.

.

Одлична цена
Еккаме Тексас Фустан За Жени Летни Секојдневни Чипкани Ракави V-Врат Цврсти Фустани Со Средна Должина Лабав Фустан Небесно Сино ХХХХХХЛ на Клиренс

Еккаме Тексас Фустан За Жени Летни Секојдневни Чипкани Ракави V-Врат Цврсти Фустани Со Средна Должина Лабав Фустан Небесно Сино

DEN 383.84

Залиха
Достапно за нарачка

Женски Летни Секојдневни Чипкани Ракави V-Вратот Цврсти Фустани Со Средна Должина Лабав Фустанкарактеристики : 1.Карактеристики : Стилски и моден дизајн,, Лето И Пролет И Aut2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Повеќе секси и привлечни за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Лето и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Сите Сезони Пол : Женски Материјал : Полиестерокција : Разноврсен секојдневен стил : Сексил Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 парчиња Женски фустани.USUKEUBust Length SSmall4834100cm/39.37"94cm/37.01"MMedium61036104cm/40.94"95cm/37.40"LLarge81238108cm/42.52"96cm/37.80"XLX-Large101440112cm/44.09"97cm/38.19"XXLXX-Large121642116cm/45.67"98cm/38.58"XXXLXXX-Large141844120cm/47.24"99cm/38.98"XXXXLXXXX-Large162046124cm/48.82"100cm/39.37"XXXXXLXXXXX-Large182248128cm/50.39"101cm/39.76"Size : SSize. : Мали : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 100cm/39.37 "Должина : 94cm/37.01" Големина : MSize. : Медиум : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 104cm/40.94 "Должина : 95cm/37.40" Големина : LSize. : Large US : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 108cm/42.52 "Должина : 96cm/37.80" Големина : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 112cm/44.09 "Должина : 97cm/38.19" Големина : XXLSize. : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 116cm/45.67 "Должина : 98cm/38.58" Големина : XXXLSize. : XXX-Large US : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 120cm/47.24 "Должина : 99cm/38.98" Големина : XXXXLSize. : XXXX-Large US : 16 UK : 20 EU : 46 Bust : 124cm/48.82 "Должина : 100cm/39.37" Големина : Xxxxlsize. : XXXXX-Large US : 18 UK : 22 EU : 48 Bust : 128cm/50.39"Должина : 101cm/39.76" СВЕТЛО црни фустани за жени; фустани за жени; џемпер фустан за жени; фустани за венчавки за жени; женски фустан; фустан со долги ракави за жени; бел фустан; бел фустан; макси фустан за жени; матурски фустан; женски фустани; венчаница; летен ФУСТАН; Коктел Фустани; ЏЕМПЕР ФУСТАН; СЕКСИ ФУСТАНИ ЗА ЖЕНИ; црвен фустан; фустан со плус големина за жени; розов фустан; венчаници за Невеста; розов фустан за жени; фустани за матурска плажа за жени; коктел фустани за жени вечерна забава; фустани за боди за жени; облека за одмор за жени; сарафани за жени; фустани за жени; секојдневни фустани за жени; летни фустани за жени 2023 годинаплажа; мајка на невестата ФУСТАНИ ЗА СВАДБА; РОДЕНДЕНСКИ Фустани ЗА ЖЕНИ СЕКСИ; ФУСТАН ЗА ВЉУБЕНИТЕ ЗА ЖЕНИ; фустани за враќање дома; свечени фустани за женски вечерни забави; фустан со светки за жени; фустан со долги ракави; зимски фустани за жени 2023; миди фустани за жени; женски фустани; летни фустани.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 271.84

Детали : *Големина На Ознака : М3ХЛ, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со голем

DEN 3.33

За прв пат ве Молиме додадете малку сол во водата за перење за да спречите избледување на облеката.[Кара�

DEN 291.52

Женски Фустан Божиќ Стил Шема Краток Ракав Круг Вратот Фустан Големина(см)ttttttt TT T Tdress Должина : t89t Bust : t79ts

DEN 424.00

Ткаенина : Оваа девојка се облекува за тинејџери е изработено од високо квалитетен шифон, ветре, лесен, �

DEN 574.08

Преземајќи го најпопуларниот принт на сезоната, овој разноврсен фустан е идеален за сезоната Должината

DEN 3.00

Голем фустан женски летен фустан со врат, печатен фустан со кратки ракави со џебови Материјал : Светло и

DEN 463.84

Водич Големина : Големина(см)tttttt t t tt Length : t58 t Bust : t6888 t Hip : t7294 пресврт : t5868 Мt Length : t59 t Bust : t7292 t Hip : t7698 пресвр

DEN 2.67

69"совет : ако не ја разбирате табелата со големини, ве молиме прочитајте Ја Оваа Белешка(ГОЛЕМИНАТА XL ГЕН

DEN 0.33

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : LWZWM (ω ω ω) Жените Заштеди Дозвола Се �

DEN 1.00

Женски Секојдневен Летен Моден Џеб За Печатење На Половината Камис Фустан Без Ракави ВВрат Женски Секо�

DEN 271.84

●Погоден За Секоја ПригодаОдличен за секојдневен изглед, одмор, дружење, одмор, викенд, забава ЗА СКАРА,

DEN 2.67

Модни Жени Лето Секојдневен Џеб За Печатење Без Ракави Лабав Долг Фустан Карактеристики : 1.Карактерист�

DEN 3.00

Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики в�

DEN 3.00

Женски модни графити печатење оглавник слаб фустан со врвки вграден фустан може да ја тргне вашата фи�

DEN 1.67

Подигнете го изгледот со Jordorache Vintage Kelly Jumper Модерно преземање на класичен тексас фустан, ова удобно модн�

DEN 399.84

Женски Летен Моден Секојдневен Цветен Принт Фустан Со Кратки Ракави Со Тркалезен Врат Летни Фустани За

DEN 239.84

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Страна На Beautyinwhite од Joybuy пазарот.Женски ОВрат О�

DEN 1279.84

Женски Пролет И Лето Круг Вратот Без Ракави Секвенца Топката Ресел Фустан Партија Банкет Танц Фустан Ми

DEN 2.33

Материјал : 100% Полиестер Удобна и мека, соодветна тежина, висококвалитетна ткаенина слична на шифон, мно

DEN 1.00

80" Половината : 92cm / 36 Информации за производот : Сезона : Есенски Пол : Жени,Девојка Прилика : Секојдневен,�

DEN 0.67

Фустан За Жени Пролет Бохо Секојдневен Моден Фустан Со 3 / 4 Ракави За Одмор Опис На Големи Димензии...

DEN 239.84

Големина : С Биста : 92см / 36.22" Рамо : 42см / 16.54 "Ракав : 19см / 7.48" Должина : 93см / 36.61" Големина : М Биста : 96см / 37.80"

DEN 271.68

Забелешка : нашата вистинска големина е различна од табелата со големини, ве молиме погледнете ја табел�

DEN 3.33

Женски печатење лабава голема големина Здолниште Денот На Независноста V вратот повик фустан Материја�

DEN 2.67

Останете модерни и останете во стил Убавата облека никогаш не пропушта Ние сме посветени да понудиме по

DEN 2.00

Овој краток ракав над ткаенината за фустани на коленото е супер мека, истегната и лесна за мека, пријатн�

DEN 3.00

Овој едноставен фустан од Миди Хаци од време и TRU е лесно едно и направено парче Се одликува со врски со в

DEN 271.84

Овој пат и предниот фустан на обвивката за завиткување создава одлична ставка во плакарот на сите...