.

.

Одлична цена
Симулација На Гранка Од Вештачко Цвеќе Симулација На Цвеќе Домашна Канцеларија Табела Централен Лажен Цветен Декор, Бел

Симулација На Гранка Од Вештачко Цвеќе Симулација На Цвеќе Домашна Канцеларија Табела Централен Лажен Цветен Декор, Бел

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Во Споредба со вистински цвет, оваа лажна цветна гранка нема да венее и може да трае подолго. Бојата е долготрајна и живописна.Гранката од вештачко цвеќе има жив изглед. Изгледа исто како вистински цвет, што го прави добра замена за вистински цвет.Можете да го користите како декор за фотографија, исто така, може да го користите во многу прилики, како што се свадба, забава, церемонија и така натаму.Симулационата цветна гранка е лесна за употреба, може да се стави во саксија. Удобен е за одржување и лесен за перење.Вештачкиот цвет е жив и реален, можете да го користите како убав подарок за загревање на куќата. Можете да го дадете на вашите пријатели или семејство.Спецификација : Материјал : Пластика + крпа.Боја : Бела, црвена, розова црвена, светло розова.Големина : 33*24см.Забелешкиможе да има малку нарушувања на бојата поради различните резолуции на компјутерот.Може да има мали грешки поради различното мерење на рацете.Производот не доаѓа со саксија.Вклучен пакет : 1x Вештачки цвет. Оваа лажна цветна гранка е убава, живописна и лесно може да се совпадне со многу видови стил на украсување на просторијата. Симулационата цветна гранка е убава и привлечна, нема да венее и може да се зачува подолго од вистински цвет. Гранката од вештачко цвеќе внесува чувство на природа и виталност во воздухот, исто така ги прави луѓето да се чувствуваат смирени и опуштени. Симулациониот цвет може да даде добра сензација на допир. Цветот е мазен и фин, нема да предизвика непријатност. Вештачкиот цвет користи платнен материјал за правење цвет и користи пластика за правење гранки.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 0.33

Женска Мода Лето Цврст Обичен Џеб Со Копчиња Еластични Панталони Долги Половинакарактеристики : 1.Карак

DEN 319.84

"Следи го носот 10" Од Лусија Хефернан Лусија е графички дизајнер по трговија и сликар на нафта по дизајн..

DEN 1.00

Кошула што можете да ја носите или свечена или секојдневна пригода Донесете привлечна привлечност за в�

DEN 1.33

Сезона : Есенска Зима Пол : Жени Повод : Повик Материјал : Полиестер Тип На Шема : Цврст Должина На Ракавот

DEN 3.00

Женски обичен печатен двоен џебен кардиган со средна должина темно зелен Ххххххлдескрипише : Материјал

DEN 303.84

Целосна Боди Долна Облека За Жени Жени Мраз Свила Собрани Беспрекорни Лесни Удобни Жени Камизола спанд�

DEN 2.67

апсуј Машки Дуксери Царинење Врвка За Влечење Полн Патент Со Качулки Графички Отпечатоци F И Зима Фитне�

DEN 7247.68

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

DEN 3.00

Лето Плус Големина V Вратот Без Ракави Џеб Колено Џеб Повик Вратоврска Боја Печатење Комбинезон За Жени

DEN 1469.44

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 1.67

Спецификација : Материјал : Најлонзиза : 500М / 547идбојка : Бела, Жолта, Сина, Зелена, Розова, Кафеава каракт

DEN 399.84

Жени Мек Шифон Отворени Предни Проѕирни Кардигани Со Долги Ракави За Вечерен Фустанкарактеристики : Ка�

DEN 2.67

Ја елиминира потребата ЗА автопатската лента ОЕМ Ги користи сите залихи за лесна и чиста инсталација.Ов

DEN 438.72

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Есенски Фустан, Краток Фустан Со Долги Ракави, Женск