.

.

Одлична цена
Спектрални Бои Компатибилна Замена За Форд 2МВЕ Магнум Греј Металик: оз. Основна Боја За Спреј За Допир

Спектрални Бои Компатибилна Замена За Форд 2МВЕ Магнум Греј Металик: оз. Основна Боја За Спреј За Допир

DEN 383.84

Залиха
Достапно за нарачка

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхезија за пластични браници и огледала.Прајмерот е само за метални површини или за пополнување на длабоки гребнатини на пластика откако ќе се нанесе промотор за адхезија. Спектрални Бои е Регистриран Бренд На Спектрални Бои ДОО. Висококвалитетен Аеросол, Боја За Прскање На Допир. Лесно За Нанесување. Супер Издржлив Финиш. Вентилатор Шема Спреј Млазницата. Вклучена Е Дополнителна Млазница. Вклучени Се Детални Упатства. Спреј/Боја Тест Картичка Вклучени.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1.33

Подлогата за гребење е висококвалитетен лесен за нанесување подлога што се пренесува со растворувач шт

DEN 12799.84

Подлогата за гребење е висококвалитетен лесен за нанесување подлога што се пренесува со растворувач шт

DEN 1.67

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

DEN 383.84

Заштедете пари и избегнувајте проблеми! Продавниците за тело наплаќаат 400 долари+ за поправки на браник

DEN 383.84

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

DEN 751.84

Подлогата за гребење е висококвалитетен лесен за нанесување подлога што се пренесува со растворувач, ш�

DEN 2.67

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхез

DEN 0.67

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

DEN 2.67

Заштедете пари и избегнувајте проблеми! Продавниците за тело наплаќаат 400 долари+ за поправки на браник

DEN 3.00

Боја браници, браници и повеќе Со Бои од ER сјај заврши спреј боја Нашиот ОЕМ ТОЧЕН НАТПРЕВАР INFINITI (CAC Mojave �