.

.

Одлична цена
Gyma Детска суета принцеза принцеза шминка за облекување стол за столче сет W три-преклопување огледало розово

Gyma Детска суета принцеза принцеза шминка за облекување стол за столче сет W три-преклопување огледало розово

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

Дали барате симпатичен и практичен подарок за вашето дете? Ако е така, ве молиме, не пропуштајте ја нашата табела за суета и сет на столици! Нашиот сет на суета доаѓа со огледало со три преклопување и столче за појавување за да се подготви погодно и забавно за децата. Уште повеќе, горниот дел од оваа маса за облекување е одвојлив, што го прави и совршено место за децата да учат или само да се релаксираат. Направено од избрана МДФ со исклучително изработка, овој сет на суета е супер издржлив и стабилен. Заоблените агли и површината без закопчување обезбедуваат голема безбедност. Покрај тоа, со розова и бела завршница украсена со starвездени обрасци, овој сет на суета со големина на деца ќе биде привлечен додаток на спалната соба на вашето дете или област за игра. Анти-топување уред за да ја поправите табелата на wallидот за поголема стабилност. 2-во-1 одвојлив дизајн со маса за облекување и пишување дескулар : розова. Материјал : МДФ. Големина на табелата : 27,5 '' x 13.5 '' x 41 '' (L x w x h). Големина на столицата : 10,5 '' x 10.5 '' x 12.5 '' (l x w x h). Капацитет на тежина на табела : 44 фунти. Капацитет на тежина на столче : 88 фунти. Нето тежина : 22,5 фунти. Пакетот вклучува : . 1 x Детска суета маса. 1 x столче. 1 x Упатство Симпатична суета сет : Одликувајќи се прекрасни отпечатоци од starвезди на површината, овој розов и бел сет на трпезарии ќе биде совршен роденден или Божиќен подарок за вашето дете. Покрај тоа, со столицата што одговара, вашето дете може да седи удобно да прави коса или шминка пред огледалото . Три-пати огледало и практична фиока : бирото за шминка доаѓа со огледало за три преклопување, кое нуди голем и јасен поглед За вашето дете да ја провери шминка и фризура во сите правци. Покрај тоа, големата фиока може да ја чува детската козметика, накит, чешли, итн. По шминка за да ја задржи работната површина уредна и чиста . совршен роденден или Божиќен подарок за вашето сакано дете.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.33

Овој оригинален висококвалитетен уметнички принт Од Преса За Фенери може да се пофали со остри детали и

DEN 288.00

Однесете го вашиот стил на следното ниво и славете класичен цртан филм Betty Boop! Деталите за миење на пигм�

DEN 2.00

Испорака на енергија кога ви треба, Моќниот Макс МЛ712 12 Волти 7.2 ах користи најсовремена, тешка мрежа од л

DEN 3.33

Гумата за перформанси во сите сезони, 4x од Secpecor е дизајниран за употреба на патнички автомобили, како шт�

DEN 479.84

Материјал : Месинг Со Разнобоен Скапоцен Камен Рачна Работа Димензија : 13 Инчи Висина Х 7 Инчи широк Х 7 Ин

DEN 2.33

Одржливата кошула со долга ракава на Чапс, Одржливата лесна кошула е лесна грижа и лесно носење Дизајни�

DEN 1.67

П2 : Дали ќе се намали или избледи?А2 : имавме направено некој тест и тој нема да се намали или избледи по м�

DEN 1.00

Сезона : umn, Зима Тип на ракави : Табела Со Долги Ракави : Големина : 80 Препорачана Возраст : 1224 Месеци Биста

DEN 2.00

Гледам Бејзбол Со Мојата Баба Дете Фустан Прави одличен роденденски подарок за вашиот мал љубител на бе

DEN 1720.80

Материјал на капакот на Јорганот : капакот на Јорганот е изработен од висококвалитетна полиестерска тк�

DEN 93.28

Ова е Претходна книга Сите наши книги се Во Добра или подобра состојба.Формат : Maperbackauthor : Даниел Magariel ISBN10

DEN 207.84

Атлетик работи кратко печатено од женска мала тежина е симпатична, удобна и разноврсна...

DEN 3.00

Начин да се прослави Ноќта на вештерките 16x9in Декоративна лумбална бела перница, бу : празнична лумбална

DEN 1.00

Добредојдовте Во Мојата Продавницаопис На Производот1.Нови Модни висококвалитетни телефонски куќи2.Лу�