.

.

Одлична цена
Deltaco Gaming Ultra-лесен гејминг глушец 400- DPI, Hz- бело

Deltaco Gaming Ultra-лесен гејминг глушец 400- DPI, Hz- бело

DEN 1.33

Залиха
Достапно за нарачка

Стилски глушец со лесни игри во бел дизајн со фокус на ергономија, дизајн и перформанси. Глувчето е опремено со брз сензор со стапка на гласање од 1000 Hz и до 6400 dpi. Наместо светло шоу, глувчето е целосно без RGB. Постои дискретна LED диода за да се разликува која поставка DPI е активна. Под глувчето, можно е да го исклучите LED ако сè уште мислите дека е видливо премногу. Можете исто така директно на глувчето да ја смените поставката за стапката на гласање во 3 различни режими. Со помош на софтверот за преземање, можете да ги конфигурирате нивоата на DPI и да прилагодите неколку поставки на вашите сопствени потреби. Преземање на софтвер за поставки на глувчето. DPI 400/800/1200/1600/3200/6400. Стапка на гласање : 1000 Hz. Сензор : PMW 6400. Копчиња : 6. Хуано прекинувач. УСБ-кабел покриен со ткаенина од 1,8 милиони. Компатибилност : Виндоус 7/8/10, mac OS.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 207.84

Заштедете уште повеќе со нашите компатибилни касети со лента Оваа листа содржи 2 45010 црни на касети со ја

DEN 0.67

Ноар песок и бранови, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна бела �

DEN 2.67

Нема ништо како готвење од нула, особено кога ќе започнете со мешање од говедско месо пржете Нашето гове

DEN 879.20

13.000 Call of Duty : Black Ops Points Call of Duty Points (CP) се валута во игра што се користи во Call of Duty : Black Ops Cold War и Warzone (TM)...

DEN 2.33

Германски покажувач, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна златн

DEN 2.33

Активното вклопување им дава вечно чувство на овие врвови на резервоарот од Wonder Nation, одржувајќи го кул и

DEN 110.40

Супер мазно пире, кутија 1 КТ УСДА органски Добро во секоја смисла Јас сум направен од шуми кои внимателн

DEN 3.00

Оваа исклучителна уметност на платно на фармата куќа носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа сива

DEN 303.84

Спецификации : Совршен За свадби, забава, фестивал, цветни аранжмани итн.Прекрасен дизајн, особено како �

DEN 3.00

Куеконди Фустани За Жени 2023 Пролет И Еднобојна V Вратот Лабава Везена Шуплива Чипка Цвет Секси Летен Фус

DEN 959.84

Овој рамен предниот предниот дел од 30 ”под кабинетот е направен од не'рѓосувачки челик со црна обоена з�

DEN 127.20

Еднакви делови лесен и шик Зората е стилизирана со ремени и хардвер Дизајниран со заоблен прст Носете г�

DEN 638.40

Оваа прекрасна штала во пролетта VIII платно уметност е отпечатена со употреба на највисок квалитет на ма

DEN 3.00

Разбудете се во стил со овој капитал, молчен алармен часовник за аларм Направено е со неонска силиконск�

DEN 1.67

Совршен телефон случај За Samsung Galaxy Z Flip 5 апсолутно задолжително за сите ентузијасти во стилот! Овој искл

DEN 2.67

Во теретана, трчање на работи или 5к, или само опуштање дома, никогаш нема да ги снема причините за да нос�

DEN 159.84

Направете креветче на вашето бебе заспаниот рај со плетениот лист за креветчето на нашиот родител Изгр�

DEN 2.67

Спецификација : ● Модерен стил со а и линеарна форма што е лесно да се совпадне● Изберете го најдоброто

DEN 0.67

Денот на вљубените Дете Фустан со бонбони разговор срца вели ДЕКА СЕТО тоа Е ЗА БОНБОНИ СРЦА...