.

.

Одлична цена
Тикв Женски Долги Ракави Обична Облека Јакни Есенски И Зимски Ревер Волнена Ткаенина Палто Long Јакна Долг Мантил Надворешна Облека Со Еднобојна Облека Трендовски Б

Тикв Женски Долги Ракави Обична Облека Јакни Есенски И Зимски Ревер Волнена Ткаенина Палто Long Јакна Долг Мантил Надворешна

DEN 2.00

Залиха
Достапно за нарачка

< Добредојдовте На Тикв Онлајн Мода 1.За Тикв : Онлајн Модната Продавница Тикв е основана на 2019 година. тоа секојдневно нови пристигнувања модерна шик трендовски облека + мода. Тикв Облека ние се фокусираме на модната женска облека. Нашата цел е да бидеме најголемата онлајн компанија за гардероба ширум светот. нашиот бренд кој се фокусира на жени, погоден за женски блузи,маици, јакна, палто ,renнајдобриот Пријател, Ги Прави Сите Среќни Опуштени и Самоуверени. 2. ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : Функција : Utkv Женски Долги Ракави Обични Јакни За Надворешна Облека Aut И Зима Ревер Волнена Ткаенина Палто Longов Јакна Долга Шинел Долна Облека Облечена Во Еднобојна Облека Трендовски Блејзер Пуловер Сив Полиестер. Мека пријатна и пријателска за кожата ткаенина. Добри подароци за пријатели, наставници, семејство, Соученици големина На Облека : Ве Молиме Погледнете ја Табелата Со Големини ШТО ВИ ЈА ПРЕДЛАГАМЕ КУПЕТЕ 1~2 ГОЛЕМИНА НАГОРЕ. Дизајнот е толку симпатичен! Одлично за носење со хеланки, шорцеви, фармерки и здолништа. Повод : Секојдневен, Секојдневен живот, дневна облека, Училиште, Забава, Состанок. За Лето, Пролет, Fall Зима, Ноќта На Вештерките, Божиќ 2842,Денот На Благодарноста Денот На Наставниците Курбан Бајрам Нова Година Денот На Свети Патрик Велигден Денот На Роденденот На Вашингтон < Големина Детали : Големина : С Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01" Ракав : 57см/22.44" Должина : 88см/34.65" . Големина : М Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38.58 "Ракав : 58см/22.83 " Должина : 89см/35.04". Големина : Л Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 102см/40.16 "Ракав : 59см/23.23 " Должина : 90см/35.43". Големина : XL Големина : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 106cm/41.73 "Ракав : 60cm/23.62 " Должина : 91cm/35.83". Големина : XXL Големина : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 110cm/43.31 "Ракав : 61cm/24.02" Должина : 92cm/36.22 ""Материјал : " Оваа Облека е Изработена од Материјал Погоден за Кожата : Полиестер. Дише, Меко и Лесно,Ви Овозможува Пријатно Искуство со Носење. "Deign : " Женската Долга Ракав Лежерна Облека Јакни Aut И Зима Ревер Волнена Ткаенина Палто Longов Јакна Долга Шинел Долна Облека Фустан Во Еднобојна Боја Трендовски Блејзер Пуловер Сивата Е Секојдневна Шик И Никогаш Не Е Застарена. Повод : "Оваа Облека Подароци За Женски Е Погоден За Секојдневен Дневен / Патување/ Дома / Работа/ Канцеларија/ Бизнис / Улица/ Тренингот /Отворено/Датира, Повик/Партија/Плажа .Одговараат Заumn и Пролет. Натпревар : "Обичните Јакни Со Долги Ракави Се Совршени Со Фармерки, Шорцеви, Хеланки, Панталони или Здолниште за Концизен Изглед. Задолжителни Врвови во Вашата Гардероба. ПОЛИТИКА ЗА ГАРАНЦИЈА ПО ПРОДАЖБАТА : "Подобни За Враќање, Враќање Или Замена.Обезбедување 100% искуство за задоволство на клиентите, какви било прашања, слободно испратете ни порака преку "продавачи за контакти" и ние ќе одговориме во рок од 832 часа.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.33

Женски Еднобоен Раб Дуксер Висок Врат Долг Ракав Ресел Пончо Преголем Пуловер Спецификација...

DEN 1.67

Живеат во дуксери во последно време? Тогаш, временската худи на Време и Тру е за вас Одликувајќи се со те�

DEN 639.84

Везете Дуксери Жени Жени Секојдневен Врат На Екипажот Со Долги Ракави Смешен Печатен Скелет Без Качулк�

DEN 271.84

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 303.84

Блузи Пуловер Жени Обични Копчиња Есенски Цврсти Зимски Врвки За Влечење Женски Блуза Активно Носење Ж�

DEN 0.33

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женска Боја : Црвена, Светло �

DEN 2.00

Женски Качулки Со Патент Модни Дуксери Удобни Дуксери Со Плус Големина Слатки Јакни За Тинејџерки Обич�

DEN 331.04

● овие разноврсни секојдневни дуксери за жени долг ракав е совршен додаток на вашата гардероба, обезбе�

DEN 271.20

Дуксери За Тинејџерки Качулка За Печатење Долг Ракав Пуловер за Паѓање 50% попуст! Сини Дуксери Со Качул�

DEN 0.33

?Добредојдовте Во Rgogak ● 24Часовна Услуга ● Продавница (◕ ᴗ ◕)? ?Информации За Производот :...

DEN 319.84

Оставете ја вашата душа да дивее со овие инспиративни мирни дизајни на Воини! Купувајте мирна Облека За

DEN 281.28

Стандардна Испорака : 7148 Работни Дена. [ЛЕСНА НЕГА] врвовите со долги ракави лесно се мијат и се грижат бе

DEN 1.33

Форестијаши Дуксери За Жени Погодни За Дуксер Трендовски Графички Принт Пуловер Со Врвки Со Качулка Об�

DEN 137.92

Должина на ракавот : Долг Ракав целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разли�

DEN 1.00

Ве молиме прочитајте ја табелата со големини обезбедена од продавачот пред да купите, нашите големини н

DEN 1.00

Детали за големината : можете исто Така да ја изберете вистинската големина според вашата висина (см) и т

DEN 2.00

Женски Модни Дневни Разноврсни Секојдневни Дуксери Со Долги Ракави Печатени Врвни Дуксери Женска Мода

DEN 271.84

❀Поради фотографијата и светлината на различни монитори, ве молиме дозволете некои разлики во бојата.59