.

.

Одлична цена
Женски Дуксер Со Екипаж Дами Со Качулка Божиќно Печатено Печатено Со Долги Ракави Еднобоен Долг Дуксер Моден Дуксер

Женски Дуксер Со Екипаж Дами Со Качулка Божиќно Печатено Печатено Со Долги Ракави Еднобоен Долг Дуксер Моден Дуксер

DEN 3.33

Залиха
Достапно за нарачка

Големина : S Биста : 94cm/37.01" Ракав : 57cm/22.44" Должина : 96cm/37.80" Големина : M Биста : 98cm/38.58" Ракав : 58cm/22.83" Должина : 97cm/38.19" Големина : L Биста : 102cm/40.16" Ракав : 59cm/23.23" Должина : 98см/38,58" големина : xl биста : 106см/41,73" ракав : 60см/23,62" Должина : 99см/38,98" големина : xxl Биста : 110см/43,31" ракав : 61см/24,02" Должина : 100см/39,37" дами со качулка божиќ печатени долг ракав печатени со Цврста боја долго Карактеристики На Дуксер : моден дизајн,,! Сезона : Есенски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Дебелина На Печатење : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Женска Блуза ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големини : Материјал : супер мек и нејасен материјал од руно, овој пуловер дефинитивно ќе ве стопли цел ден. Преголеми дуксери за жени во мека нејасна ткаенина, дише, пријатна, удобна. Дизајн : оваа лабава качулка за пуловер има 1/4 јака со патент и врвки за влечење, 2 топли странични џебови и прилагодлив еластичен струк што ја прави за да можете да го прилагодите вклопувањето. Мода : Лесен за спарување со чизми, слаби хеланки, фармерки за стилски изглед во пролет ,umn и зима. Карактеристика : Обични спортски дуксери. Погоден за различни прилики : Секојдневно, Секојдневно носење, активност на Отворено, Состаноци, Забави, Работа, Училиште, Патување, Одмор, Основни итн. Пријатно : Нејасен секојдневен лабав предимензиониран дуксер со качулка за жени. Загрејте се во fall и зима. Рачно перење или машинско перење ладно, не избелувајте, исушете ја линијата.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 3.33

Сезона : Пролет / Fall / Зима : Женска Декорација : Џебна Силуета : Лабав Стил : Дневен / Секојдневен Материјал

DEN 300.48

Покажете го светот, сте жестоки со оваа храбра графичка џемпер Овој врв на изјава е супер мек со опуштен�

DEN 1.67

Женска Секојдневна Јакна, Писмо Печатено Затворање Со Патент Со Долги Ракави Со Дуксер со Качулка со Џе�

DEN 441.44

Совршен за секоја случајна пригода, вклучувајќи канцеларија, училиште, забави, трчање, пешачење или јог�

DEN 1.00

Детали за големината : можете исто Така да ја изберете вистинската големина според вашата висина (см) и т

DEN 1.00

Добредојдовте ВО ZQGJB, се надевам дека имате добар шопинг! Бренд : ZQGJB ZQGJB е професионален моден бренд кој с

DEN 0.33

?Добредојдовте Во Rgogak ● 24Часовна Услуга ● Продавница (◕ ᴗ ◕)? ?Информации За Производот :...

DEN 303.84

Блузи Пуловер Жени Обични Копчиња Есенски Цврсти Зимски Врвки За Влечење Женски Блуза Активно Носење Ж�

DEN 319.84

Официјално Лиценцирана Стока;Облека Со Одличен Квалитет;Со Вашите Омилени ликови На Дизни! Одлично за в

DEN 1.33

Женски Тркалезни Врвови На Вратот Памучни Женски Кошули Секојдневна Модна Кошула Врвови На Женски Обич

DEN 3.33

ЈОТАМИ Гроздобер Ноќта на Вештерките Дуксери Јотами дуксери на екипажот графички дуксери дуксери за но

DEN 272.96

Женска Мода Лабава Секојдневна Качулка Со Долги Ракави Геометриски Дуксери за Дуксери со Дуксери со Дн�

DEN 463.84

Нашата продавница ви обезбедува најразлични стилови на облека, нашата цел за услуги е да ги направиме к�

DEN 1.33

Mixmatchysize Информации (Инчи) : S (Мали) : Градите : 45.5 / Рамо : 26.25 / Ракав : 19 / Должина : 23.25 M (Среден) : Градите : 47 /

DEN 281.28

Стандардна Испорака : 7148 Работни Дена. [ЛЕСНА НЕГА] врвовите со долги ракави лесно се мијат и се грижат бе

DEN 143.84

Овој врв може да изгледа одлично со панталони, фармерки, хеланки, шорцеви и сандали ткаенината е супер м�

DEN 332.32

Женска Еднобојна V Врат Џеб Со Долги Ракави Дуксер Женски Врвки За Влечење Материјал : Полиестер Боја : к�

DEN 639.84

Детали За производот Материјал : памучна кадифена композитна ткаенина,Мека И Удобна Стил : Секојдневен �

DEN 2.00

Женски Модни Дневни Разноврсни Секојдневни Дуксери Со Долги Ракави Печатени Врвни Дуксери Женска Мода

DEN 1.33

Форестијаши Дуксери За Жени Погодни За Дуксер Трендовски Графички Принт Пуловер Со Врвки Со Качулка Об�

DEN 356.80

Оваа маичка со лабава фитла има цврст дизајн во боја, што го прави совршен избор за разни прилики...

DEN 271.84

❀Поради фотографијата и светлината на различни монитори, ве молиме дозволете некои разлики во бојата.59

DEN 269.92

Пакетот вклучува : 1 Компјутер Женска Блуза +1 ПАРЧЕ Пантромпер Фустан Есенски Деловни Секојдневни Облек

DEN 137.92

Должина на ракавот : Долг Ракав целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разли�

DEN 2.00

Женски Качулки Со Патент Модни Дуксери Удобни Дуксери Со Плус Големина Слатки Јакни За Тинејџерки Обич�

DEN 1.67

Големина Табела : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Рамо : 45см / 17.72 "Ракав : 57см / 2

DEN 544.00

Женски Моден Дуксер Со Патент Женски Исечени Дуксери Половина Патент Пуловер Руно Четвртина Патент Дук

DEN 3.00

jacket womenyellow jackets lace kimonos for women womens jumper long sleeve tops for women preppy sweatshirt white cover up coat tank top body suits women crewneck sweatshirt women brown hoo

DEN 331.04

● овие разноврсни секојдневни дуксери за жени долг ракав е совршен додаток на вашата гардероба, обезбе�

DEN 2.33

20" Биста : 112cm / 44.Дознајте повеќе ЗА Облеката ХАПИМО со посета На Нашата Страница На Брендот големина : XL С