, Наследство 2004-00, Аутбек 2004-00. Тестирањето на оптоварување обезбедува гарантирани перформанси секој пат. Четките се прецизно дизајнирани за да обезбедат правилно усогласување на арматурата и контактите. Секој мотор е составен со прецизна количина лубрикант за да се обезбеди тивко работење и долг век на траење. Дизајниран со посилен, помалку кршлив материјал од О.Е. за да спречи предвремено абење, ленти и кршење. Магнетите даваат вистинска количина на вртежен момент потребен за да издржат екстремни временски услови и да ги компензираат другите истрошени компоненти во системот за подигнување на прозорецот. Единиците се дизајнирани со мотори со дополнителен вртежен момент за да спречат предвремено откажување што произлегува од неправилно подмачкани регулатори за подигнување на прозорците.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.33

Прославете го на 4 ти јули или кој било ден ви треба инспирација со овој кул и шарен резервоар од патот за

DEN 2.00

Испорака на енергија кога ви треба, Моќниот Макс МЛ712 12 Волти 7.2 ах користи најсовремена, тешка мрежа од л

DEN 2.33

Машки Моден Зимски Џемпер Секојдневен Пуловер Качулка Руно Jacket Features : 1.It изработен е од материјали, дово

DEN 5137.44

XS4 Z 7 A098 AB, Комплет За Филтрирање За Автоматско Стареење Отпорен на Истекување 46710 133940 46500f Запечатување З�

DEN 415.84

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

DEN 2.00

Артехаус Декоративно Дрво Знак "Запознајте Ги Битлси" Од Уметникот Erк Фан, 12" х 16", штица Дрво артехаус др�

DEN 0.67

Опис : Пол : Мажи, Момчешки Стил : Машка Маица, Блузи Без Ракави, Машка Блуза Без Ракави, Мажи Со Копчиња На�

DEN 55.68

Насочете ја моќта на Clorox Bleach на вашите најтешки дамки за да ја одржите вашата бела облека изгледа одличн

DEN 3.00

Внатрешноста на графичките кошули е многу мазна и удобна,не исчезнува, се намалува и пилинг по миењето...

DEN 415.04

Жените Костими За Капење Градник Во Собата Костим За Капење Склекови Бикини Поместена Облека За Плажа К

DEN 1.00

Уметник : elleенел Николсубјект : People Style : Eclectic Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова е подготве�

DEN 478.40

Цветниот аранжман XI, е вешто направено традиционално уметничко дело од вистински уметници...

DEN 47.52

Целосното обвивка во боја може да се полади со површина од отпечаток од 4 "x 8 " Can Cooler одговара на 12oz конзер

DEN 2.33

Движете се слободно Со Argent M5 Wireless RGB кој поддржува 2.4 Ghz, Bluetooth 5.0 и жични РЕЖИМИ НА USB конекција Покрај тоа,

DEN 1.00

Сезона : umn, Зима Тип на ракави : Табела Со Долги Ракави : Големина : 80 Препорачана Возраст : 1224 Месеци Биста

DEN 3.33

Црна Злато Вдовица Творецот Поглед Црна 5 Пински .019 RH Ви Дава инчен тркало микро хоризонтална и вертикал

DEN 399.04

●Оригинален Дизајн● Нашата мисија е да ви донесеме специјална футрола за телефон.Дизајнерите комбини�

DEN 6719.84

Покривките за гајба и постелнината ја претвораат гајба за метални кучиња во удобна спална соба! Совршен

DEN 2.67

Издржливиот градежен и класичен дизајн на сериите NPS Black 6200 серии со тешки столици се идеални за практич�

DEN 1.33

Сетот за телескопски шипки за риболов ви помага да фатите риба како господар на отворено Доаѓа со бобер�

DEN 2.00

Со подобри домови и градини, карибински морски ветре мириси нафта, се испраќате на сензорно патување шт�

DEN 1.67

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, оваа метална wallидна уметност од виоле