.

.

Одлична цена
Скапоцен Камен Крал 10. Кт Зелен Малахит Бел Дијамант 18к Роза Позлатен Сребрен Прстен

Скапоцен Камен Крал 10. Кт Зелен Малахит Бел Дијамант 18к Роза Позлатен Сребрен Прстен

DEN 7503.84

Залиха
Достапно за нарачка

Нашиот Бренд : . Четири Генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квалитет На Фин Накит. Секој Камен Камен Кралот парче е уметничко дело. Обезбедуваме уникатно оптимално искуство за купување за нашите клиенти. Сите наши парчиња поминуваат низ интензивен и ригорозен процес на контрола на квалитетот во нашата домашна канцеларија во Њујорк за да се осигураме дека нашиот накит е до стандард и изграден да трае. Што Нудиме : . Гем Стоун Кинг има широк спектар на фини парчиња накит Од Приврзоци, Веренички Прстени, Обетки и Нараквици, сите се достапни во огромна разновидност На Камења, Камени Бои, Благородни Метали Од 10к, 14к, 18к Злато и 925 Сребро. Гем Стоун Кинг Е Водечки Онлајн Накит Трговците на Мало. Грижа За Накит : . Бидете сигурни да се грижите за вашиот накит. Избегнувајте носење накит во вода. чувајте го подалеку од парфеми и лосиони бидејќи тоа може да предизвика абење. Секогаш чистете го накитот во топла вода со сапун. Пакување : . Скапоцен Камен кралот предмети сите доаѓаат во брендирана амбалажа која е внимателно избрана за купениот предмет. Сите наши предмети доаѓаат во соодветно пакување, осигурувајќи дека се подготвени за подароци по пристигнувањето. Нашето пакување се движи од прекрасни картонски кутии со влошки од пена за безбедност, до елегантни кутии за завршна обработка од цреша со кадифени влошки.Мгз-0805-ОКТОМВРИ-МА-ГР-ДИ-В-РПСС-С6производствени Информации. Вкупна Каратна Тежина : 10.03. Метален Тип : Цврсто 925 Розово Позлатено Сребро. Тип На Ставка : Веренички Прстени. Мерења : Централен Камен : 14Х10 мм, Мали Камења : 1,5 мм. Големина На Прстенот : 6. Тип На Поставување : 4 Пронг. Главни Камени Информации. Каратна Тежина : 10.00 Кт. Тип На Дијамант : Малахит. Боја : Зелена. Јасност : Чистење На Очите. Метод На Лекување : Не Се Третира. Форма : Смарагд Сече. Мерења : 14Х10 мм. Број На Камен : 1. Дополнителни Камени Информации. Каратна Тежина : 0,02 Кт. Дијамант Тип : Дијамант. Боја : Бела. Јасност : I1 I2. Метод На Лекување : Не Се Третира. Облик : Круг. Мерења : 1, 5Х1, 5 мм. Број На Камен : 2. Оваа ставка е гордо направена по нарачка во САД. 100% Гарантирано Задоволство.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 4319.84

Изразете ја вашата љубов со овој прекрасен Накит, прекрасен Прстен кој заслужува место во секоја пригод

DEN 3.00

10к Бело Злато 5мм Милгрин Половина Тркалезна Свадбена Лента Големина 4.5 Големина : 4.50 Должина : 0 Мм Матер�

DEN 1759.84

Нашиот Бренд : Четири Генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квалит�

DEN 287.84

Прославете го месецот на раѓање и вашата љубов кон Дизни со овие обетки со кристални обетки од Мини Маус

DEN 1.00

14к в / Родиум ЦЗ & Смарагд Сече Син ЦЗ Менс Прстен Материјал : Примарна Чистота : 14К|Финиш : Полиран|Камен

DEN 3.33

Дајте му на прстот едноставен, но елегантен допир со оваа впечатлива свадбена лента Направен од 14 карат�

DEN 10525.60

Истражете го синиот сјај со овој прстен од бело злато од 14 карати Одликувајќи се со сет од 8х6мм овален си

DEN 8944.00

Додадете класична елеганција и романса во секојдневниот изглед со Овој исклучителен Веренички Прстен �

DEN 1.00

Нашата Полиса За Ласерско Гравирање наплаќа : Бесплатно Ласерско Гравирање Максимум 25 карактери, вклуч�

DEN 1.67

Софистицирана, едноставна и неспоредлива, вистинската слика за вашата убов Оваа бела керамичка свадбен

DEN 2.33

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе ви се допадне

DEN 9424.00

Оригинален 0.6 кт Круг Намалување Дијамант Пронг Фенси Унисекс Свадба Бенд Појас Прстен Годишнината Сол�

DEN 9599.84

Оди Зелено! со многу блинг! Овој прилагоден приврзок е дизајниран да се истакнува во толпата...

DEN 12799.84

14к Бело Злато 7мм Лесен Полукружен Свадбен Бенд Големина 9.5 Големина : 9.50 Должина : 0 Мм Материјал : Примар�

DEN 7782.24

Материјал : Примарна Чистота : 14клатирање : Родиуматеријал : Примарен : Тип На Монтирање На Злато : Ширина

DEN 9904.00

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе Ви се допадне

DEN 10239.84

Изгледајте прекрасно и елегантно со овој прекрасен смарагден прстен од бело злато од 14 карати Сјајниот

DEN 11692.64

14к Бело Злато 8мм Стандардна Тежина Рамна Удобност Одговара На Свадбената Лента Големина 7сајз : 7.00 Долж�

DEN 0.67

Дајте му на прстот едноставен, но елегантен допир со оваа впечатлива свадбена лента...

DEN 0.67

**ОВА Е НАРАЧАНА СТАВКА ЌЕ БИДАТ ПОТРЕБНИ 25 РАБОТНИ ДЕНА ЗА ДА СЕ ЗАВРШИ ЕДНА НАРАЧКА Стил# TN084 PSN1 BD0...

DEN 1.67

Додадете класичен допир на вашиот изглед со оваа прекрасна нараквица со закосен синџир со ширина од 10,6 �