.

.

Одлична цена
Женски Обичен Цврст Долг Ракав Сплит Плетен Пуловер На Вратот Врвна Блуза Модни Врвови Во Неформални ситуации

Женски Обичен Цврст Долг Ракав Сплит Плетен Пуловер На Вратот Врвна Блуза Модни Врвови Во Неформални ситуации

DEN 1.67

Залиха
Достапно за нарачка

Оваа продавница има добра корпоративна репутација, во духот на првата цел на клиентите, за да им обезбеди на клиентите производи со најдобар квалитет и задоволителна услуга.опис завршува . Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни реклами . Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцелариски реклами . Многу погоден за секојдневно слободно време, ќе ви се допадне!❥ Материјал : лесен, удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода / сув производ информации : Пол : Женска Пригода : Секојдневен,Материјал : Полиестерстил : секојдневен, сексилен должина : Редовно Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете што ќе добиете : 1 парчиња Женски Краток Sleeve Size USUKEUBust Sleeve Lengths463490cm/35.43"62cm/24.41"62cm/24.41"M683694cm/37.01"63cm/24.80"63cm/24.80"L81038100cm/39.37"64cm/25.20"64cm/25.20"XL101240106cm/41.73"65cm/25.59"65cm/25.59"XXL121442112cm/44.09"66cm/25.98"66cm/25.98" Size : SUS : 4 UK : 6 EU : 34 Bust : 90cm/35.43"Sleeve : 62cm/24.41"Length : 62cm/24.41"Size : MUS : 6 UK : 8 EU : 36 Bust : 94cm/37.01"Sleeve : 63cm/24.80"Length : 63cm/24.80"Size : LUS : 8 UK : 10 EU : 38 Bust : 100cm/39.37"Sleeve : 64cm/25.20"Length : 64cm/25.20"Size : XLUS : 10 UK : 12 EU : 40 Bust : 106cm/41.73"Sleeve : 65cm/25.59"Length : 65cm/25.59"Size : XXLUS : 12 UK : 14 EU : 42 Bust : 112cm/44.09"Sleeve : 66cm/25.98"Length : 66cm/25.98" Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 34 БИСТА : 90см/35.43" Ракав : 62см/24.41" Должина : 62см/24.41"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 БИСТА : 94см/37.01" Ракав : 63см/24.80" Должина : 63см/24.80"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 еу : 38 БИСТА : 100СМ/39.37" ракав : 64см/25.20" должина : 64см/25.20"големина : xl сад : 10 велика британија : 12 Еу : 40 Биста : 106см/41.73" ракав : 65см/25.59" должина : 65см/25.59"големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 42 биста : 112см/44.09" ракав : 66см/25.98" должина : 66см/25.98" материјал : Материјалот е добро изработен, што е многу удобно за носење.Фустанот е многу еластичен за совршено Да ја Прегрне вашата фигура, Со Иста Постава Во Боја, Осигурува Дека Нема Да Се Провери; Погоден за сите типови на тело. ЛЕСНО СЕ СОВПАЃА : мини фустанот бодикон лесно се стилизира со Јакни, Тексас Облека, Кожна Облека, Палто, Кардиган, Високи Потпетици, Сандали, Патики, Станови,Дури И Флип Флоп, Мали Додатоци.Носете го на различни начини и носете Го Во Секоја Сезона Пролет Лето Fall Зима. ПОВОД : фустанот е совршен за секојдневниот живот, забава, работа, излегување, излегување, дом, спорт, канцеларија, училиште, семеен собир, плажа, одмор. ПРЕПОРАЧАНО ПЕРЕЊЕ : со ладна вода, не избелувајте, раката или линијата исушете ја. СОВЕТИ : не правете избор ако не ви се допаѓа, откако ќе ја донесете одлуката, ве молиме држете се.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 0.67

Женска Мода Секојдневен Пролет И Лето V Вратот Шарени Краток Ракав Лабава Кошула Top Describe1 Специјален Диз

DEN 319.84

♔Пол : Женски, Девојки,Жени ♔Квалитет прво, услуга прво, посветена на обезбедување пријатна услуга и ис�

DEN 3.00

Добредојдовте во посета На Спрингтц, Гардероба На Секоја Жена Овие Женски Врвови Од Spring TTC се направени �

DEN 335.84

Секојдневната, секојдневна, софистицирана и празнична облека има се Ywdj Е Во Пораст zwdj се уште се развива

DEN 255.84

————————— Добредојдовте Во Продавницата за облека на брендот"Hot6sl" можете да најдете какви било жен

DEN 361.44

Копче за цвеќиња за печатење надолу кошули за жени против блуза со вратот лето лабава лесна деловна акт�

DEN 431.84

клиренс под Продавница за Облека од 5 долари, Кликнете На Here Usmixi Женски Летни Врвови Со 3 / 4 Ракави Маици З

DEN 287.84

94" Должина : 73см / 28 Стил : Секојдневен, Елегантен и Симпатичен Стил, Овој Моден Врв За Печатење Леопард Мо�

DEN 303.84

Големина : С Биста : 100см / 39,37" Рамо До Ракав : 69см / 27,17" Предна Должина : 70см / 27,56" Должина На Грбот : 78см / 30,71"

DEN 287.84

Bazyrey Долги Туника Блузи Блузи За Жени Долги Ракави Трендовски Ноќта На Вештерките Печатење Лабави Блузи

DEN 287.84

КОПЧЕТО Е посветено на обезбедување квалитетни производи Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои,

DEN 191.84

Jyeity 3 / 4 Ракав Круг Вратот Печати Повик Денот На Независноста Црни Врвови За Жените Големина S (Сад : 4)...

DEN 239.84

Женски Летен Круг Вратот Краток Ракав Цвет Печатени Маица Пуловер Врвот Оваа ткаенина за кошула со крат

DEN 0.33

Карактеристика : оваа симпатична Дама Маици е симпатична и убава печатење Задолжително за вашето следн�

DEN 2.33

Модни Жени Обични Џебови Обичен Цврст Капут Со Долг Ракавкарактеристики На Кардиган : 1.Карактеристики :

DEN 1.67

блузи за жени облечени секојдневни голф кошули женски модни дуксери и дуксери блузи за резервоари за ту

DEN 239.84

Женски Секојдневен Моден Печатење На Ноќта На Вештерките Врвна Блуза Со Средна Должина Со Долги Ракави

DEN 191.84

Елекот ќе ве стопли и модерен дури и во студените денови Големина(см)ttt tt s t Bust : t96 Ttops Должина : t40.5 Мt Bust : t10