.

.

Одлична цена
Конкорд Глобална Трговија Анкара Колекција Махал Област Килим

Конкорд Глобална Трговија Анкара Колекција Махал Област Килим

DEN 1199.20

Залиха
Достапно за нарачка

Колекцијата Анкара е изработена од тежок олефин поставен на топлина и има изглед и чувство на автентичен рачно изработен килим по дел од цената. Овој модел е ажуриран во сегашниот моден тренд. Без оглед на големината или изборот, овие се обврзани да направат шарен додаток на која било област. Ова е мек квалитет на допир што е 460.000 поени на метар квадратен со висина на купот од 10 мм. Модерните тонови на бои додаваат декор во секој дом или канцеларија. Изработен Од 100% Олефин куп Со висока густина за цврстина и издржливост. Поддршка од јута, нелизгачка подлога за тепих препорачана со цел да се спречи лизгање на рамни и мазни површини. Машина Произведена Во Турција. Отпорен на дамки и отпорен на почва. Редовно вакуумирајте и чистете на самото место кога е потребно со блага вода и раствор за детергент; не впивајте. Ткаени за да се постигне издржлив куп, дизајниран за внатрешна употреба. Лесно одржување и крајни перформанси. Боја за долготрајна убавина.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 303.84

Целосна Боди Долна Облека За Жени Жени Мраз Свила Собрани Беспрекорни Лесни Удобни Жени Камизола спанд�

DEN 1.00

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Небесно Сина Површина Килими, 6 "х 9" Дизајнир�

DEN 239.84

Женски Римски Стил Дијамантски Лизгачки Рамни Сандали Обични Влечки Чевли За Свадба На Плажа ЗАБЕЛЕШКА

DEN 0.33

* Материјал : Вискоза * Техника : Ткаени.* Ткаат : Обичен Брои предиво : 30сф 30сф. Густина : 6864. ГСМ : 115 гсм...

DEN 243.04

Слатка Пита Бебе И Мало Девојче Пиле Грашок 4 Парче Тесна Облека за спиење Измешајте и совпаѓајте за раз�

DEN 319.84

"Следи го носот 10" Од Лусија Хефернан Лусија е графички дизајнер по трговија и сликар на нафта по дизајн..

DEN 399.20

Опис : * сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив*Лесна и удобна и�

DEN 473.28

Тим Отул претставува прекрасно Златно Украсено Дрво од 15х15 Врамено со Двојно Уметничко Парче Со Ѕидови,

DEN 320.00

За оние кои се подготвени да ја преземат вашата обука, Машките Ткаени Шорцеви за Обука DSG® се за вас...

DEN 239.84

При изборот на една од нашите висококвалитетни слики од постери, стекнувате дел од историјата од светот

DEN 2.67

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 478.40

Колекцијата За Декор На Домот Ступелugsе И Бакнежи Ѕидна Уметност е симпатична ѕидна плоча која сигурно �

DEN 3072.00

Осветлувањето додава елеганција, стил, софистицираност и ги разубавува вашите домашни или канцелариск�

DEN 766.08

Уметничкото Студио Bје Б претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 15х15 Врамено со Уметничко Дело Со Дв

DEN 2.67

Подарокпрекрасен додаток кој може да ја разубави вашата градина, тревник, езерце или базен или на прозо�