.

.

Одлична цена
Автомобилски Допир Боја За Buick LeSabre 34 WA129A Допир Боја Комплет Од Scratchwizard

Автомобилски Допир Боја За Buick LeSabre 34 WA129A Допир Боја Комплет Од Scratchwizard

DEN 575.84

Залиха
Достапно за нарачка

Подлогата за гребење е висококвалитетен лесен за нанесување подлога што се пренесува со растворувач што ги исполнува националните ПРОПИСИ на ВОК. Scratch Wizard е формулиран за да одговара На Финишот На Производителот На Оригинална Опрема (OEM) и идеален за надворешно автомобилско место, поправки на гребење или допир. Ве молиме користете Чисто Палто Со Гребење Со Основно Палто за да дадете одличен изглед, извонреден сјај и разлика на сликата.Ние гарантираме и гарантираме нашата боја да одговара На Оригиналниот Производител На Опрема ("ОЕМ") боја чип врз основа на оем спецификации. Нормално, постои стандардна формула за секој код за боја. Сепак, Алтернативните формули се нудат И Од Оем бидејќи возилата можат да се произведуваат на различни фабрички локации и може да имаат различни шеми на бои. Поради можноста за варијанса, вие (клиентот) секогаш мора да ја тестирате бојата нарачана на нашата тест картичка што ја обезбедуваме со вашата нарачка пред да ја примените на вашето возило за да обезбедите совпаѓање на бојата. Ако бојата не се совпаѓа, не нанесувајте ја бојата на возилото. Ние не сме одговорни за настанатите штети што би биле избегнати доколку се изврши овој тест. Година : 1997. Направи : Буик. Модел : Лесабре.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1.00

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхез

DEN 1007.84

Боја браници, браници и повеќе Со Бои од ER сјај заврши спреј боја Нашиот оем точен натпревар форд (BN / K4 BEWH

DEN 3.00

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхез

DEN 383.84

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричкат�

DEN 3.33

Поправете ги оние досадни гребнатини, чипови и повеќе Со Бои од ER сјајна завршна боја допрете боја за ав�

DEN 1.00

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

DEN 383.84

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

DEN 383.84

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

DEN 1.67

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

DEN 12799.84

Подлогата за гребење е висококвалитетен лесен за нанесување подлога што се пренесува со растворувач шт