.

.

Одлична цена
Springttc Жени Цветни Печатење Капка Рамо Долг Ракав V - Вратот Повик Врвови

Springttc Жени Цветни Печатење Капка Рамо Долг Ракав V - Вратот Повик Врвови

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Добредојдовте во посета На Спрингтц, Гардероба На Секоја Жена. Овие Женски Врвови Од Spring TTC се направени од мек материјал, удобен и пријателски за кожата за носење. Погоден е во пар со разновидни Фармерки, Секојдневни Панталони или Хеланки за убав изглед, што е лесно да се сака цела Сезона. Совршено е За Секојдневно, Шопинг, Канцеларија, излегување, Одмор, Носење Куќа, Патување, Запознавање итн. За Оваа Ставка (имаме за Цел да ви покажеме точни информации за производот) : . 1. Погледнете ја референцата за големина за да ја пронајдете точната големина. 2. Може да има малку разлика во бојата причина за снимање на светлината. 3. Ве молиме дозволете разлика од 1-3см поради рачно мерење(забелешка 1см=0,39 инчи). Ви благодариме за разбирањето!. Пакетот Вклучува : . 1* Женски Врвови Материјал : Полиестер. Цветни Печати. 3 Опции За Боја. Капка Рамо. Долг Ракав. В-Вратот. Лабаво Вклопување. Големина : С, М, Л, ХЛ, 2ХЛ, 3ХЛ. Сезона : Пролет, Fall.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1.67

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚! [Нашата Продавница] :...

DEN 255.84

Жените Обични Кратки Ракави Цветни Печатени Чипка Мрежа Спојување Пуловер В Вратот Блузабез разлика д�

DEN 366.08

Пол : Жени, Девојче Сезона : Пролет / Aut / Победник Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува..

DEN 1.33

Женска Пролетна Есенска Маица Вратот На Екипажот Кошула Со Долги Ракави Лабава Женска Маица Чувајте ја

DEN 2.67

Памук И Полиестер Карактеристики : Женска Маица Со Врат, Дуксер Со Копчиња, Кошула Со Ракави Со Манжетни

DEN 2.67

Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење Пол : Жени Јака : вратот на екипажот Обрасци : Печатени...

DEN 0.67

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

DEN 331.04

Жени Плус Големина Лесен вино стакло Печатење Кошула Краток Ракав Маица Блуза Tops Features : 1.It изработен е о�

DEN 0.67

можете да го носите директно со кратки фармерки, хеланки, здолништа и чизми.Повод : Отворено,Плажа,Лето,З

DEN 0.67

Само Пребарувајте " Оливен", или ќе добиете повеќе за дозвола .20" Врат : 60cm / 23.83" Должина : 71cm / 27.46" Ракав : 63cm

DEN 473.44

Материјал : Полиестер Пол : Жени Дизајн На Шема : Боја На Контраст Стил : Секојдневен Соодветна Возраст : В

DEN 3.33

Добредојдовте Во Јеселк!"Бренд облека и купување, " Продадени Дами Блузи И Блузи Fall И Зима;Сатенски Кошул

DEN 191.84

Елекот ќе ве стопли и модерен дури и во студените денови Големина(см)ttt tt s t Bust : t96 Ttops Должина : t40.5 Мt Bust : t10

DEN 431.84

Долгиот ракав и ласкавите детали што ќе направат да се чувствувате сигурни Копчето додава комплементар

DEN 303.84

Големина : С Биста : 100см / 39,37" Рамо До Ракав : 69см / 27,17" Предна Должина : 70см / 27,56" Должина На Грбот : 78см / 30,71"

DEN 2.33

Спортски Парчиња 4 Врвови На Култури Блуза За Култури Женски Врвови Резервоар Женски Блузи Без Ракави Wom