.

.

Одлична цена
Менрко Женски Џемпери Женски Краток Џемпер Со В-Врат Женски Лабав Есенски И Зимски Џемпер Со Долги Ракави New И Зима Нов Бел Л

Менрко Женски Џемпери Женски Краток Џемпер Со В-Врат Женски Лабав Есенски И Зимски Џемпер Со Долги Ракави New И Зима Нов Бел

DEN 3.33

Залиха
Достапно за нарачка

Женски Краток Џемпер Со В-врат Женски Лабав Есенски И Зимски Џемпер Со Долги ракави New И Зима Новокарактеристики : 1. Карактеристики : секојдневни врвови, лабава, секојдневна облека, модерен Стилски дизајн, секојдневни џемпери заumn и зима. 2.Материјал : Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен, мек и удобен. 3. Специјален дизајн, повеќе и шармантен за носење. 4. Повод : Секојдневен, Дневен, Роденден, Состаноци, Танцови Перформанси, Забава, Свадба, Работа, Домашен Одмор итн. Погоден заumn и зима. 5. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно перење во ладна вода или нежно перење во машина/не избелувајте/сушете на воздух. Нашата облека е наменета За Азијци, што значи помали Од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини, можете да ја најдете на нашата слика или опис. Сезона : Type и Зима Пол : женски, девојкакога : Секојдневен Материјал : Висококвалитетен Тип На шема на вештачко крзно : Цврста Јака : Постар Стил : Секојдневна, Модна Должина : Редовна Должина на Ракавот : Долг Ракав Како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Големина.Usukeubustshoundersleevelungthlarge101440110cm/43.31"54cm/21.26" 60cm/23.62 "45cm/17.72" Големина : LSize. : Ларгеус : 10УК : 14ЕУ : 40биста : 110см/43.31 "Рамо : 54см/21.26" Ракав : 60см/23.62 "Должина : 45см/17.72" Менрко Женски Џемпери Женски Краток Џемпер Со Врат Женски Лабав Swe И Зимски Џемпер Со Долги Ракави New И Зима Нов Бел Л.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 0.33

Големина : И Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 70см / 27.56" Должина : 98см / 38.58" Голем�

DEN 1.33

Оригинален, Оем Бригс И Стратон Замена Дел||бригс И Стратон замена заклучување, дел број 705713| ДЕТАЛИ ЗА П�

DEN 319.36

Викерман Василиј Баија Спирс Пакет 9 копја по пакување, продадени како Пакување 2, вкупно 18 копја...

DEN 206.40

Опис : * Сосема нов и квалитетен* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и функционален* Изра�

DEN 1.33

Опис : * Сосема нов И квалитетен* Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив и практичен* Едност�

DEN 1.00

2800 PSI Надградени AR Моќ Притисок Мијалник Вода Пумпа За Sears 580672200 580676631 ТРС Дел Број : 100275 ве молиме преглед�

DEN 2.33

Ова одлично ДВД ќе ве научи на некои од техниките на гитара што ги користат рок легендите Како Еди Ван Ха

DEN 479.84

Машки 3 Парчиња Секси Памук Удобни Боксерски Гаќички Со Тенок фит Еднобојни Спортски Гаќички Со Низок с�

DEN 1.67

Кожено издание Јазик : Француски Волумен : в 7 (1825) Кожа Врзување На 'рбетот и Аглите Со златен лист печате�

DEN 0.67

Опис Изработен од врвни материјали, овиепартиски пропсаудобно за носење, нема да ја изгребе кожата и чу�

DEN 238.08

Заштитете го екранот на уредот со заштитник На филмот Супершилдз Овој филмски заштитник е направен од Н