.

.

Одлична цена
Автомобилски Спреј Боја За Isuzu Импулс 813 Б Спреј Боја Комплет Од Scratchwizard

Автомобилски Спреј Боја За Isuzu Импулс 813 Б Спреј Боја Комплет Од Scratchwizard

DEN 12799.84

Залиха
Достапно за нарачка

Подлогата за гребење е висококвалитетен лесен за нанесување подлога што се пренесува со растворувач што ги исполнува националните ПРОПИСИ на ВОК. Scratch Wizard е формулиран за да одговара На Финишот На Производителот На Оригинална Опрема (OEM) и идеален за надворешно автомобилско место, поправки на гребење или допир. Ве молиме користете Чисто Палто Со Гребење Со Основно Палто за да дадете одличен изглед, извонреден сјај и разлика на сликата.Ние гарантираме и гарантираме нашата боја да одговара На Оригиналниот Производител На Опрема ("ОЕМ") боја чип врз основа на оем спецификации. Нормално, постои стандардна формула за секој код за боја. Сепак, Алтернативните формули се нудат И Од Оем бидејќи возилата можат да се произведуваат на различни фабрички локации и може да имаат различни шеми на бои. Поради можноста за варијанса, вие (клиентот) секогаш мора да ја тестирате бојата нарачана на нашата тест картичка што ја обезбедуваме со вашата нарачка пред да ја примените на вашето возило за да обезбедите совпаѓање на бојата. Ако бојата не се совпаѓа, не нанесувајте ја бојата на возилото. Ние не сме одговорни за настанатите штети што би биле избегнати доколку се изврши овој тест. Година : 1991. Направи : Исузу. Модел : Импулс.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 3.00

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхез

DEN 287.84

Поправете ги оние досадни гребнатини, чипови и повеќе Со Бои од ER сјајна завршна боја допрете боја за ав�

DEN 383.84

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

DEN 0.67

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

DEN 383.84

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричкат�

DEN 1007.84

Боја браници, браници и повеќе Со Бои од ER сјај заврши спреј боја Нашиот оем точен натпревар форд (BN / K4 BEWH

DEN 0.67

Поправете ги оние досадни гребнатини, чипови и повеќе Со Бои од ER сјајна завршна боја допрете боја за ав�

DEN 2.33

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

DEN 2.67

Заштедете пари и избегнувајте проблеми! Продавниците за тело наплаќаат 400 долари+ за поправки на браник

DEN 383.84

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

DEN 1.67

Нашата премиум автомобилска облога во боја на палто обезбедува одлична боја за совпаѓање ВО БОЈА НА ОЕМ

DEN 3.33

Поправете ги оние досадни гребнатини, чипови и повеќе Со Бои од ER сјајна завршна боја допрете боја за ав�

DEN 1.00

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхез

DEN 1.00

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхез

DEN 159.68

Опис : Се Карактеризира со отпорност на вода и сонце, постојан сјај, висока непроѕирност и отпорност на г

DEN 3.33

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхез

DEN 3.00

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхез

DEN 0.33

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхез

DEN 1.33

Подлогата за гребење е висококвалитетен лесен за нанесување подлога што се пренесува со растворувач шт

DEN 383.84

Заштедете пари и избегнувајте проблеми! Продавниците за тело наплаќаат 400 долари+ за поправки на браник

DEN 751.84

Подлогата за гребење е висококвалитетен лесен за нанесување подлога што се пренесува со растворувач, ш�

DEN 3.33

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

DEN 1.00

Поправете ги оние досадни гребнатини, чипови и повеќе Со Бои од ER сјајна завршна боја допрете боја за ав�

DEN 383.84

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

DEN 383.84

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено