.

.

Одлична цена
Лет Махагони Концерт Укулеле Дизајнер Серија ДУК323

Лет Махагони Концерт Укулеле Дизајнер Серија ДУК323

DEN 2.33

Залиха
Достапно за нарачка

ЛЕТОТ DUC323 е укулеле со големина на концерт. Има врв од махагони, поврзан со махагони назад и страни, давајќи му многу топол и резонантен звук. Не дозволувајте трезвениот изглед на махагони да ве измами, иако махагони укулели, особено оние опремени со заоблен грб како ДУК323, знаат да growат!Тело : Облик На Тело : Концерт 17 frets Top : Mahogany Back & Страна : Mahogany Bridge : Орев Вратот : Вратот : Африка Okoume Fretboard : Орев & Ја : Бонен Ширина : 35mmoth : Позиција Маркери : 5 - ти, 7-ми, 10-ти, 12-ти и 15-ти fretts.Премиум Карактеристики : Заоблен грб, Хром Умре-Фрлени Насочени Тјунери, Ласерски Врежана Розета, Акила Супер Најлгут Жици, Странични Точки.Вклучена е бесплатна поместена гигбаг и наставна брошура!Лет Махагони Концерт Укулеле Дизајнер Серија ДУК323 махагони врвот и телото. Белата СТОМАЧНИ Обврзувачки. Окуме вратот. Умре-фрлија подесување машини. Вклучена Е Свирка Торба.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 223.84

Папучи За духови на земјата За Жени Папучи Домашни Сандали Ткаат Рамни Цвеќиња На Плажа Влечки За Дишењ�

DEN 3072.00

Осветлувањето додава елеганција, стил, софистицираност и ги разубавува вашите домашни или канцелариск�

DEN 127.20

Еднакви делови лесен и шик Зората е стилизирана со ремени и хардвер Дизајниран со заоблен прст Носете г�

DEN 0.67

✤ Соимои претставува широк спектар на печатени ткаенини во 1000тите години на различни отпечатоци...

DEN 207.84

Заштедете уште повеќе со нашите компатибилни касети со лента Оваа листа содржи 2 45010 црни на касети со ја

DEN 3.33

Организаторот за накит на фиоки за Idesign Two е совршен за чување додатоци погодно складирани Се одликува с�

DEN 239.84

Женски Римски Стил Дијамантски Лизгачки Рамни Сандали Обични Влечки Чевли За Свадба На Плажа ЗАБЕЛЕШКА

DEN 2.33

Плус Големина Фустан Денот На Независноста Жените Мода VВратот Без Ракави Летна Вечер Партија Печатење

DEN 383.84

Сезона : Пролет, лето, aut, зима Повод : Секојдневно Стил : Секојдневен, елегантен, симпатичен, спорт Одгова�

DEN 3.00

Боите може да бидат малку различни во зависност од компјутерот и поставките прилика : Лежерна Дебелина :

DEN 2.67

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс Маица во Стилот На Б�