.

.

Одлична цена
14к Жолто Злато Нараквица Шарм Дијамант-намалување 7. во

14к Жолто Злато Нараквица Шарм Дијамант-намалување 7. во

DEN 767.84

Залиха
Достапно за нарачка

14к Лајт 5мм Двојна Врска Шарм Нараквица. Материјал : Примарна Чистота : 14К|Должина На Предметот : 7,25 инчи|Должина На Синџирот : 7,25 инчи|Ширина На Синџирот : 6 мм|Затворач /Конектор : Јастог|Карактеристика : Полу - Цврст|Материјал : Основно : Злато|Тип На Производ : Накит|Тип На Накит : Нараквици|Продадени По Единица : Секој|Тип На Нараквица : Шарм|Текстура : дијамант-сече|Материјал : Примарна-Боја : Жолт Висококвалитетен Накит И Услуга. 30-Дневна Гаранција За Враќање На Парите. Ставка Во Кутија За Подароци. Бесплатен превозот во НАС.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.33

Пасијанс 8х6мм овално сечење достапен 1,50 каратно син сафир и моисанит дијамантски веренички прстен во 10�

DEN 3759.84

Известете ги сите за кого ќе навивате на следниот голем натпревар со овој прекрасен, нхл, вашингтон Капи

DEN 1.67

Софистицирана, едноставна и неспоредлива, вистинската слика за вашата убов Оваа бела керамичка свадбен

DEN 7782.24

Материјал : Примарна Чистота : 14клатирање : Родиуматеријал : Примарен : Тип На Монтирање На Злато : Ширина

DEN 11692.64

14к Бело Злато 8мм Стандардна Тежина Рамна Удобност Одговара На Свадбената Лента Големина 7сајз : 7.00 Долж�

DEN 4512.00

КОМПАНИЈА И УСЛУГА СО СЕДИШТЕ ВО САД : Нашиот накит поминува обемни контролни пунктови за квалитет пред

DEN 1.67

Уживајте во симплистичката убавина на овој лесен 14 каратно жолт златен бенд Прикажувајќи впечатлив пол

DEN 2239.84

Вистински Вистински Накит Од 14к Златен Шарм 14к Жолто Злато Почетен Г Шарм 0,99 грама (приближен плус или м�

DEN 1551.84

Вистински Дијамант Исус Приврзок куќиште во сребро со Бело Позлатено А14к.(5,1 Грама) ова парче е маестрал�

DEN 1.67

Додадете класичен допир на вашиот изглед со оваа прекрасна нараквица со закосен синџир со ширина од 10,6 �

DEN 1152.00

Овие Прекрасни, Природни Обетки Со Дијамантски Обетки Со Кружен Круг Од 0,5 Ctw се поставени во цврста пост

DEN 0.67

925 Стерлинг Сребрена Рхпозлатени Логоарт Мајами УНИВЕРЗИТЕТОТ Хс Висат Обетки е еден од најпродаваните

DEN 1.00

14к в / Родиум ЦЗ & Смарагд Сече Син ЦЗ Менс Прстен Материјал : Примарна Чистота : 14К|Финиш : Полиран|Камен

DEN 3.00

10к Бело Злато 5мм Милгрин Половина Тркалезна Свадбена Лента Големина 4.5 Големина : 4.50 Должина : 0 Мм Матер�

DEN 8944.00

Додадете класична елеганција и романса во секојдневниот изглед со Овој исклучителен Веренички Прстен �

DEN 1.00

14к Бело Злато 7х5мм Овална Проверка На Гранат Обетки Должина : 8 Мм Материјал : Примарна Чистота : 14кфиниш :

DEN 2.33

Додадете малку одблесок и стил на вашиот изглед со оваа лента за редење, 1,2 мм Овој Прстен Со Изрази што С

DEN 9904.00

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе Ви се допадне

DEN 14399.84

Нашиот Бренд : Четири Генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квалит�

DEN 1.33

1.50 Каратен Свадбен Прстен Аквамарин Веренички Прстен 6мм Тркалезно Сечење Арт Деко 10к Подарок За Годишн

DEN 0.67

**ОВА Е НАРАЧАНА СТАВКА ЌЕ БИДАТ ПОТРЕБНИ 25 РАБОТНИ ДЕНА ЗА ДА СЕ ЗАВРШИ ЕДНА НАРАЧКА Стил# TN084 PSN1 BD0...

DEN 14003.20

Овој прекрасен дијамантски Прстен има 0,45 кт сини дијаманти во поставување канали Сите дијаманти се пен�

DEN 8799.84

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, Ќе ви се допадне

DEN 1536.00

Стерлинг Сребрен Родиум Позлатен Дијамант и ФВ Култивиран Бисерен Прстен Материјал : Примарна Чистота