.

.

Одлична цена
Женски Костими За Капење Завој Цврст Дводелен Костим За Капење Бикини Облека За Пливање На Плажа

Женски Костими За Капење Завој Цврст Дводелен Костим За Капење Бикини Облека За Пливање На Плажа

DEN 2.00

Залиха
Достапно за нарачка

Женски Завој За Костими За Капење Цврст Дводелен Костим За Капење Бикини Облека За Пливање Ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1. Изработен од мека висококвалитетна ткаенина за брзо сушење, удобен е и издржлив. 2. Прилагодливи ремени за шпагети и поместен градник за склекови, обезбедуваат максимална поддршка. 3. Традиционалниот триаголен крој, помалата покриеност, ја покажува вашата силуета. Високо исечена нога, прави вашите нозе да изгледаат подолги. 4. Светла боја и печатење со боја на вратоврска прават атрактивен и зачудувачки изглед, ве прават заводливи меѓу толпата. 5. Рачно Миење и Закачување Суво. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Информации за производот : Пол : Жени Сезона : летен тип на Костим за Капење : Дводелен Материјал За Костим За пливање : Големина На Полиестер : тип НА Шема С-ХЛ : Цврст Стил : Секси Пригода : одмор На Плажа, облека за плажа, базен, забава во базен, СПА ЦЕНТАР, нуркање, нуркање, сурфање, хаваи, меден месец итн Пакет вклучуваат : 1сет костим за капење (содржи градите рампа) ЗАБЕЛЕШКА : 1. Големината може да биде 1-2см/1 инчен неточност поради мерење на рацете. 2. Вистинската боја може малку да варира од сликата поради светлосните ефекти и поставките за следење, ви благодариме за вашето разбирање!Size USUKEUBust Waist Hip S483476-86cm/29.92-33.86"60cm/23.62"96cm/37.80"M6103680-90cm/31.50-35.43"64cm/25.20"100cm/39.37"L8123884-94cm/33.07-37.01"68cm/26.77"104cm/40.94"XL10144088-98cm/34.65-38.58"72cm/28.35"108cm/42.52"Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 76-86cm/29.92-33.86"Waist : 60cm/23.62"Hip : 96cm/37.80"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 80-90cm/31.50-35.43"Waist : 64cm/25.20"Hip : 100cm/39.37"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 84-94cm/33.07-37.01"Waist : 68cm/26.77"Hip : 104cm/40.94"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 88-98cm/34.65-38.58"Waist : 72cm/28.35"Hip : 108cm/42.52" Костим За Капење Жени. Пливање Шорцеви. Купот Тој Костим За Капење. Танкини Костими За Капење За Жени. Танкините се совршени за пливање, забави во базен, плажи, одмори и други прилики. Погоден за жени, дами и бремени жени. Висококвалитетна ткаенина, долготрајно вклопување и убава форма.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 0.33

Автомобил ABS Сензор За Брзина На Тркала Заден Дел за Bmw 1 Серија Е81 Е82 Е87 3 Серија Е90 Е91 Поставеност На Вози

DEN 1310.08

Добрите времиња никогаш не изгледаа толку добри..со горната и заградена пета од 3" вештачка кожа...

DEN 495.20

Женски Памучни Коноп Исечени Панталони Со Еднобојни Комбинезони Секојдневни Комбинезони Карактеристи

DEN 3.33

Опис : соonomономски дизајн и соодветна висина, удобен е за употреба.Ова капаче за клучеви има светла боја

DEN 3.33

Натпревар : Спарете го овој основен врв со слаби фармерки, тексас шорцеви, здолништа, хеланки, панталони,

DEN 1006.40

Ве молиме контактирајте ја услугата за клиенти ако имате какви било прашања.96"големина : 80препорачана в�

DEN 1.67

Опис Оваа ставка е дрвена божиќ возови десктоп декорација Со прекрасен дизајн На Божиќна тема, многу уб�

DEN 1.33

Опис : * Сосема нов И квалитетен* Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив и практичен* Едност�

DEN 231.52

Точка : Потомство #331б Издавач : Слика Покрие Уметник : Карло Барбери Писател : Рори Мекконвил Уметник : Ка�

DEN 431.84

Жените Плетени Здолниште Во собата, Vвратот Издлабени Неправилни Полите Камизола Со Еластична Половина

DEN 2.00

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава ОУ ЈУ од Пазарот Џојбај.Боја : уцена : Содржина Н�

DEN 209.44

Големина : М Половината : 6290см / 24.4135.43" Должина : 84см / 33.07" Големина : Л Половината : 6694см / 25.9837.01" Должина : 85с

DEN 3.00

СЛИКИТЕ СЕ РЕПРЕЗЕНТАТИВНИ ЗА ПРЕДМЕТОТ, НО НЕ СЕ ОД ВИСТИНСКАТА СТАВКА Димензии на производот, завршни

DEN 919.68

Клупата Со 2 седишта Во Њупорт со својот смел, современ стајлинг стои паметно сам, или е совршено надопол

DEN 1308.48

3x ПакетПочетна Батерија COBRA CP310 БатеријаЗамена За Кобра Безжична Телефонска Батерија (1200m Ah, 3.6 V, NIMH) ве Мо

DEN 0.67

Заменете ги ' рѓосаните, истрошени оригинални брадавици за крварење со нашите силни, светли и опции од Н�

DEN 3.00

Силиконски калап ОД 3 СМ плумерија, пудинг од желе, калапи со случајна боја, овие флексибилни нелепливи с

DEN 271.68

Секси Обичен Едно Рамо Нула Долги Ракави Кафеави Жени Дводелни Тимови М (6) Ограничени Количини, Ексклуз�

DEN 1.00

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава со огнено светло од Пазарот На Џојбај.Големина : С

DEN 2399.84

Заграда за Задни Нозе за кучиња, Рефлектирачка Лента За Загради За Кучешки Колена Обезбедуваат Рамноте�

DEN 2.00

Опис на производот Вистински 37500Pnb003 Чудак Сензор Собранието, ова е официјален вистински делови замена д

DEN 3.33

Кожено издание Јазик : Англиски Волумен : в 1 Кожно Врзување На 'рбетот и Аглите со печатење На Златни лис�

DEN 0.33

Стари Меѓународни Мапи БаденБаденГерманијаБедекер 1914 ова е извонредна Репродукција со целосна Боја о

DEN 0.33

Големина : И Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 70см / 27.56" Должина : 98см / 38.58" Голем�

DEN 3.33

Може да биде се движи од 950 до 1050)Боја : имаме 18 различни бои за вашиот избор како што е прикажано има греш�

DEN 238.08

Заштитете го екранот на уредот со заштитник На филмот Супершилдз Овој филмски заштитник е направен од Н

DEN 2.33

Ова одлично ДВД ќе ве научи на некои од техниките на гитара што ги користат рок легендите Како Еди Ван Ха

DEN 207.52

Опис : Благодарение на симпатичниот дизајн на обликот на велигденскиот елемент, оваа рамка за очила мож�