.

.

Одлична цена
Како Жените Со Цврста Боја Без Ракави Едното Рамо Риба Опашка Полите Бодикон Миди Фустан

Како Жените Со Цврста Боја Без Ракави Едното Рамо Риба Опашка Полите Бодикон Миди Фустан

DEN 303.84

Залиха
Достапно за нарачка

Спецификации : . Фустан во цврста боја, лесен за совпаѓање со различни потпетици, чанти за да добиете стилски изглед. Бодикон фустан, ги прегрнува вашите облини, правејќи ја вашата фигура откривачка. Погоден за забава, банкет, матурска, коктел, итн. Тип : Фустан. Тип На Големина : Редовно. Пол : Жени. Материјал : Полиестер, Спандекс. Стил : Секси. Должина На Ракавот : Без Ракави. Должина На Фустан : Миди Фустан. Нега На Облека : Миење Раце. Карактеристики : Цврста Боја, Едно Рамо, Бодикон, Полите На Опашката На Рибата. Детали За Големината. [Нашата Големина И] Биста : 83см/32.7", Половината : 68см/26.8", Должина : 107см/42.1 " (Прибл.). [Нашата Големина М] Биста : 86см/33,9", Половината : 71см/28", Должина : 108см/42,5 " (Прибл.). [Нашата Големина L] Биста : 91cm/35.8", Половината : 76cm/29.9", Должина : 109.5 cm/43.1 "(Прибл.). [Нашата Големина XL] Биста : 96cm/37.8", Половината : 81cm/31.9", Должина : 111cm/43.7 " (Прибл.). [Нашата Големина 2 XL] Биста : 101cm/39.8", Половината : 86cm/33.9", Должина : 112.5 cm/44.3 "(Прибл.). Забелешки : . Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина. Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Пакетот Вклучува : . 1 х Фустан ве Молиме контактирајте не за подобро решавање на сите проблеми пред да оставите неутрални или негативни повратни информации. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со услуги на клиентите. Фустан во цврста боја, лесен за совпаѓање со различни потпетици, чанти за да добиете стилски изглед. Бодикон фустан, ги прегрнува вашите облини, правејќи ја вашата фигура откривачка. Погоден за забава, банкет, матурска, коктел, итн. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина. Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Цврста Боја, Едно Рамо, Бодикон, Полите На Опашката На Рибата.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 124.32

Здраво! Добредојдовте во нашата продавницаПнтутб! Стилски дизајн, 100% сосема нов висок квалитет! Пол : Же�

DEN 574.08

Преземајќи го најпопуларниот принт на сезоната, овој разноврсен фустан е идеален за сезоната...

DEN 1.00

Оваа вечер е елегантна за фустан за забава за гости за венчавки, ви помага да го покажете вашиот уникате�

DEN 2.67

Останете модерни и останете во стил Убавата облека никогаш не пропушта Ние сме посветени да понудиме по

DEN 3.00

58 " Ракав : 19см / 7.69" Должина : 129см / 50.87" Должина : 132см / 51 ГРИЖА : Се препорачува Миење Раце или машина со лад�

DEN 228.64

Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.22" Големина.58 "Должин�

DEN 3.00

Женски модни графити печатење оглавник слаб фустан со врвки вграден фустан може да ја тргне вашата фи�

DEN 1.00

80" Половината : 92cm / 36 Информации за производот : Сезона : Есенски Пол : Жени,Девојка Прилика : Секојдневен,�

DEN 1.67

Подигнете го изгледот со Jordorache Vintage Kelly Jumper Модерно преземање на класичен тексас фустан, ова удобно модн�

DEN 3.00

Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики в�

DEN 3.33

Женски печатење лабава голема големина Здолниште Денот На Независноста V вратот повик фустан...

DEN 2.00

Овој краток ракав над ткаенината за фустани на коленото е супер мека, истегната и лесна за мека, пријатн�

DEN 1.67

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 463.84

Водич Големина : Големина(см)tttttt t t tt Length : t58 t Bust : t6888 t Hip : t7294 пресврт : t5868 Мt Length : t59 t Bust : t7292 t Hip : t7698 пресвр

DEN 2.33

Материјал : 100% Полиестер Удобна и мека, соодветна тежина, висококвалитетна ткаенина слична на шифон, мно

DEN 0.67

Свети Јован Женски Фустан Со Двојна Обвивка сива 12 Сент Џон К10ТВ11 Облечи Обвивка Мексико Женски Екипаж �

DEN 239.84

Големина : С Биста : 92см / 36.22" Рамо : 42см / 16.54 "Ракав : 19см / 7.48" Должина : 93см / 36.61" Големина : М Биста : 96см / 37.80"

DEN 2.67

Женски Цврст Секси Длабоко V Вратот Долг Ракав Плисиран Фустан Нов Производ Карактеристики : Краток рак�

DEN 0.67

Материјал : Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен Ве молиме погледнете ја нашата с�

DEN 0.33

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : LWZWM (ω ω ω) Жените Заштеди Дозвола Се �

DEN 271.84

●Удобно носењеДоживејте максимална удобност со оваа облека.43 " Должина : 94см / 37 деколте со стилски диза�

DEN 3.33

За прв пат ве Молиме додадете малку сол во водата за перење за да спречите избледување на облеката.[Кара�

DEN 1.33

Големина : С Биста : 90см / 35,43" Рамо : 40см / 15,75" Половината : 72см / 28,35" Колк : 124см / 48,82" Должина : 104см / 40,94"Големи

DEN 424.00

Ткаенина : Оваа девојка се облекува за тинејџери е изработено од високо квалитетен шифон, ветре, лесен, �

DEN 239.84

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Страна На Beautyinwhite од Joybuy пазарот.Женски ОВрат О�

DEN 2.67

Модни Жени Лето Секојдневен Џеб За Печатење Без Ракави Лабав Долг Фустан Карактеристики : 1.Карактерист�

DEN 3.00

Голем фустан женски летен фустан со врат, печатен фустан со кратки ракави со џебови Материјал : Светло и

DEN 319.84

Жените ОВратот Секси Краток Ракав Коленото Должина Фустан моден Фустан информации За Производот : Мате�

DEN 239.84

Почитуван кориснику, Добредојдовте во мојата продавница за да ги купам посакуваните производи, нашата �

DEN 291.52

Женски Фустан Божиќ Стил Шема Краток Ракав Круг Вратот Фустан Големина(см)ttttttt TT T Tdress Должина : t89t Bust : t79ts