.

.

Одлична цена
14к Жолто Злато Шарм Приврзок Тематските Полиран Кладаг Крст

14к Жолто Злато Шарм Приврзок Тематските Полиран Кладаг Крст

DEN 3.33

Залиха
Достапно за нарачка

14к Полиран Кладаг Крст Приврзок, Накит, Приврзоци И Привлечност, Тематски Шарм, Религиозни, Крстови, Крстови Кладаг, Материјал : Примарна - Чистота : 14к|Должина На Предметот : 32 мм|Карактеристика : Цврст|Производствен Процес : Леано|Материјал : Примарно : Злато|Ширина на Предметот : 16 Мм|Тип На Производ : Накит|Тип На Накит : Приврзоци И Шарм|Продаден По Единица : Секој|тип на приврзок/Шарм : Тематски|Материјал : Примарна Боја : Жолт Висококвалитетен Накит И Услуга. 30-Дневна Гаранција За Враќање На Парите. Ставка Во Кутија За Подароци. Бесплатен превозот во НАС. 14к Жолто Злато.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.33

Додадете малку одблесок и стил на вашиот изглед со оваа лента за редење, 1,2 мм Овој Прстен Со Изрази што С

DEN 7782.24

Материјал : Примарна Чистота : 14клатирање : Родиуматеријал : Примарен : Тип На Монтирање На Злато : Ширина

DEN 2.33

Пасијанс 8х6мм овално сечење достапен 1,50 каратно син сафир и моисанит дијамантски веренички прстен во 10�

DEN 1.67

Додадете класичен допир на вашиот изглед со оваа прекрасна нараквица со закосен синџир со ширина од 10,6 �

DEN 9424.00

Оригинален 0.6 кт Круг Намалување Дијамант Пронг Фенси Унисекс Свадба Бенд Појас Прстен Годишнината Сол�

DEN 11692.64

14к Бело Злато 8мм Стандардна Тежина Рамна Удобност Одговара На Свадбената Лента Големина 7сајз : 7.00 Долж�

DEN 2.67

Вечен како и вашата наклонетост кон него / неа, овој свадбен бенд е совршен избор за идниот сопруг / сопру

DEN 3.33

Дајте му на прстот едноставен, но елегантен допир со оваа впечатлива свадбена лента Направен од 14 карат�

DEN 8799.84

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, Ќе ви се допадне

DEN 1.00

14к в / Родиум ЦЗ & Смарагд Сече Син ЦЗ Менс Прстен Материјал : Примарна Чистота : 14К|Финиш : Полиран|Камен

DEN 4319.84

Изразете ја вашата љубов со овој прекрасен Накит, прекрасен Прстен кој заслужува место во секоја пригод

DEN 0.67

Дајте му на прстот едноставен, но елегантен допир со оваа впечатлива свадбена лента Направен од 14 карат�

DEN 1.00

Нашата Полиса За Ласерско Гравирање наплаќа : Бесплатно Ласерско Гравирање Максимум 25 карактери, вклуч�

DEN 2239.84

Вистински Вистински Накит Од 14к Златен Шарм 14к Жолто Злато Почетен Г Шарм 0,99 грама (приближен плус или м�

DEN 14399.84

Нашиот Бренд : Четири Генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квалит�

DEN 4512.00

КОМПАНИЈА И УСЛУГА СО СЕДИШТЕ ВО САД : Нашиот накит поминува обемни контролни пунктови за квалитет пред

DEN 7503.84

Нашиот Бренд : Четири Генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квалит�

DEN 287.84

Прославете го месецот на раѓање и вашата љубов кон Дизни со овие обетки со кристални обетки од Мини Маус

DEN 8624.00

14к Октагон Зрачен 3Камен Веренички Прстен Д Е Ф Чист Лесен Моисанит Материјал : Примарна Чистота : 14К|Фин

DEN 2.67

Аква сина халцедонија во едноставна капка во облик на круша Одлично секојдневно лесни обетки...

DEN 14003.20

Овој прекрасен дијамантски Прстен има 0,45 кт сини дијаманти во поставување канали Сите дијаманти се пен�

DEN 1.67

Носете го овој прекрасен прстен за да го прикажете вашиот септемвриски роден камен или да направите сти