.

.

Одлична цена
Јун Плоштад Скршен Силиконски Држач За Пепел Без Чад Пепелник Џеб За Колачиња

Јун Плоштад Скршен Силиконски Држач За Пепел Без Чад Пепелник Џеб За Колачиња

DEN 0.67

Залиха
Достапно за нарачка

Спецификации : овој одличен производ е формулиран од специјален силикон, така што пепелникот е отпорен на горење и топење.Значи, можете да ги ставите цигарите на неа.Можете да го притиснете, да го свиткате и да го отскокнете од ѕидот, овој пепелник нема да се скрши.Многу подобро од стаклените на кои сме навикнати.Отпорен на висока температура.Лесно за чистење, може да се мие со машина за миење садови.Тип : Силиконски Пепелник Количина : 1 парчиња форма : Квадратен Материјал : Силиконски Карактеристики : Свитклив, Нераскинлив, Еколошки, Корисен Големина : 8см х 8см х 2,2 см/3,15 "х 3,15" х 0,87 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Вклучен пакет : 1 х Силиконски Пепелник овој одличен производ е формулиран од специјален силикон, така што пепелникот е отпорен на горење и топење. Значи, можете да ги ставите цигарите на неа. Можете да го притиснете, да го свиткате и да го отскокнете од ѕидот, овој пепелник нема да се скрши. Многу подобро од стаклените на кои сме навикнати. Отпорен на висока температура.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1.00

Кожено издание Јазик : англиски Кожа Врзување На 'рбетот и Аглите Со златен лист печатење на' рбетот...

DEN 239.84

694089 Фен Вентилатор Тркала Замена ЗА Вир 4 GWGD4815 FW0 ФенКомпатибилен СО WP694089 Вентилатор Тркаласпомнете : ов�

DEN 31.84

Заштитете го целото семејство Нема Хемикалии Или Други Состојки На Загриженост! Се Направени Со Дермат�

DEN 1.67

Опис Оваа ставка е дрвена божиќ возови десктоп декорација Со прекрасен дизајн На Божиќна тема, многу уб�

DEN 1.00

Мотоцикл Кука Мултифункционален Шлем Бравата Универзална Велосипед Кука Пред Кука Карактеристики : 1.П�

DEN 319.84

Опис Дали сте во потрага за удобен телефон назад картички џеб? Ова е телефонски паричник, кој е произвед�

DEN 3.33

Може да биде се движи од 950 до 1050)Боја : имаме 18 различни бои за вашиот избор како што е прикажано има греш�

DEN 1.00

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава со огнено светло од Пазарот На Џојбај.Големина : С

DEN 0.67

Мажите Стојат Јака Етнички Стил Памук И Лен Печатени Кратки Ракавипроизвод атрибути : Мека и удобна...

DEN 3.33

СПОЈКАТА За Приколки Со Брзо Вртење Е револуционерен дизајн на спојката, отстранувајќи го традиционалн

DEN 1033.28

СПС Бренд 12 В 12 Ах замена на батеријата За Гордост ОдиОди Ултра Х 3 Тркала Инвалидска Количка Терминал Т2

DEN 742.56

Ракавици кои ги штитат прстите од студениот ветер за време на зимското трчање Ве молиме имајте предвид �

DEN 1.67

Автомобил Симпатична Виси Украс Со Шарени Аеросфера Виси Украс Подарок Нов Опис : декорација на задното

DEN 503.68

Други : шорцеви за мажи за мажи шорцеви за пливање за мажи спортски шорцеви за мажи шорцеви за трчање за �

DEN 0.67

Заменете ги ' рѓосаните, истрошени оригинални брадавици за крварење со нашите силни, светли и опции од Н�

DEN 1.33

Опис : * Сосема нов И квалитетен* Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив и практичен* Едност�

DEN 2.33

50 ПАРЧИЊА украси За Божиќни приврзоци САМИ ДРВЕНИ приврзоци за Новогодишна елка додатоци за подароци д�