.

.

Одлична цена
Жените Се Облекуваат Против Вратот Без Ракави Женски Пролетни Фустани Дома Носат Улична Облека Слободно Време Облека Дами Облека

Жените Се Облекуваат Против Вратот Без Ракави Женски Пролетни Фустани Дома Носат Улична Облека Слободно Време Облека Дами Облека

DEN 1.67

Залиха
Достапно за нарачка

Големина : S Биста : 81cm/31.89" Половината : 67cm/26.38" Должина : 90cm/35.43" Големина : M Биста : 86cm/33.86" Половината : 72cm/28.35" Должина : 91cm/35.83" Големина : L Биста : 91cm/35.83" Половината : 77cm/30.31" Должина : 92cm/36.22" големина : xl биста : 96cm/37.80" половината : 82cm/32.28" должина : 93cm/36.61" големина : xxl биста : 101cm/39.76" половината : 87cm/34.25" должина : 94cm/37.01" инструкции за перење : машина за перење, рачно перење ладно, суво на воздух, ниско железо Доколку Е Потребно.Фустан Создава Прекрасен Облека Носат За Пролет, Лето И Fall, Костуми За Секојдневно, Датум, Партија, Плажа, Одмор, Свадба, Коктел Итн. Појавување : овој фустан во комбинација со некои слатки сандали или дрзок пар потпетици за вкусен и женствен изглед! направете фустанот да ја истакне авангардната текстура.Миди фустанот течеше и трепереше зад вас кога одевте. Ткаенината за летен фустан е доволно воздушна и кул, во лето, додека шетате на плажа, можете да почувствувате како ладниот морски ветер лесно го дува летниот фустан. Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Да Извршите Плаќање и Дозволете 0,5-1 Инчна Разлика Поради Рачно Мерење.(1 Инч = 2,61 См) ; Различни Поставки На Мониторот Значат Дека Боите Може Малку Да Се Разликуваат. Повод : Секојдневно Носење / Секојдневен / Дневен Изглед / На Отворено / Работа / Канцеларија / Училиште / Дома / Дневна / Запознавање / Одмор / Одмор / Забава / Клуб / Паб / Коктел / Враќање Дома / Свадби / Свадба Гостин / Туш За Бебиња / Патување / Патување / Божиќ / Нова Година / Подароци / Подароци / Модна Фотосесија / Шик Улична Облека / Јога / Трчање / Спорт. Можете да спарите Високи потпетици и Стилска торба со неа, ќе се појави поинаков прекрасен изглед. Убав фустан за секојдневен, свадба, забава, одмор, улична облека, коктел, секојдневен живот. Овој разноврсен и ласкав фустан лесно преминува од ден во ноќ. Многу е удобно да се носи како летен фустан или да се смрека со фенси накит за да биде работен фустан. Тоа може да биде или лежерно или пооблечено, доволно удобно за носење наоколу правејќи работи или што и да е. Ќе биде лесно да се облече ова на многу начини/различни сезони, Убаво за пролет или лето. Идеи за совпаѓање : сандали, потпетици, патики, хеланки, ѓердан, обетки, капи.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.67

Шудагенг Женски Фустани Лабава Женска Цветна Забава Тркалезно Деколте Без Ракави Со Средна Должина АЛи

DEN 282.88

04'' Material : Polyester, Супер мека ткаенина, лесна и удобна ткаенина може да ве натера да го почувствувате шармот

DEN 240.00

Опис : Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Долг Ракав Ти�

DEN 399.84

Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 104cm / 40.94 "Половината : 82cm / 32.28" женски еднобоен секси с�

DEN 574.08

Нашите главни производи се женска / машка облека, вклучувајќи фустани, кошули, панталони,шорцеви,блузи,

DEN 287.52

Топка Вратот Жените Ребрести Резервоарот Фустан Без Ракави Основни Женски Боди Мини Фустани женски реб

DEN 287.68

Сезона : Зима Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Долг Ракав...

DEN 3.33

Точка специфики Сезона : лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Облека : Редо�

DEN 2.67

Големина : М Биста : 98см / 38,58" Рамо : 40см / 15,75" Ракав : 57см / 22,44" Должина : 125см / 49,21" Големина : Л Биста : 104см / 40,9

DEN 574.08

Должина на ракавот : табела Со Големина без Ракави : Големина : S Биста : 80cm / 31.50" Половината : 66cm / 25.98" Должи

DEN 2.33

Модни Жени Мрежа Шифон Шупливи Надвор Двојно Плус Големина Фустан Облицован 3 / 4 Ракав Парталав Полите Ш

DEN 516.64

46" должина : 144 CM / 56.87" инструкции за перење : машина перење, МИЕЊЕ РАЦЕ ЛАДНО, СУШЕЊЕ НА ВОЗДУХ, НИСКО желез

DEN 3.33

Лабави Фустани Супер Меки И Удобни.55" Ракав : 53cm / 20 Големина : S Биста : 93cm / 36.10"Големина : M Биста : 98cm / 38.06"го�

DEN 2.67

Оваа модна ткаенина за фустан Со Врат Е супер мека.Ако Барате Совршени Подароци / Подароци За Вашата Со�

DEN 239.84

Дебелина : Стандардна шема : Големина : S САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 биста : 88cm / 34,6 "половината : 64106cm /

DEN 516.64

Материјал : Полиестер Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сл�

DEN 431.84

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 335.84

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 1.00

Големина : S Биста : 90cm / 35.43" Должина : 86cm / 33.86" Големина : M Биста : 94cm / 37.01" Должина : 88cm / 34.65" Големина : L Биста