.

.

Одлична цена
Ден Туниките На Свети Патрик Паѓаат Кошули Со Копчиња Со Долги Ракави Облечени Секојдневни Плисирани Блузи На Хенли

Ден Туниките На Свети Патрик Паѓаат Кошули Со Копчиња Со Долги Ракави Облечени Секојдневни Плисирани Блузи На Хенли

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

?Добредојдовте Во Rgogak ● 24-Часовна Услуга ● Продавница (◕ ᴗ ◕)?. ?Информации За Производот : . ➩Материјал : висококвалитетен материјал, растеглив, мек и дише. Удобно допирање, удобно носење. ➩Стандардна Испорака : Време На Испорака 7-14 Дена. ➩Одлична Услуга : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на последната слика!!!Доколку не сте задоволни со овој производ или имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не. Ние ќе се потрудиме да го решиме проблемот за вас. Ви посакувам среќен шопинг, ви благодарам за поддршката и разбирањето!. Што добивате : 1пц Жени Врвот. . €+блузи за туника за носење со хеланки врвови од туника женски врвови од туника врвови од туника за жени лабави женски туники плус големина врвови од туника за жени врвови од туника со долги ракави за жени кошули со долги ракави обични ручани блузи блузи обични облечени врвови од туника плисирани блузи со пуловер со пуловер со плисирани пуловер блузи со лабаво вклопување кошули со врат врвови со долг ракав блуза есенски маици сокриј стомачна туника 2022 блуза со долги ракави симпатична течна маичка хенли секојдневни фустани блузи за хеланки€_®. ?Табела со големини : ● Големината работи мала, ве молиме изберете 1-2 големина нагоре!Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120см/47.24 "Ракав : 64см/25.20" Должина : 78см/30.71 " Направени во САД и Увезени. 7-15 Дена Испорака. ●Забелешка : ние користиме Азиски големини, ве молиме погледнете ги сликите на нашата табела со големини пред да нарачате. Ако сакате да ви биде поудобно, ќе ви предложиме да изберете големина поголема од вообичаеното. Ве молиме проверете ја вашата големина пред да нарачате за да бидете сигурни дека предметот одговара. затворање. ●Материјал погоден за кожата е Изработен од висококвалитетна полиестерска ткаенина, лесен и дише, мек и удобен за носење, добра апсорпција на пот и извонредна изработка. ●Уникатен дизајн● есенскиот врв има лабав стил на пуловер, стилски Божиќен печатен и кружен дизајн на вратот, едноставен, но разноврсен, што ве прави попривлечни. ●Повеќе совпаѓање може да се комбинираат со фармерки, панталони и шорцеви, исто така можете да ја носите оваа дуксерка со долги ракави во палто. Различни комбинации, носат како што сакате. ①Соодветни прилики,секојдневно носење, работа, училиште, забава, состаноци, роденден за шопинг, улица, одмор итн.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 271.84

Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење Пол : Жени Јака : вратот на хаубата Обрасци : Печатени Пакет�

DEN 137.92

Должина на ракавот : Долг Ракав целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разли�

DEN 239.84

ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Лини

DEN 1.33

47 "ракав : 66cm / 25.09" рамо : 52cm / 20 ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодарим�

DEN 1.00

Женски Моден Печатен Џеб Блуза Со Долги Ракави Обични Врвови Дуксери Со Копчиња Со Џемперикарактеристи

DEN 1.00

Ве молиме прочитајте ја табелата со големини обезбедена од продавачот пред да купите, нашите големини н

DEN 2.67

Обичен Женски Моден Принт Со Долги Ракави Дуксер Без Качулка Пуловер Со Долг Ракав Дуксер Широки Дуксер

DEN 1.00

Женски Обичен Моден Гроздобер Печатење Пуловер Со Копчиња Со Долги Ракави Дуксери карактеристики : 1.Ма�

DEN 463.84

Нашата продавница ви обезбедува најразлични стилови на облека, нашата цел за услуги е да ги направиме к�

DEN 2.33

Женски Еднобоен Раб Дуксер Висок Врат Долг Ракав Ресел Пончо Преголем Пуловер Спецификација Тип На Ста

DEN 206.72

Женски Обичен Дуксер Со Патент, Јакна Со Цврста Боја со Долги Ракави со Џебови Карактеристики : Исто так�

DEN 272.96

Женски Патент Капут Со Качулка Пуловер Дуксери Со Половина Патент Дуксери Врвови Со Долги Ракави Црни,XL

DEN 272.96

Женска Мода Лабава Секојдневна Качулка Со Долги Ракави Геометриски Дуксери за Дуксери со Дуксери со Дн�

DEN 300.48

Покажете го светот, сте жестоки со оваа храбра графичка џемпер Овој врв на изјава е супер мек со опуштен�

DEN 1.00

Добредојдовте ВО ZQGJB, се надевам дека имате добар шопинг! Бренд : ZQGJB ZQGJB е професионален моден бренд кој с

DEN 143.84

Овој врв може да изгледа одлично со панталони, фармерки, хеланки, шорцеви и сандали ткаенината е супер м�

DEN 2175.84

загреан капут за жени загреан елек женски зимски елек долг пуфер елек загреани термални за мажи елек ја�

DEN 271.84

❀Поради фотографијата и светлината на различни монитори, ве молиме дозволете некои разлики во бојата.59

DEN 269.92

Пакетот вклучува : 1 Компјутер Женска Блуза +1 ПАРЧЕ Пантромпер Фустан Есенски Деловни Секојдневни Облек

DEN 281.28

Стандардна Испорака : 7148 Работни Дена. [ЛЕСНА НЕГА] врвовите со долги ракави лесно се мијат и се грижат бе

DEN 1.33

✪✪✪ дозвола! Женска трендовски облека 2022 Карактеристики ✪✪✪red квалитетна ткаенина, мека, истегнувањ

DEN 0.67

69" должина : 63см / 24.Удобен Материјал памук,полиестер и спандекс,материјалот е густ и удобен, ве загрева в�