.

.

Одлична цена
Комплет За Прибор За Јадење со Лажица Амун Минималистички Комплет Садови За Еднократна Употреба Сет За Вечера За Забава Свадба Роденден Пикник Скара Божиќна Годиш

Комплет За Прибор За Јадење со Лажица Амун Минималистички Комплет Садови За Еднократна Употреба Сет За Вечера За Забава Свадба

DEN 287.68

Залиха
Достапно за нарачка

Опис : . Комплетот за прибор за јадење со луксузен елегантен и едноставен изглед Безвременски дизајн силна мазна површина ги прави овие разноврсни прибор да останат сјаен добар натпревар со секој стил кујнски прибор за јадење. И изгледа како уметничко дело, убаво за декорација на домашна маса. Карактеристики : . [Висок квалитет]овој прибор за јадење е изработен од издржлив и цврст . [За еднократна употреба]Откако ќе ги користите нашите садови за еднократна употреба, само ставете ги овие садови во корпата за отпадоци, можете да имате повеќе време да си играте со вашите пријатели. [Широко Применливо]сетот за прибор за јадење се користи за ручек, вечера, кафе, чај, десерт, ужина, овошје итн. [Одлична Декорација]сетот за прибор за јадење е елегантен и убав и има долготрајна употреба и може да се користи како украси за забави. [Моден Стил]со едноставен и елегантен дизајн, мазните рабови ќе се чувствуваат во ваши раце. Спецификации : . Видови : Тип 1 (); Тип 2 (Вилушка); Тип 3 (Лажица) (Опционално). Боја : Злато; Розово Злато (Опционално). Материјал : . Стил : Мода. Прилика : Дома, Забава, Ресторан, итн. Должина на предметот : 20см( Тип 1); 18,8 см(Тип 2); 17,5 см(Тип 3). Големина на пакетот : 2*13*20см. Тежина на пакетот : 133гр( Тип 1); 140гр (Тип 2); 143гр (Тип 3). Пакет Листа : . 1 * 25 парчиња Комплет Прибор за Јадење за Еднократна употреба. Висококвалитетен]овој сет за прибор за јадење е изработен од издржлив и цврст . [За еднократна употреба]Откако ќе ги користите нашите садови за еднократна употреба, само ставете ги овие садови во корпата за отпадоци, можете да имате повеќе време да си играте со вашите пријатели. [Широко Применливо]сетот за прибор за јадење се користи за ручек, вечера, кафе, чај, десерт, ужина, овошје итн. [Одлична Декорација]сетот за прибор за јадење е елегантен и убав и има долготрајна употреба и може да се користи како украси за забави. [Моден Стил]со едноставен и елегантен дизајн,.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 3.00

Чувајте го вашиот крзнен пријател помирен со системот за обука на мултикучиња Aleko TSTC12...

DEN 210.24

2 Парчиња Жени Секојдневен Летен Спортски Костум Печатење Со Кратки Ракави Со Кружен Врат Информација з

DEN 3.33

Рилос Менс Прстен Со Вистински Пенливи Бели Дијаманти Поставени ВО 14к Бело Злато Дизајнерски Стил*Дост

DEN 318.24

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 2.67

Прекрасната рустикална дрва спарена со рачно фалсификувано железо ги прави нашите загради за железо, к�

DEN 1439.84

Овие ситни борови се поставени во керамички садови со текстура за додадена стабилност и покачен изглед

DEN 671.84

Опис : Со слатки цртани модели, оваа торбичка за деца е многу популарна кај децата и младите и може да се �

DEN 151.04

Вебер лук Срирача е вкусен додаток на вашиот комплет за печење Можете да го користите за подобрување на

DEN 2.33

Подгответе ги вашите момчиња назад во училиште подготвени со овие училишни униформни плетени поло маиц

DEN 2.33

Затегнете го со кул пижами од Wonder Nation што се протега на време на игра до спиење со забавно печатење...

DEN 574.40

Огледалополирано Направено од челик од хром ванадиум Лобуларен дизајн кој овозможува да се има добар к�

DEN 351.84

Овој стил на истегнување на дневна соба е лесно да се облече или полетува, одржувајќи убаво и удобно цел

DEN 399.20

Направено од 12 мерач дијамантска плоча со сјајна црна завршница во прав Контурирана за да го заштити ра�