.

.

Одлична цена
Платина Полу-Круг Пердув Тежина Бенд Прстен Големина 9.5

Платина Полу-Круг Пердув Тежина Бенд Прстен Големина 9.5

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Платина 6мм Полу-Круг Пердув Тежина Бенд Прстен Големина 9.5. Точка Број-PLWHR060-9.5. Платина 6мм Полу-Круг Пердув Тежина Бенд Прстен Големина 9.5. Вкупна Метална Тежина : 6,97 Грама. Материјал : Примарен : Платина. Производствен Процес : Фрлен. жени. Материјал : Примарна-Чистота : 950.Заврши : Полиран.Бенд Ширина : 6.Бенд Ширина У/М : Мм.Функција : Цврст.Производствен Процес : Фрлен.Материјал : Примарен : Платина.Прстен Одговара : Стандард.Гравирање : Да.Тип На Производ : Накит.Тип На Накит : Прстени.Продадени По Единица : Секој.Материјал : Примарна Боја : Бела.Тип Прстен : Свадба Бендови.Облик На Прстен : Половина Круг.Тежина на прстенот : Лесен Платина 6мм Полу-Круг Пердув Тежина Бенд Прстен Големина 9.5. Вкупна Метална Тежина : 6,97 Грама. Материјал : Примарен : Платина. Производствен Процес : Фрлен. Вклучена Е Прекрасна Кутија За Подароци.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1.67

Носете го овој прекрасен прстен за да го прикажете вашиот септемвриски роден камен или да направите сти

DEN 4639.84

Оваа Прекрасна, зачудувачка, Пенлива Свадбена Лента содржи 13 пенливи дијаманти со тежина од вкупно 3 / 4 к

DEN 2239.84

Вистински Вистински Накит Од 14к Златен Шарм 14к Жолто Злато Почетен Г Шарм 0,99 грама (приближен плус или м�

DEN 14003.20

Овој прекрасен дијамантски Прстен има 0,45 кт сини дијаманти во поставување канали Сите дијаманти се пен�

DEN 9904.00

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе Ви се допадне

DEN 1.33

1.50 Каратен Свадбен Прстен Аквамарин Веренички Прстен 6мм Тркалезно Сечење Арт Деко 10к Подарок За Годишн

DEN 287.84

Прославете го месецот на раѓање и вашата љубов кон Дизни со овие обетки со кристални обетки од Мини Маус

DEN 1551.84

Вистински Дијамант Исус Приврзок куќиште во сребро со Бело Позлатено А14к.(5,1 Грама) ова парче е маестрал�

DEN 2.33

Додадете малку одблесок и стил на вашиот изглед со оваа лента за редење, 1,2 мм Овој Прстен Со Изрази што С

DEN 8624.00

14к Октагон Зрачен 3Камен Веренички Прстен Д Е Ф Чист Лесен Моисанит Материјал : Примарна Чистота : 14К|Фин