.

.

Одлична цена
Отпорност На Абење Преносни Жица Навој Вметнете, Навој Поправка Вметнете Комплет, За Ефикасно Поправка Навој Дупки Поправка Вметнете Комплет Алатка Во Собата

Отпорност На Абење Преносни Жица Навој Вметнете, Навој Поправка Вметнете Комплет, За Ефикасно Поправка Навој Дупки Поправка

DEN 1439.84

Залиха
Достапно за нарачка

Отпорност На абење Пренослива Жица Навој Вметнете, Навој Поправка Вметнете Комплет, За Ефикасно Поправка Навој Дупки Поправка Вметнете Комплет Алатката Поставува Спецификација : Карактеристики : 1. Изработена од челична жица во форма на висока цврстина со висока јачина на конецот и висока отпорност на абење. 2. Комплетот за завртки за жица може да се стави во дупката за завртки на работното парче, како што е легура на алуминиум, за да се формира стандардна внатрешна нишка со висока јачина, отпорност на абење и висока . 3. Типична примена во високонапонска разводна опрема, микробранова комуникација, автомобилски делови, воздушни делови, електронски производи, воздушна опрема, радијатори итн. 4. Вметнувањето на жичаната нишка може да се користи како алатка за поправка за ефикасно поправање на дупките со навој 5. Сите додатоци се спакувани во кутија за лесно носење И складирање Спецификација : Состојба : Материјал : Тежина Од Нерѓосувачки Челик : Прибл. Список На Пакети од 116g / 4.1 oz : 20pcs M2x2, 5 20pcs M2, 5x3, 2 20pcs M3x4 20pcs M4x5, 5 20pcs M5x7 20pcs M6x8, 5 10pcs M8x11 10pcs M10x13, 5 5pcs M12x10, 5 Изработени Од челична жица Со висока цврстина со висока јачина На конецот И висока отпорност На абење. Комплетот за завртки за жица може да се стави во дупката за завртки на работното парче, како што е легура на алуминиум, за да се формира стандардна внатрешна нишка со висока јачина, отпорност на абење и висока . Типична примена во високонапонска разводна опрема, микробранова комуникација, автомобилски делови, воздушни делови, електронски производи, воздушна опрема, радијатори итн.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 93.28

Ова е Претходна книга Сите наши книги се Во Добра или подобра состојба.Формат : Maperbackauthor : Даниел Magariel ISBN10

DEN 544.64

Симпатична слоевит изглед комбинира елек со пафли со ракави од руно и аспиратор за непобедлив стил на л�

DEN 2.00

Испорака на енергија кога ви треба, Моќниот Макс МЛ712 12 Волти 7.2 ах користи најсовремена, тешка мрежа од л

DEN 607.84

Уметник : Марлен Вотсонјубјект : животни Стил : Модерно фаќајќи ги луѓето и животот околу нејзината раст�

DEN 0.67

Опис : Пол : Мажи, Момчешки Стил : Машка Маица, Блузи Без Ракави, Машка Блуза Без Ракави, Мажи Со Копчиња На�

DEN 1.00

SPI Гас Кабел за SKIDOO ФОРМУЛА III 600 / 700 CC 19951998 Grottle Cable OEM# : 415044400 TRIPLE SPI Гас Кабел ЗА SKIDOO ФОРМУЛА III 600 / 700 КУБИКА 1

DEN 2.33

Машки Моден Зимски Џемпер Секојдневен Пуловер Качулка Руно Jacket Features : 1.It изработен е од материјали, дово

DEN 415.84

Стаклени Монистра Алуминиум Оксид, 90 Микрони, Идеални За употреба Во Микроечер за создавање сатенски сј

DEN 2.67

ЗАБЕЛЕШКА ЗА ИСПОРАКА : Сите налепници се испраќаат во висококвалитетни крути поштари за да се заштитат

DEN 2.00

Со подобри домови и градини, карибински морски ветре мириси нафта, се испраќате на сензорно патување шт�

DEN 2.00

Карактеристики : Ngff ДО Sata Цврста Состојба Хард Диск кутија само, други додатоци демо на сликата не е вклу

DEN 1247.84

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

DEN 479.84

Материјал : Месинг Со Разнобоен Скапоцен Камен Рачна Работа Димензија : 13 Инчи Висина Х 7 Инчи широк Х 7 Ин

DEN 1.00

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

DEN 1.67

BEBUTTON е посветен на обезбедување квалитетни производи Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои, изб�

DEN 1.67

"Променете го вашиот дом за украси за сезоната на есен со едноставно Daisy 26 " x 26 "Сиена поле на дрвја Акцент

DEN 1071.84

Уметник : Гордон Семенссубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : Галерија обвиткано