.

.

Одлична цена
Божиќно Семејство Мама И Јас Фустани Со Светки Фустани На Екипажот Фенер Ракав Долга Вечерна Забава Соодветен Фустан

Божиќно Семејство Мама И Јас Фустани Со Светки Фустани На Екипажот Фенер Ракав Долга Вечерна Забава Соодветен Фустан

DEN 1.00

Залиха
Достапно за нарачка

Спецификации : . Материјал : Полиестер. Пол : Мајка и Ќерка . Видови : Фустан. Стил : Мода. Декорација : Светки. Ракав Стил : Фенер Ракав. Содржина На Пакетот : . 1 Х Фустан На Мама. ИЛИ. 1 Х Детски Фустан. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Полиестер, изработен од висококвалитетни материјали, удобен, мек, дише, безбедносно тестиран, без штетни материи, не е лесно да му наштети на телото. Карактеристики : здолништа Мајка и ќерка, креативни сјајни светки, нови ракави со фенери, дизајн на тркалезен врат, долги фустани, елегантни и модерни. Светки : целиот фустан е украсен со сјајни светки, што ќе го направи вашето здолниште да свети под светлината, и несомнено ќе стане фокус на толпата. Повод : во пролет иumn, здолништата родител-дете се многу погодни за специјални настани, семејни собири, цркви, празници, фотографии, училишта и какви било други прилики. Забелешка : фустаните се продаваат одделно, мора да додадете најмалку две големини во количката за да добиете два или повеќе фустани, можете да изберете според нашата табела со големини.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1.00

Оваа бимба силуета туника курти е направена од Утешна Ткаенина Вискоза Контрастен јарем и граница овој

DEN 239.84

Големина : С Биста : 92см / 36.22" Рамо : 42см / 16.54 "Ракав : 19см / 7.48" Должина : 93см / 36.61" Големина : М Биста : 96см / 37.80"

DEN 447.84

Summer Dresses for Women 2023 Floral Boho Sleeveless V Neck Spaghetti Strap A Line Casual Sundresses with Pockets Sparkly Sequin Prom Dresses 2023 Halter Mermaid Evening Ball Gown with Slit

DEN 2.00

Женски еднобоен лабав удобен лежерен фустан за ремен за грб од кардиган Материјал : памук и лен Боја : ка�

DEN 3.33

Понекогаш најпривлечните стилови се меѓу наједноставните Овој фустан од црна чипка миди е еден од тие п

DEN 291.52

Женски Фустан Божиќ Стил Шема Краток Ракав Круг Вратот Фустан Големина(см)ttttttt TT T Tdress Должина : t89t Bust : t79ts

DEN 1.00

Оваа вечер е елегантна за фустан за забава за гости за венчавки, ви помага да го покажете вашиот уникате�

DEN 239.84

Почитуван кориснику, Добредојдовте во мојата продавница за да ги купам посакуваните производи, нашата �

DEN 1.00

80" Половината : 92cm / 36 Информации за производот : Сезона : Есенски Пол : Жени,Девојка Прилика : Секојдневен,�

DEN 0.67

Материјал : Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен Ве молиме погледнете ја нашата с�

DEN 3.00

58 " Ракав : 19см / 7.69" Должина : 129см / 50.87" Должина : 132см / 51 ГРИЖА : Се препорачува Миење Раце или машина со лад�

DEN 303.84

Спецификации : Фустан во цврста боја, лесен за совпаѓање со различни потпетици, чанти за да добиете стил