.

.

Одлична цена
Васери Бебе Момче Девојка Ноќта На Вештерките Облека Во Собата Месеци Новороденчиња Момчиња Тиква Печатење Долг Ракав Екипажот Вратот Ромпер Шарени Долги Пантало

Васери Бебе Момче Девојка Ноќта На Вештерките Облека Во Собата Месеци Новороденчиња Момчиња Тиква Печатење Долг Ракав Екипажот

DEN 271.84

Залиха
Достапно за нарачка

Облека За Бебиња За Ноќта На Вештерките Тиква Со Долги Ракави Ромпер + Панталони Со Пруги + Шапка Поставена Облека За Новороденчиња. Карактеристики : . Мека и удобна ткаенина му дава на вашето дете најнежна грижа. Препорачано рачно/машинско перење одделно, закачете суво и не избелувајте. Ве молиме погледнете ја табелата со големини подолу за избор. Големина(см)tttttttttt t t. 70t Romper Должина : t37t Bust : t46пресврт : t36 Tpants Должина : t38t Советува Возраст : t0-3 Месеци. 80 тромпер Должина : t39t Bust : t48пресврт : t38 Tpants Должина : t40t Советува Возраст : t3-6 Месеци. 90 t Romper Должина : t41t Bust : t50пресврт : t39 Tpants Должина : t42t Советува Возраст : t6 - 12 Месеци. 100 t Romper Должина : t43t Bust : t52пресврт : t40 Tpants Должина : t44t Советува Возраст : t12 - 18 Месеци. Големина (инч)tttttttttt t 70t Romper Должина : t14.57 t Bust : t18. 11 пресврт : t14. 17 Tpants Должина : t14. 96 t Советува Возраст : t0-3 Месеци. 80 должина на тромпер : т15, 35 тбуст : т18, 90 пресврт : т14, 96 Должина На тпант : т15, 75 т Советувана Возраст : т3-6 Месеци. 90должина на тромпер : т16, 14 тбуст : т19, 69 пресврт : т15, 35 Должина На тпант : т16, 54 т Советувана Возраст : т6-12 Месеци. 100 должина на тромпер : т16, 93 тбуст : т20, 47 пресврт : т15, 75 Должина На тпант : т17, 32 т Советувана Возраст : т12-18 Месеци. Спецификација : . Материјал : 100% Полиестер. Боја : Бела. Пол : Момчиња, Девојчиња. Стил : Слатка, Стилски. Сезона : Лето, Пролет, Fall. Вклучен Пакет. 1 Х Ромпер. 1 Х Панталони. 1 Х Шапка. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : нашата топла облека за бебиња е изработена од висококвалитетен 100% полиестер. Супер мека ткаенина, удобна за допир. Облеката за новороденчиња дише и е погодна за кожата. Карактеристика : бебе ромпер : Долг ракав, тркалезен врат, печатење со букви од тиква, предвремено затворање за лесно менување пелени. Панталони : Еластичен појас, шарени шема. Доаѓа со капа. Дизајн : Секојдневен стил и светла боја, направете ја оваа облека за бебиња За Ноќта на Вештерките да изгледа фасцинантно и модерно. Вашето дете ќе добие тони комплименти во овој комплет облека за новороденчиња. Подарок : облеките за одмор за бебиња одговараат на вашиот син, ќерка, внук или внука. Нашата есенска облека за бебиња е исто така убав подарок за роденден, Ден На Децата, Велигден или Ден на Благодарноста. Повод : облека за новороденче, погодна за дома, болница, облека за играње, фотографија, семеен собир, црква, крштевање, трик или лекување, забава, играње улоги и какви било други прилики.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 319.68

Мода Женски Обичен Половина Ракав VВратот Печатени Дами Лабава Долга Облека информации За Производот : �

DEN 799.84

Женски Бомбардери Јакни со Џебови Крпеница Лесна Бејзбол Јакна Обичен Капут Патент Ветробранска Облек�

DEN 638.40

Оваа прекрасна штала во пролетта VIII платно уметност е отпечатена со употреба на највисок квалитет на ма

DEN 3.33

Уметник : Ричард Бересфорд Харисјубјект : Пејзаж апестит : Модерни многу фотографи чии дела сега висат в�

DEN 319.68

Екипите со ограничено издание на Филедер имаат оригинално дело од уметникот Адам Хигон Ставете го еден

DEN 3.00

Паначе Маријана Балконет Долна Жица Едноделен Костим за Капење (SW1590) е елегантен костим за капење, со ше�

DEN 3.33

(1) Машинско Перење (2)Двојно Зашиени И Вез Лого, Букви И Броеви (3) 100% Висококвалитетен Полиестер и Ткаенин

DEN 303.84

ИВПФ Големи Девојки Маици и Тенкови Блузи Сакраментонисекс Младинска Маица 100% памук однапред за прекр

DEN 959.84

Овој рамен предниот предниот дел од 30 ”под кабинетот е направен од не'рѓосувачки челик со црна обоена з�

DEN 422.72

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Розова Меур Гума За Џвакање Розова Површина

DEN 454.24

Големина : 3,6 инчи*3 инчи*4,3 инчи (L*W*H)Класификација : Penholders Feature : Лесно организирање : десктоп пенкало и држ

DEN 1.00

Ново и сега Наутички инспирирани високи фармерки од фармерки на Софија Исклучиво на Para nuestra Comunidad de Habla His

DEN 383.84

Сезона : Пролет, лето, aut, зима Повод : Секојдневно Стил : Секојдневен, елегантен, симпатичен, спорт Одгова�

DEN 3.00

Со својот ултра лесен пловечки енергетски среден ѓон, Тактичката Серија Floatride Energy обезбедува амортизир�

DEN 2.67

Спецификација : ● Модерен стил со а и линеарна форма што е лесно да се совпадне● Изберете го најдоброто

DEN 110.40

Супер мазно пире, кутија 1 КТ УСДА органски Добро во секоја смисла Јас сум направен од шуми кои внимателн

DEN 479.84

Менхетен Прозорец Кора И Стап Винил Ѕид Налепница доаѓа во жив квалитет Дигитално печатено и контурно с