.

.

Одлична цена
сафуни Женски Трендовски Лабави Основни Врвови Клиренс Графички Печатени Врвови Маици Со Кратки Ракави Кошули Со Тркалезен Врат Слободно Време Удобна Гроздобер О

сафуни Женски Трендовски Лабави Основни Врвови Клиренс Графички Печатени Врвови Маици Со Кратки Ракави Кошули Со Тркалезен Врат

DEN 223.84

Залиха
Достапно за нарачка

Добредојдовте во сафуни !Со цел да се зголеми задоволството на клиентите, нашето име беше сменето во сафуни!Safuny Clearancesafuny Онлајн Модна Продавница е основана на 2019.Ние се фокусираме на модатаоблекување и така натаму. Нашата цел е да бидеме најголемата онлајн гардероба низ целиот свет.Ние се фокусираме на жени и мажи,погодни за жени и мажи блузи,маици, јакна, палто ,renchот и палтото, качулка, блуза, пуловер, џемпери, дуксери, кардиган, туники, фармерки, хеланки, молив, здолниште, чизма,костим за капење, бикини, облека за спиење,долна облека итн.Ако имате какви било прашања дали е пред или по купувањето, слободно контактирајте не и ние ќе го решиме за вас.Нов Safuny Clearancesafuny Женски Трендовски Лабави Основни Врвови Клиренс Графички Печатени Врвови Маици Со Кратки Ракави Кошули Со Тркалезен Врат Слободно Време Удобна Гроздобер Облека 2023 Мода Лето Повеќебојна Повеќебојна Мода Жени Лето Лабаво Печатење Маица Со Кружен Врат Краток Ракав Обична Блуза карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Блузи,Печатена,Секојдневна Маица,Тркалезен Врат,Модна Маичка,Краток Ракав ,Маица Со Пуловер, Секојдневни блузи,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза.2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Маичката ја прави посекси и попривлечна за носење. 4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Лето/Aut/Пролет : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Печатач : Кружен Стил На Вратот : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Блузи : Големина М. : Медиумус : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Рамо : 41см/16.14 " Должина : 67см/26.38" 1.It изработен е од удобни квалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Специјалниот и модерен стилски дизајн ве прави попривлечни, шармантни, модни, ја прави вашата форма да изгледа одлично елегантно, но сепак секси во исто време. 3. Нега На Облека : Миење Раце / Миење Машини Со Ниска Температура, Не Избелувајте, Избегнувајте Изложување, Виси На Суво. 4.Носењето на оваа облека ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби. 5.Издвојте се од толпата со нашиотудобна Уникатна Дизајнерска Облека. Секое парче е дизајнирано имајќи го предвид стилот и вниманието на деталите.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.33

Женска Мода Печатена Маица Со средна должина 3 / 4 Ракави Блуза Кружен Врат Секојдневен Tops Features : 1.It израб�

DEN 316.64

80" Должина : 72см / 28.52" должина : 74см / 29 Забелешка : Со Ладна Вода / Не Пеглана или Изветвена На Висока Темпер

DEN 1.00

Здраво пријатели, нашата големина Е азиска големина, големината е на малата страна, ве молиме изберете г

DEN 431.84

клиренс под Продавница за Облека од 5 долари, Кликнете На Here Usmixi Женски Летни Врвови Со 3 / 4 Ракави Маици З

DEN 1.33

Мода Жена Каузална В Вратот Печатење Блуза Краток Ракав Маица Летни Врвовикарактеристики : 1.Карактери�

DEN 3.00

Добредојдовте во посета На Спрингтц, Гардероба На Секоја Жена Овие Женски Врвови Од Spring TTC се направени �

DEN 431.84

Жените Повик Печатење Кратки Ракави VВратот Лабава Маица Блуза Блузи Материјал : Полиестер, Спандекс...

DEN 1.67

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚! [Нашата Продавница] :...

DEN 1.67

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

DEN 335.84

Апепал Жени Плус Големина Блузи Жени Хенли Кошули 3 / 4 Ракав Маица Копче Надолу Кошули За Жени Информаци�