.

.

Одлична цена
Карат Во Карати 14к Жолто Злато Рамно Гравирање Девојка Приврзок Шарм СО 10к Жолто Злато Лесен Јаже Синџир Ѓердан 16

Карат Во Карати 14к Жолто Злато Рамно Гравирање Девојка Приврзок Шарм СО 10к Жолто Злато Лесен Јаже Синџир Ѓердан 16

DEN 3919.84

Залиха
Достапно за нарачка

14к Жолто Злато Рамен Гравиран Девојче Шарм (32мм х 17мм) СО 10к Жолто Злато Лесен Синџир На Јаже 16 " Спакувано во торбичка за подароци од органза. Направете изјава со класичен Сребрен, Бел Или Розово Златен Шарм или Приврзок. Означете го вашиот изглед со полиран златен или сребрен приврзок или шарм Од Карат Во Карати. 14к Жолто Злато. 10к Синџир На Јаже Од Жолто Злато 16".8мм Ширина. 1.6 (Просечна Тежина На Приврзок Грам).

Спецификација

Избор на клиент
DEN 767.84

14к Лајт 5мм Двојна Врска Шарм Нараквица Материјал : Примарна Чистота : 14К|Должина На Предметот : 7,25 инчи|Д�

DEN 0.67

Дајте му на прстот едноставен, но елегантен допир со оваа впечатлива свадбена лента Направен од 14 карат�

DEN 3.00

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе Ви се допадне

DEN 3.00

Платина 6мм ПолуКруг Пердув Тежина Бенд Прстен Големина 9.5 Точка БројPLWHR0609.5 Платина 6мм ПолуКруг Пердув �

DEN 9904.00

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе Ви се допадне

DEN 1.00

Материјал : Примарна Чистота : 14кстоун Тип_1 : Дијамантстоун Тип_2 : Швајцарска Сина Топазстон Боја_2 : Сина

DEN 7782.24

Материјал : Примарна Чистота : 14клатирање : Родиуматеријал : Примарен : Тип На Монтирање На Злато : Ширина

DEN 1536.00

Стерлинг Сребрен Родиум Позлатен Дијамант и ФВ Култивиран Бисерен Прстен Материјал : Примарна Чистота

DEN 4319.84

Изразете ја вашата љубов со овој прекрасен Накит, прекрасен Прстен кој заслужува место во секоја пригод

DEN 287.84

Прославете го месецот на раѓање и вашата љубов кон Дизни со овие обетки со кристални обетки од Мини Маус

DEN 11692.64

14к Бело Злато 8мм Стандардна Тежина Рамна Удобност Одговара На Свадбената Лента Големина 7сајз : 7.00 Долж�

DEN 0.67

925 Стерлинг Сребрена Рхпозлатени Логоарт Мајами УНИВЕРЗИТЕТОТ Хс Висат Обетки е еден од најпродаваните

DEN 8799.84

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, Ќе ви се допадне

DEN 1.33

Материјал : Примарна Чистота : 14кстоун Тип_1 : Дијамантстоун Тип_2 : Родолит Гранетстоун Тип_3 : Дијамантск�

DEN 1.67

Софистицирана, едноставна и неспоредлива, вистинската слика за вашата убов Оваа бела керамичка свадбен

DEN 8799.20

Овој Свршенички Венчален Прстен е идеален подарок за вашата сакана или прославете го вашиот личен стил

DEN 15106.40

Направете прекрасен почеток со Овој Веренички Прстен каде Што Ореол Од Дијаманти го држи Синиот Сафир В

DEN 4512.00

КОМПАНИЈА И УСЛУГА СО СЕДИШТЕ ВО САД : Нашиот накит поминува обемни контролни пунктови за квалитет пред

DEN 10239.84

Изгледајте прекрасно и елегантно со овој прекрасен смарагден прстен од бело злато од 14 карати...

DEN 0.67

**ОВА Е НАРАЧАНА СТАВКА ЌЕ БИДАТ ПОТРЕБНИ 25 РАБОТНИ ДЕНА ЗА ДА СЕ ЗАВРШИ ЕДНА НАРАЧКА Стил# TN084 PSN1 BD0 05ctw Пр�

DEN 1.67

Додадете класичен допир на вашиот изглед со оваа прекрасна нараквица со закосен синџир со ширина од 10,6 �

DEN 1.00

Нашата Полиса За Ласерско Гравирање наплаќа : Бесплатно Ласерско Гравирање Максимум 25 карактери, вклуч�

DEN 1.00

14к Бело Злато 7х5мм Овална Проверка На Гранат Обетки Должина : 8 Мм Материјал : Примарна Чистота : 14кфиниш :

DEN 0.33

Нудејќи ја вистинската количина на искра, овој женски прстен од бело злато од 14 карати е едноставно совр

DEN 12799.84

14к Бело Злато 7мм Лесен Полукружен Свадбен Бенд Големина 9.5 Големина : 9.50 Должина : 0 Мм Материјал : Примар�